Co děláte na Nový rok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 01.01.17 13:37
Co děláte na Nový rok?

Pěkný NOvý rok přeji všem :D Zajímá mě, co děláte, jaký máte program, na Nový rok? My byli včera na každodenní vánoční dlouhé procházce a toho lidu venku, to byl Silvestr, a dnes? venku ani noha, kromě nás. Copak jsou všichni po včerejšku „indisponovaní“? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pomeranca
Extra třída :D 10702 příspěvků 01.01.17 13:42

No tak vzhledem k tomu, že je zítra pracovni den, tak uklizime, balíme a jedeme domu. Takže se po venku taky potulovat nebudeme :nevim:

krrrenka
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 01.01.17 13:44

Ahoj. Právě jsme se vrátili z bruslení a byla tam dobrá stovka lidí. Takže nějací venku jsou :lol: Ale máme tu celý den velký mráz, cca osm pod nulou. Tak to asi nikdo moc nepřehání.

Tamtama
Extra třída :D 11777 příspěvků 01.01.17 13:46

Snažím se držet děti od sebe, aby se nezabily :mrgreen: pokud staršího přemluvím, aby se oblékl, půjdeme odpoledne lovit pokémony :mrgreen:

vin
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 01.01.17 13:48

Pojedeme na hory.
Ale jen se procházet a já budu fotit :)

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 01.01.17 13:49

@krrrenka Tak to je pěkné :) A odkud jsi, že u vás tak mrzne? U nás je dnes mírně nad nulou a svítí krásně slunce. Dopoledne jsme dali kávu na zahradě, malý naložil bagrem kolečko sněhu mezitím, pak jsme se vydali na procházku po loukách a polích-po slepicích a ovcích :mrgreen:, páč na silnicích a chodnících je už dlooooho hrozná ledovka.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 01.01.17 13:50

Přemýšlet a uklízet.

Jolda1234
Povídálka 15 příspěvků 01.01.17 13:50

My jsme se teď vrátili z procházky s hafanem a je pravda, že jsme moc lidí nepotkali :) krásně jsme vymrzli, teď uvaříme čaj a lehnem k pohádce :mrgreen:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 01.01.17 13:50

No tak my jsme nemocný. :cert: chřipku a horečky obě děti a manžel už od čtvrtka, když jim dnes začíná být líp, že bysme mohli na chvili ven, tak to asi plivli na mě, takže tu teď ležím jako mátoha a snažím se v rámci možností odpočívat. Doufám, že s těmi mrazy ty bacily zmrznou a bude chvíli klid.

pikola
Neúnavná pisatelka 19256 příspěvků 01.01.17 13:51

Plavat. Doufam, ze maji otevreno.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 01.01.17 13:52

Dopoledne jsme hráli hry a teď jdeme na výlet. Akorát mi syn usnul a budu ho muset budit, takže bude hrozně prijemnej :-)

Kriss Tina
Kelišová 5378 příspěvků 01.01.17 13:53

Tak ja momentalne este umiram :mrgreen: a cekam az mi prijede malej od babicky pak teprv budu vymejslet nejakej program :)

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 01.01.17 13:55

@Jolda1234 Noo, tak na tohle se těším pak až malej povyroste (2 roky) a budu si moct zas konečně o vánocích lehnout k pohádce též. Nyní to jde jen když spí po o nebo večer. Pohádky ho zatím neberou, takže trávíme čas povětšinou venku a doma si hrajem ;)

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 13:58

Jsme doma. nejstarsi horeckuje :? Puvodne jsme meli jit na velky ohnostroj.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44746 příspěvků 01.01.17 13:58

My sli spat 1:40 a to vc. decek, ty mají vetsi vydrz jak ja a manzel, ti chteli jeste cucet na tv v noci. Museli jsme zasahnout, ze uz opravdu jdeme spat. Rano ja vstala prvni v 7h.dala jsem varit uzenou polevku a jeste taky polehavala, moji vstali v 10h snidali vcerejsi vyvar, pak jsme se spolecne divali na Ctyrlistek akorat ja odbihala míchat čočku. Pak jsme se naobedvali a ted vsichni spi krom me.
V 17h. chceme jet do mesta na ohnostroj.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >