Kontrakce v kuse

Anonymní
4.1.19 22:07

Kontrakce v kuse

Ahoj, chci se zeptat zažil někdo kontrakce jako by v kuse? Ze byli bolesti a třeba na půl minuty to zesililo? A chci se ještě zeptat ve sprše mě to přešlo, al teď to opět začíná asi dvě minuty po sprse

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4263
4.1.19 22:08

Jet do porodky 8o . Okamžitě…jestli máš kontrakce po 2minutach !

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
4.1.19 22:09

Sprcha ti uvolní bolest. Jestli po tom co jsi vylezla kontrakce pokračují tak rodis.
Já celou dobu do porodu byla jen ve sprse…tam mi bylo nejlíp. Co jsem vylezla že sprchy tak to začlo znova…

Příspěvek upraven 04.01.19 v 22:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
4.1.19 22:09
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat zažil někdo kontrakce jako by v kuse? Ze byli bolesti a třeba na půl minuty to zesililo? A chci se ještě zeptat ve sprše mě to přešlo, al teď to opět začíná asi dvě minuty po sprse

Jo, zažila jsem u překotného porodu. Ty jsi ještě doma? Okamžitě do nemocnice nebo volej sanitku. Když mi tohle začalo, za hodinu byla dcerka na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
4.1.19 22:12

Do porodnice hned. Ta horka sprcha to může ještě urychlit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
4.1.19 22:16
@Kriss Tina píše:
Do porodnice hned. Ta horka sprcha to může ještě urychlit…

souhlas, buď jeď hned do porodnice, nebo volej záchranku, že se ti rychle rozbíhá porod :) - sice zbytečné zneužití sanitky, že jsi nejela včas, ale lepší než rodit v autě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
4.1.19 22:18
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat zažil někdo kontrakce jako by v kuse? Ze byli bolesti a třeba na půl minuty to zesililo? A chci se ještě zeptat ve sprše mě to přešlo, al teď to opět začíná asi dvě minuty po sprse

Měla jsem to tak. Nejdřív křížová bolest, pak kontrakce v kuse a po horké vaně se až ustálily a časově ohraničily po cca 4 minutách.
Ale být tebou, tak jedu do porodnice ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4629
4.1.19 22:19

ještě že jsi nenapsala,že tě tlaččí něco kulatého mezi nohama(hlavička ) :lol: :lol: doufám že už jsi na sále :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2649
4.1.19 22:19

Prcic to je drama, zitra pisni jestli si to stihla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6564
4.1.19 22:44
@Micaella22 píše:
Prcic to je drama, zitra pisni jestli si to stihla :)
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4537
5.1.19 00:25

Já poznala, že rodím jen díky samovyšetření čípku :lol: Do té doby jsem myslela, že mám koliku :mrgreen: :mrgreen:

Den po termínu..blbec :lol: :lol:

Jo a taky se mi to rozjelo po sprše a klystýru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
5.1.19 08:12

Jezis ja jsem napjata :D snad se nam zakadatelka ozve jak to dopadlo,jesti uz drzi mimiska v naruci :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.19 10:49

Stále 2v1😁 😁

• Citovat
  • Nahlásit
4629
5.1.19 11:00

A už jsi aspoň v porodnici? :lol:

• Citovat