Kontrakce v kuse

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 22:07
Kontrakce v kuse

Ahoj, chci se zeptat zažil někdo kontrakce jako by v kuse? Ze byli bolesti a třeba na půl minuty to zesililo? A chci se ještě zeptat ve sprše mě to přešlo, al teď to opět začíná asi dvě minuty po sprse

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3506 příspěvků 4 inzeráty 04.01.19 22:08

Jet do porodky 8o . Okamžitě…jestli máš kontrakce po 2minutach !

lampicka11
Závislačka 3506 příspěvků 4 inzeráty 04.01.19 22:09

Sprcha ti uvolní bolest. Jestli po tom co jsi vylezla kontrakce pokračují tak rodis.
Já celou dobu do porodu byla jen ve sprse…tam mi bylo nejlíp. Co jsem vylezla že sprchy tak to začlo znova…

Příspěvek upraven 04.01.19 v 22:18

Modesta
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 04.01.19 22:09
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat zažil někdo kontrakce jako by v kuse? Ze byli bolesti a třeba na půl minuty to zesililo? A chci se ještě zeptat ve sprše mě to přešlo, al teď to opět začíná asi dvě minuty po sprse

Jo, zažila jsem u překotného porodu. Ty jsi ještě doma? Okamžitě do nemocnice nebo volej sanitku. Když mi tohle začalo, za hodinu byla dcerka na světě.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6966 příspěvků 04.01.19 22:12

Do porodnice hned. Ta horka sprcha to může ještě urychlit…

tumpach
Kelišová 6492 příspěvků 04.01.19 22:16
@Kriss Tina píše:
Do porodnice hned. Ta horka sprcha to může ještě urychlit…

souhlas, buď jeď hned do porodnice, nebo volej záchranku, že se ti rychle rozbíhá porod :) - sice zbytečné zneužití sanitky, že jsi nejela včas, ale lepší než rodit v autě :think:

Yukii
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 22:18
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat zažil někdo kontrakce jako by v kuse? Ze byli bolesti a třeba na půl minuty to zesililo? A chci se ještě zeptat ve sprše mě to přešlo, al teď to opět začíná asi dvě minuty po sprse

Měla jsem to tak. Nejdřív křížová bolest, pak kontrakce v kuse a po horké vaně se až ustálily a časově ohraničily po cca 4 minutách.
Ale být tebou, tak jedu do porodnice ;-)

Ennny
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 04.01.19 22:19

ještě že jsi nenapsala,že tě tlaččí něco kulatého mezi nohama(hlavička ) :lol: :lol: doufám že už jsi na sále :mavam:

Uživatel je onlineMicaella22
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 04.01.19 22:19

Prcic to je drama, zitra pisni jestli si to stihla :)

Kukacka123
Závislačka 2817 příspěvků 04.01.19 22:44
@Micaella22 píše:
Prcic to je drama, zitra pisni jestli si to stihla :)
:mrgreen:
S.maya
Závislačka 4389 příspěvků 05.01.19 00:25

Já poznala, že rodím jen díky samovyšetření čípku :lol: Do té doby jsem myslela, že mám koliku :mrgreen: :mrgreen:

Den po termínu..blbec :lol: :lol:

Jo a taky se mi to rozjelo po sprše a klystýru.

migmina
Kecalka 153 příspěvků 05.01.19 08:12

Jezis ja jsem napjata :D snad se nam zakadatelka ozve jak to dopadlo,jesti uz drzi mimiska v naruci :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 10:49

Stále 2v1:grin: :grin:

Ennny
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 05.01.19 11:00

A už jsi aspoň v porodnici? :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >