Konflikt na MMB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
renap
Ukecaná baba ;) 2209 příspěvků 25.10.14 15:11
Konflikt na MMB

Dobrý den, prosím o vaše názory-Koupila jsem na MMB použitou bundu pro dceru, stála 400kč. Prodávající neuvedla značku, pouze že je luxusní, dovoz Itálie, původní cena 100 euro. Bundička přišla v pořádku, stav odpovídal, je pěkná, ale při pohledu na značku mi byla divná ta původní cena. Tak jsem si ji zadala do vyhledávače a zjistila jsem, že se prodává normálně v e-shopech nová za 390kč. Tak jsem si řekla, že holt jsem blbá no co, mam použitou bundu za cenu nové :oops: Napsala jsem paní hodnocení na MMB-pouze neutrální-že bunda je v pořádku, pěkná, pouze že prodávající trochu klame-že si vymyslela pc 7× vyšší než opravdu byla. Tím jsem myslela, že to pro mě skončilo, bohužel prodávající mě začala bobmbardovat e-maily, napadala mě, že ji neprávem očerňuji, o co mi jako jde, že jsem divná, atd…
Tak jsem z toho nějak rozpačitá, jestli jsem tedy udělala něco špatně, nic jsem po ní nechtěla, beru to jako svoji blbost, to je prostě riziko nakupování po bazarech, nic špatnýho se nestalo, prostě jsem napslal pravdivé hodnocení, konec, tečka a ani ve snu mě nenapadlože prodávající bude takhle reagovat, kdybych ji neprávem očernila, tak to chápu, ale já jsem prostě jenom konstatovala fakt, že pc bundy nebyla skoro 3 tisíce, ale 390kč. Tak nevím, jsem opravdu divná, že jsem napsala to hodnocení??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 25.10.14 15:15

Tak si ji zablokuj v příchozí poště, případně nastav automatické vracení mailu na její adresu a ono ji to přejde. Nevím, o co jde, co řešíš. Komentář bych nechala tak jak je. Tedy pokud si jsi jistá, že bunda ty 3 tisíce stát opravdu nemohla.

BellinkaX
Kelišová 6799 příspěvků 25.10.14 15:17

U bundy s takovou porizovaci cenou by me znacka zajimala… predem, samozrejme.
Jinak bych to tak asi nechala a poucila se pro priste.
Mmch, co je to za znacku?

Fjodorka
Extra třída :D 11332 příspěvků 25.10.14 15:18

Poslala bych jí odkaz na e-schop, kdes vyčetla, že nová stojí čtyři stovky a dál bych se s ní nebavila, emaily nečetla. Co oči nevidí, to srdce nebolí :)

hellivete
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 25.10.14 15:18

Rozhodně divná nejsi, já bych v tvém případě asi napsala hodnocení daleko tvrdší. Ovšem mohlo se stát, že paní opravdu koupila bundičku dráž. Třeba taky naletěla. :nevim:
No nic si z toho nedělej a jestli tě nepřestane obtěžovat, tak to nahlaš administrátorům a hotovo.

Příspěvek upraven 25.10.14 v 15:19

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 25.10.14 15:18

Nejsi divná, toto se děje skoro v každém druhém inzerátu.
Je trapné i stahovat obrázky z jiných stránek a vybírat předem prachy a dodání zboží do 14-21dnů v lepším případě..tak to podnikat umí každý, co už..já neobjednávám a „baví“ mě i ty matky co neposílají na dobírku, ale to už je jiné téma :mrgreen:

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 25.10.14 15:19

I jsem četla někde, že to je protizákoné, teď nevím kde..ale tipu dotazů a odpovědí v různých časáků.. :)

Fjodorka
Extra třída :D 11332 příspěvků 25.10.14 15:22
@Deníííí píše:
Nejsi divná, toto se děje skoro v každém druhém inzerátu.
Je trapné i stahovat obrázky z jiných stránek a vybírat předem prachy a dodání zboží do 14-21dnů v lepším případě..tak to podnikat umí každý, co už..já neobjednávám a „baví“ mě i ty matky co neposílají na dobírku, ale to už je jiné téma :mrgreen:

Já bych taky nic neposlala na dobírku, ale to jen proto, že ani netuším, jak se to dělá :mrgreen:

BellinkaX
Kelišová 6799 příspěvků 25.10.14 15:24
@Deníííí píše: ..„baví“ mě i ty matky co neposílají na dobírku, ale to už je jiné téma :mrgreen:

8o clovece ja jinak nez platbou predem nenakupuju a na dobirku v pripade prodeje taky zasilat nebudu :think:
Zatim mi vzdy vse doslo :nevim:

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 25.10.14 15:30

@BellinkaX právě…ono je to na dvě strany, ty jako prodávající můžeš tratit poštovné a balné..já jako kupující tratím mnohem víc..nemůžeme se obou stranám divit, já prostě do předu peníze nezasílám, buď chceš proadat nebo ne..to samé si můžeš říct ty buď chceš koupit nebo né? :D..toto, fakt nechápu.. :nevim:

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 25.10.14 15:31

A přitom jsem dobrá kupující :mrgreen:..blbé je, že mi kazí reputaci ty co opravdu pak neplatí :cert: 8)

Levandulina
Kelišová 6308 příspěvků 21 inzerátů 25.10.14 15:36

@Deníííí Ale i na dobirku nemas jistotu, co ti prijde v balicku. Takze je to vzdycky trochu risk…

renap
Ukecaná baba ;) 2209 příspěvků 25.10.14 15:37

http://maternityandkids.cz/…ky-Diva.html
Je to tato, samozřejmě kdybych ji kupovala za trojku, tak si značku zjistím. Jako mně se bunda líbí, dceři taky, kdybych ji viděla v krámu, tak za ni ty 4stovky klidně koupím, o to nejde. Mě spíš prostě zarazilo to, že ona napadá mě, co jsem si to dovolila, až mě úplně nahlodala, jestli teda jsem nereagovala nějak nepřiměřeně, když jsem to napsala do hodnocení.
Já taky prodávám věci po malý, hlavně tedy na aukru a když mám nošenou věc, co stála 400,tak ji dám tak za sto. Ale možná to tedy dělam blbě, kdybych napsala pc tisíc, tak bych asi měla větší úspěch při prodeji. Ale tak nějak mi to připadá trochu jako podvod.

dari74
Kelišová 6815 příspěvků 25.10.14 15:37

Já na MMB hodně nakupuji i prodávám a zatím vše v pohodě. Peníze posílám předem na účet a koukám na hodnocení, já jsem posílala na dobírku asi 2× kočárek a cestovní postýlku a nechala jsem si poštovné poslat předem na účet.

MartinaIrena
Extra třída :D 10689 příspěvků 25.10.14 15:37

Jak říkají holky, do hodnocení prodávajícího bych hodila odkaz na vyhledávač, aby se jim ukázaly ty všechny obchody, kde se bunda prodává levněji. Pak to není žádné očerňování, ale holý fakt. A každý si může udělat obrázek, s kým měl tu čest.
A jinak na babiznu se vykašli. Když by to bylo už přes čáru, tak se můžeš odhlásit, zaregistruješ pod jiným e-mailem a basta. Nebo můžeš kontaktovat adminy MMB, třeba by ji mohli nějakým způsobem utnout? To přece nemohou nechat jen tak, aby někoho neprávem napadala, jsou tam od toho :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >