Mám zůstat, nebo odejít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 01:37
Mám zůstat nebo odejít?

Zdravím. Potřebuju radu. Za 3 týdny mám termín porodu, a už opravdu nevím kam dál. Miminko bylo chtěné, ze začátku byl partner moc rád, první měsíce které jsem prozvracela mi byl velikou oporou. Ale časem ho to asi přestalo bavit. Teď je to v tom stádiu, kdy se mě ani nedotkne, o pusu se musím připomínat, žádné pohlazení, objetí..nic.. Co je sex nevím už tak 5 měsíců. Nevyslechne mě, neporadí. Mám těhotenství docela komplikované, vztahy s rodinou v podstatě žádné(dostala jsem na výběr přítel nebo rodina). Nemám se moc o koho opřít, dobrou kamarádku mám jednu, ta je teď ale sama v dost těžké situaci a nechce se mi zatěžovat ji mojim životem. Cítím se na všechno děsně sama, a taky že jsem. Chybí mi pohlazení, láska…příjde mi, že jsem pro přítele naprosto odpudivá, sama se tak díky tomu zsčínám cítit, ikdyz mi okoli rika jak zarim, jak mi to slusi…nicim se mu nezavdecim, kdyz se s nim snazim jemne na tohle tema promluvit, rekne mi ze kdyz se mi to nelibi, at s nim nejsem. Urazi me ze se musim doprosovat nekoho koho miluju o to, aby mi dal jeste trochu najevo lasku. Ja se snazim mu „pochlebovat“ od rana do vecera. Ustupuji jak to jen jde a porad vsechno spatne. Staram se o nej jako nikdo, a on ma problem s tim namazat mi bolave a natekle nohy. Projizdim si stare zpravy kdy mi psal jak jsem jeho zivot, jak me miluje, jak jsem pro nej vse a je mi z toho desne skutno. Nevim co mam delat. Odejit od nej i s malinkou, nebo zustat a dal se trapit, doufat, ze se to srovna? Treba dnes jsem se zeptala proc si za mnou neprijde lehnout a usina vzdy v obyvaku u televize, ze bych se s nim chtela pomazlit, a odpoved byla „nehysterči“.­.otocil se na druhy bok a usinal…rozbrecela jsem se a on na to že ať jdu do prd*le, a odesel spat do obyvaku na gauc. Nechapu. Nikdy takovy nebyl.Byli jste nekdo v podobne situaci? Nejradsi bych si sla hodit masli. :,( :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
MartinKa36
Závislačka 3436 příspěvků 27.10.18 02:04

Holka potřebuješ antidepresiva …

FreakyBee
Stálice 83 příspěvků 27.10.18 03:51

Je to těžké, znám to být na všechno sama :( Třeba se to po porodu zlepší. Možná je jen nervózní z toho, co ho čeká - role táty, neví, jak to s miminkem bude, jak to budete zvládat. Pokud se to s dítětem nezlepší a nebudete fungovat jako rodina, tak odejít … ale jen, pokud to sama zvládneš.

Altamira
Kecalka 137 příspěvků 27.10.18 04:04

Tak antidepresiva určitě nepotřebuješ, to nevím na co, teda?
Spíš si musíš srovnat sama v hlavě, zda jsi třeba v období těhotenství víc citlivá, než jindy a nemáš tendence řešit každou prkotinu, tak, že by z toho byl fakt už otravenej. Další věc tvoje rodina. Píšeš, žes dostala nůž na krk, lidi ve tvém okolí jsou schopni často vidět věci, který ty přes růžový brejle prostě nevidíš nebo odmítáš vidět a je tak možný, že přítel je prostě de*il a vždycky jim byl. Ne každej chlap je zvědavej na těhuli a její hormony, ale tohle mi přijde už moc. Působí to na mě tak, že mu až teď došlo, že je v háji a končí bezstarostná léta a svým hnusným chováním se tě snaží odehnat, aby se problém vyřešil za něj. V tvym případě bych skočila s tím „ťuťu ňuňu miláčku“ našlapováním kolem něj a přitvrdila. Klidně se i sebrala a šla s tím, ať si laskavě pokládá v hlavě, co vlastně chce a že tě to přestalo bavit, ty potřebuješ klid a ne se nervovat. Rodina ti taky neměla dávat ultimáta, ale je to rodina a postaví se za tebe spíš, než tenhle…v případě, že tě to baví, zůstaň, ale těžko říct, co bude po porodu, až bude unavenej z plačícího miminka a pokud jsi ty opravdu přecitlivělá víc, než jindy, tak v šestinedělí, to bude ještě horší…

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 27.10.18 05:28

Jako rict mi v tehotenstvi chlap, at jdu do p*dele 8o . tak fakt pujdu. Prestan mu lizt do zadku. Cim vic se budes ponizovat, tim to bude horsi. Chudinky nema nikdo rad. Tvoje rodina asi moc dobre vedela, proc ti dala ultimatum. Ja bych s nekym, kdo na me takhle dlabe, nebyla. Jestli mas kam jit, tak bez. Bud se mu rozsviti, a prileze a bude se snazit, nebo ne a pak za to nestoji. Jeho jmeno do rodneho listu, at plati na dite.

Kostroma
Kecalka 142 příspěvků 27.10.18 05:47

I kdybys ho necim stvala sebevíc, tak te nemá co posílat do prele a už vůbec ne tři týdny před porodem. To je těžký soudit, co je u vás špatne, kdyz do toho ostatní nevidí. Možná s tebou hází jinej stav, možná je on prostě primitiv. Přestaň chválit, přestaň se podbizet, omez servis pro pana tvorstva. Mě kdyby poslal do ty prele, tak jsem druhej den pryč. To je síla. Ty máš byt hlavně v klidku. Jako aby si holka par dni pred porodem lámala hlavu s tím, jestli by nebylo lepší odejít, to je teda vztah. Tipuju ze bude hůř. Lidi se nejlíp projevi v těžkých situacích a problémech, tak aspoň vidíš jakej je.

Denisa56
Kelišová 6430 příspěvků 27.10.18 05:53

Je to pořádný vohráblo. Zplodi dítě, má těhotnou partnerku, brzy bude otec. Podle všeho je dospělej a měla by se tak taky chovat. Neberu „poluhčující okolnost“, že je z toho možná nervózní, jak to všechno zvládne. Nervózní být může, obavy mít taky může, ale nemusí se kvlůli tomu k partnerce chovat jako de*il. Když dva žijou v páru a některý z nich je v úzkých, tak si o tom mají promluvit, svěřovat se se svými obavami, vzájemně hledat řešení, pomáhat si psychicky i fyzicky. Ne, že on chudáček je nervózní, tak si z těhotné, která má za chvíli rodit, udělat hromosvod. Ona má za sebou těhotenství se vším, co k tomu patří, čeká ji porod, následně plná péče o miminko, když už, tak především ona má právo být nervózní a plná obav. A pokud je ona třeba přecitlivělá a jde mu to na nervy, může jí to normálně říct a požádat ji, zda by se nezkusila trochu krotit ve svých projevech. Normálně, lidsky, oba by se měli k tomu postavit jako dospělí lidé. Promluvit si, pochopit se.

Nejsi v lehké situaci, bohužel máš vzhledem ke svému stavu omezené možnosti, co dělat. Já bych začala tím, že bych se vnitřně zmobilizovala, přestala kolem něj našlapovat po špičkách, „pochlebovat“ mu od rána do večera, doprošovat se o projevy náklonnosti, přestala bych před ním plakat a celkově mu dávat najevo, jak moc tě jeho chování zraňuje. Nesnaž se mu zavděčit s myšlenkou, že on tě pak „odmění“ náklonností a pozorností. Neukazuj mu své slabiny, protože on je bohužel typ, který toho pak zneužívá a deptá tě tím víc. Nemusíš být za každou cenu hodná, pečující, starající se. A zkusila bych na tvém místě urovnat vztahy s rodinou, málokteří rodiče dokážou své dítě definitivně odstřihnout, navíc až se jim narodí vnouče, budou na to také třeba nahlížet jinak. Když se vztahy s rodiči urovnají, nebála bych se jim říct, že měli pravdu, že jsi udělala chybu, že to už vidíš. A pokud by se vztah s partnerem nezměnil ani po narození dítěte, mohla bys mít pak v rodičích oporu, protože sama bys to ekonomicky asi těžko zvládala, minimálně po dobu rodičáku. Prostě dej tomu ještě čas, zkus zmobilizovat sama sebe, abys nebyla uzlíček neštěstí, vnitřně se co nejvíce zocel, chápu, že v tomhle stavu to není snadné, ale zkus to. Neodcházej od něj teď hned, dej tomu šanci, třeba do tří měsíců po porodu a když se to mezi vámi nezlepší, zvaž, jaké máš možnosti k osamostatnění.

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 27.10.18 05:57
@Kostroma píše:
I kdybys ho necim stvala sebevíc, tak te nemá co posílat do prele a už vůbec ne tři týdny před porodem. To je těžký soudit, co je u vás špatne, kdyz do toho ostatní nevidí. Možná s tebou hází jinej stav, možná je on prostě primitiv. Přestaň chválit, přestaň se podbizet, omez servis pro pana tvorstva. Mě kdyby poslal do ty prele, tak jsem druhej den pryč. To je síla. Ty máš byt hlavně v klidku. Jako aby si holka par dni pred porodem lámala hlavu s tím, jestli by nebylo lepší odejít, to je teda vztah. Tipuju ze bude hůř. Lidi se nejlíp projevi v těžkých situacích a problémech, tak aspoň vidíš jakej je.

No a to jeste neprislo finale. Co az bude dite, a bude potrebovat pomoc…

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 27.10.18 06:31

Od koho jsi dostala na výběr mezi rodinou a přítelem?
Proč mu „pochlebujes“?? Proč děláš první poslední, aby se měl dobře?
Tím mu jen masíruje s jeho ego a on získává pocit, že nad něj není. Že si může dovolit cokoli.
Není to Bůh, ale docela buran. Vybodla bych se na nějaké pochvaly za nic, vybodla bych se na servis. A pokud ho netrkne, že je něco špatně, tak co s ním?

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 27.10.18 07:04

Chceš mazat oteklý nohy a pak se divíš, že nechce sex :mrgreen: . Spoustě mužům připadají těhotné nepřitažlivé, může to být i podráždění z nedostatku sexu, pokud nezanáší. Nebo mu teprve dochází, že přijde veliká povinnost a závazek, nebo je to prostě deb.il :nevim:

terinka4444
Hvězda diskuse 68441 příspěvků 27.10.18 07:09

Další trotl nebo co? Nemá tě co posílat do prdele, to je síla. Bojím se trošku, že bude hůř. Jako milující partner se fakt nechová. Obávám se, že po porodu se to může zhoršit, protože to teprve začne fičák. Hned mu přestaň dělat služku, pochlebovat mu a dělat z něj pána boha,To tedy těžce není ani omylem. A běž za mámou, prostě zajdi za mámou, řekni mami prosím obejmi mě. Odcházet tři týdny před porodem je asi hloupost ( nechci ti psát, že já bych šla ihned po prvním jdi do prdele, ale já mám své zázemí, takže můžu). Uvidíš, jak bude po porodu, jemu přestaň pochlebovat a posluhovat, neváží si tě ani trochu, a jdi urovnat vztahy s rodinou.

Denisa56
Kelišová 6430 příspěvků 27.10.18 07:16
@Bandii píše:
Chceš mazat oteklý nohy a pak se divíš, že nechce sex :mrgreen: . Spoustě mužům připadají těhotné nepřitažlivé, může to být i podráždění z nedostatku sexu, pokud nezanáší. Nebo mu teprve dochází, že přijde veliká povinnost a závazek, nebo je to prostě deb.il :nevim:

No jo, chudáček nešťastnej, má těhotnou partnerku a chudák musí koukat na to břicho, nebo, nedej bože, ó jaká strašná hrůza, namasírovat jí oteklé nohy. Jak strašné a neestetické, to si přece nezaslouží, takhle příšerně trpět. Na své vulgární výlevy má právo, to ona je všemu na vině, měla to zařídit tak, aby jí v těhotenství nerostlo břicho, protože jemu se to nelíbí. :mrgreen:

Ta poslední možnost je správně, je to de*il.

růžový achát
Kelišová 5029 příspěvků 27.10.18 07:23

@terinka4444 To říkám každý den zde přibude nějakej idi.ot. , ale to by si pánové občas takovou diskuzi museli přečíst a nelézt jen tam kde se jim to hodí.

Bubla_Bučková
Závislačka 4078 příspěvků 27.10.18 07:26
@Anonymní píše:
Zdravím. Potřebuju radu. Za 3 týdny mám termín porodu, a už opravdu nevím kam dál. Miminko bylo chtěné, ze začátku byl partner moc rád, první měsíce které jsem prozvracela mi byl velikou oporou. Ale časem ho to asi přestalo bavit. Teď je to v tom stádiu, kdy se mě ani nedotkne, o pusu se musím připomínat, žádné pohlazení, objetí..nic.. Co je sex nevím už tak 5 měsíců. Nevyslechne mě, neporadí. Mám těhotenství docela komplikované, vztahy s rodinou v podstatě žádné(dostala jsem na výběr přítel nebo rodina). Nemám se moc o koho opřít, dobrou kamarádku mám jednu, ta je teď ale sama v dost těžké situaci a nechce se mi zatěžovat ji mojim životem. Cítím se na všechno děsně sama, a taky že jsem. Chybí mi pohlazení, láska…příjde mi, že jsem pro přítele naprosto odpudivá, sama se tak díky tomu zsčínám cítit, ikdyz mi okoli rika jak zarim, jak mi to slusi…nicim se mu nezavdecim, kdyz se s nim snazim jemne na tohle tema promluvit, rekne mi ze kdyz se mi to nelibi, at s nim nejsem. Urazi me ze se musim doprosovat nekoho koho miluju o to, aby mi dal jeste trochu najevo lasku. Ja se snazim mu „pochlebovat“ od rana do vecera. Ustupuji jak to jen jde a porad vsechno spatne. Staram se o nej jako nikdo, a on ma problem s tim namazat mi bolave a natekle nohy. Projizdim si stare zpravy kdy mi psal jak jsem jeho zivot, jak me miluje, jak jsem pro nej vse a je mi z toho desne skutno. Nevim co mam delat. Odejit od nej i s malinkou, nebo zustat a dal se trapit, doufat, ze se to srovna? Treba dnes jsem se zeptala proc si za mnou neprijde lehnout a usina vzdy v obyvaku u televize, ze bych se s nim chtela pomazlit, a odpoved byla „nehysterči“.­.otocil se na druhy bok a usinal…rozbrecela jsem se a on na to že ať jdu do prd*le, a odesel spat do obyvaku na gauc. Nechapu. Nikdy takovy nebyl.Byli jste nekdo v podobne situaci? Nejradsi bych si sla hodit masli. :,( :,(

Nikdy takový nebyl? A proč ho teda rodina vidí přes deset černých brýlí? Co svatba? Finance… Kolik vám je? No nic… Jít nemáš stejně kam, teď se hod do klidu na porod a pak se pomalu osamostatňuj..

Bubla_Bučková
Závislačka 4078 příspěvků 27.10.18 07:31
@Denisa56 píše:
No jo, chudáček nešťastnej, má těhotnou partnerku a chudák musí koukat na to břicho, nebo, nedej bože, ó jaká strašná hrůza, namasírovat jí oteklé nohy. Jak strašné a neestetické, to si přece nezaslouží, takhle příšerně trpět. Na své vulgární výlevy má právo, to ona je všemu na vině, měla to zařídit tak, aby jí v těhotenství nerostlo břicho, protože jemu se to nelíbí. :mrgreen:Ta poslední možnost je správně, je to de*il.
:palec:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >