Maminky, které žijete s muslimem, kde jste se seznámili?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Triminka
Kecalka 222 příspěvků 01.01.17 18:49
Maminky kteří žijete s muslimem, kde jste se seznámili?

Jen tak ze zvědavosti. Maminky co žijete s manželem muslimem nebo s přítelem, kde jste se seznámili? Narážím na docela spoustu diskuzí kde maminky píši že mají manžela muslima. Ale příjde mi že v Česku jich moc není, jako vím třeba že v Teplicích nebo možná v Praze ale taková velká pravděpodobnost na seznámení moc není bych řekla a nebo většina z nich mají takové narážky že jim jde jen o sex :mrgreen: ale to v dnešní době u spoustu mužů. A pak, jak takový vztah funguje? Hodně jsem slyšela že si svých rodin nesmírně váží a většinou jejich ženy nepracují ale starají se o domácnost. A co na to řekli třeba vaše rodiče? Přijali to dobře?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:

morgana1
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 01.01.17 19:03

Jo, nabal si muslima, ty (autocenzura). Panebože, jak může být někdo takhle vymaštěnej. :roll:

SlecnaSally
Kelišová 6324 příspěvků 01.01.17 19:04
:zed: :zed:

Triminka
Kecalka 222 příspěvků 01.01.17 19:04

@morgana1 já nepotřebuji nikoho balit :D jen mě to zajímalo :)

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 01.01.17 19:07

Ty musíš být troll. :roll:

terinka4444
Hvězda diskuse 67767 příspěvků 01.01.17 19:10

No ano, svých manželek si nesmírně váží, nosí je na rukou, manželky nemusí pracovat, jen se starají o domácnost. Ty jo, až najdeš nějakého muslima, dohoď mi jeho bráchu, jo? Myslím, že moje povaha vyloženě vybízí k tomu, abych taky žila s takovým princem.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 01.01.17 19:11
@nostress píše:
Ty musíš být troll. :roll:

Nemusí. I z jedné mé kamarádky padaly podobný moudra :zed: Pokud to zakladatelka myslí vážně, tak chudáci její rodiče a příbuzní :cert:

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 01.01.17 19:15
@terinka4444 píše:
No ano, svých manželek si nesmírně váží, nosí je na rukou, manželky nemusí pracovat, jen se starají o domácnost. Ty jo, až najdeš nějakého muslima, dohoď mi jeho bráchu, jo? Myslím, že moje povaha vyloženě vybízí k tomu, abych taky žila s takovým princem.

TWL, ten by něco zažil, viď? :mrgreen:

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 01.01.17 19:16

Bývalá kamarádka našla, kde, jinde, než přes internet… Už nežije v ČR. Jak jinak… Jejich rodičů je mi velmi líto.. vkládali do ní velké ambice, VŠ práva nebo ekonomku.. Dělá v buffetu s rychlým občerstvením, má tříletého syna, drží se v komunitě v Londýně… Raději no comment…

Lima69
Generální žvanilka 20687 příspěvků 01.01.17 19:19

To je ale divná zvědavost :roll: máš zájem o muslima :nevim: je to takový problém najít si normálního chlapa :nevim:

elpiska
Závislačka 2590 příspěvků 01.01.17 19:19
@terinka4444 píše:
:mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 67767 příspěvků 01.01.17 19:22
@nostress píše:
TWL, ten by něco zažil, viď? :mrgreen:

byste mohly uzavřít sázky, jestli by umlátil dřív on mě nebo já jeho :mrgreen: momentálně už půl roku nemám žádné zprávy o své kamarádce, která si vzala toho úžasného muslima, co ji ctí…poslední zprávy psala, z mého notebooku, který jsem ji tajně poslala, a spala na zemi, zmlácená tak, že byla celá modrá, měla určitě zlomené minimálně jedno žebro. Pak se odmlčela a nevíme o ní nic.Jen se modlím, aby žila. Velmi často si vzpomenu na jednu její větu, psala, že jako mladá žába udělala jednu chybu, zamilovala se a vzala si muslima. Do konce života prý za to bude pykat ona, i její dvě děti. Jsou to princové snů.

terinka4444
Hvězda diskuse 67767 příspěvků 01.01.17 19:24
@elpiska píše: :mrgreen:

vzpomněla jsi si, viď? Na toho prince, jak jí uměl s láskou pěkně potýrat. TVL, já myslím, že každou, která má podobné myšlenky, by měla její rodina zavřít do výcvikového tábora, a ten, víš, koho mám na mysli, by jim tam mohl dělat trenéra

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 01.01.17 19:25

Tak neviděla bych to úplně černobíle. Na to je tady v republice malý píseček. Je řada muslimů, kteří jsou vyznáním po rodičích, ale nepraktikují, pijí, kobereček nemají, jsou prakticky bezvěrci. V zahraničí běžné. Tady je to ale ještě velmi neohmatané téma. Žije tu řada muslimů staršího věku, kteří se sem dostali na studia v 70.letech, oženili se tu, mají tu rodiny, často lékaři, inženýři. Ale to je jiná kategorie než mladík animátor ze zájezdu nebo návštěvník diskotéky, co se sem dostal a přežívá tu pochybným způsobem.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 01.01.17 19:28

Tak mě ještě napadá v souvislostech - vzpomínáte někdo na tu diskusi založenou před několika lety, jak se do Egypta provdaná Češka snažila dostat s dětmi domů? Doma ji hlídali, nicméně tady se jí podařilo na EM nějak tajně registrovat, horečně se tu hledaly varianty jak…vzpomínám na ni a nevím, jak to dopadlo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Mlčení, tlak, výčitky. Manipulace je plevel komunikace, říká psycholožka

Ženy a muži komunikují jinak. Zatímco dvě ženy si v postěžování na cokoli... číst dále >