Mohou to být kontrakce? Ve 25tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andys20
Povídálka 30 příspěvků 27.10.18 09:34
Kontrakce? Ve 25tt

Zdravým holky, maminky
Přesně před týdnem v sobotu jsme byli na oslavě kde jsem jedla chlebíčky s česnekovou pomazankou pak večer mi začali bolesti v podbřišku a okolo pupíka k ránu ve 4hod v neděli mě manžel s neuveřitelnejma bolestma břicha a v levo dole zad do nemocnice kde mi bylo řečeno že to vypadá na kontrakce udělali mi ozvy v pořádku tlak v pořádku čípek v pořádku ledviny v pořádku krev i moč v pořádku tak sem se zeptala doktora neudělalo se mi zle z toho česneku on ale to by ta bolest nemohla jít až do zad takže v neděli mi dali za celej den 3kapačky po 2 mě už přestali bolet záda po 3 už i břicho druhéj den mi zas dali 3 kapačky a v úterý mě pustili stím že mi nikdo neřekl co to přesně bylo ve čtvrtek sem byla u svého gynekologa kteréj mi řekl že jsou 2 stádia zkracenej čípek kteréj sem měla v pořádku a nebo kontrakce a když sem se ho zeptala byli to kontrakce tak mi řekl pijte magnesku tyhle bolesti se v těhotenství stáváji a zas sem věděla prd takže se chci zeptat měli jste někdo něco podobného opakovalo se to? Děkuji za odpověď a rady bojím se že se to bude opakovat a maléj se narodí předčasně jinak jsem 25tt (24+2)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 25. týden těhotenství?

Reakce:

Bídžej
Kecalka 198 příspěvků 27.10.18 09:38

@Andys20 ahoj, neměla jsem, ale kamarádka ano - česneku se vyhni obloukem. Jinak jak říkal doktor, zobej každý den Magnesium, může se až do 34 nebo 36 týdne, to to uvolňuje. Pokud je to jen tvrdnutí břicha, pomůže to.

Pokud by se ti ale i přes magnesium bolesti opakovaly, nebo střílely do žlučníku/ledvin, mazej k lékaři a trvej na vyšetření, zda to není preeklampsie. Pravděpodobně to bude ok, ale hlídej se :hug:

Andys20
Povídálka 30 příspěvků 27.10.18 09:57

No došlo mi to asi po 3tim chlebčku že bych to asi neměla trochu mě pak to břicho začalo tahat ale večer to bylo intenzivní. Dobře poctivě ji budu užívat ???? od té dobrý co sem se vrátila z nemocnice mě to břicho každej den tlačí něky jak namožene nikdy pícháva bolest ale není to nic co bych nevydržela podobné nebo stejné bolesti jsme měla i předtím hodně Teda mě chytá ta stydká kost a sem docela dost unavená prej to všechno souvisí s rostahovani dělohy tak doufám že se to nebude opakovat jinak ti moc děkuji za radu moc si toho vážím!! :) @Bídžej

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6458 příspěvků 27.10.18 10:06

Česnek mi nevadí, ale každá z nás snese něco jiného. Jez magnezko

Bídžej
Kecalka 198 příspěvků 29.10.18 09:25

@Andys20 vůbec neděkuj, od toho tu ty stránky jsou ;) já brala Magnosolv, je docela chutný, rozpouští se ve vodě. Ty pocity namožení a píchání je pravděpodobně opravdu děloha, také jsem to měla, plus mi každý večer tak na hodinu tvrdlo břicho, jak se to tam chystalo :lol:
@lachtanice86 známá se v těhotenství nemohla česneku nabazit, ale je teda jediná, co znám :mrgreen: mně stačilo cuchnout a tak mi klesl tlak, že jsem se kácela :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >