Může přijít kontrola ze sociálky v sobotu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Losolka22
Povídálka 13 příspěvků 03.05.18 14:55
Kontrola v sobotu??

Zdravím, je možné aby přišla kontrola ze socialky v sobotu? Máme 19.kvetna svatbu ve 12hodin a já mám vycházky až od 13 do 19 :-( jsem na rizikovem těhotenství, marodim již 4 měsíc, bohužel to nejde posunout. Jde to nějak řešit například s lékařem? Že by mi na jeden den vypsal výjimku? :nevim: Nebo co s tím? Nemá někdo zkušenost? Děkuji :)

Přečtěte si článek: Rizikové těhotenství

Reklama

Reakce:

anonymnianonym
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 03.05.18 15:03

Tak to by mě také zajímalo…

Makyna90
Stálice 68 příspěvků 1 inzerát 03.05.18 15:05

Ahoj, uritě by jsem mu zavolala a vše řekla..a na ten den Ti může hejbnout s vycházkami.. a nebo Tě jen „krejt“

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5002 příspěvků 03.05.18 15:06

Kontrola přijít může. Můžeš si požádat o změnu rozvržení vycházek, tak aby obřad byl už v době vycházek. Neomezené vycházky ti napsat nemůže.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 03.05.18 15:07
@Makyna90 píše:
Ahoj, uritě by jsem mu zavolala a vše řekla..a na ten den Ti může hejbnout s vycházkami.. a nebo Tě jen „krejt“

Pokud ordinuje v sobotu…

@Losolka22 Kontrola samozřejmě přijít může, požádej si, jestli by ti vycházky neposunul.

Makyna90
Stálice 68 příspěvků 1 inzerát 03.05.18 15:09

Jo to mě nenapadlo.. můj obvoďák ordinuje v sobotu místo pátka.. může se s ním domluvit, že na něj má mobil a kdyby něco napíše jí zpětně kontrolu..

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 03.05.18 15:19

@Losolka22 Nechat si na víkend upravit vycházky, ale za mnou popravdě ani jednou kontrola nepřišla i když jsem všechno pečlivě dodržovala.

Apple11
Povídálka 39 příspěvků 03.05.18 15:21

Na mě přišla kontrola v sobotu v jedenáct dopoledne. Svatbu nahlas svému gynekologovi, vycházky ti posouvat nebude, ale bude mít v papírech zapsané, že nebudeš v ten den doma z důvodu svatby. Měla jsem to úplně stejně jako ty. Pěknou svatbu přeji :mavam:

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 03.05.18 15:26

Taky jsem pro nahlášení u doktora. Nic tě to nestojí a náhoda je blbec.

e008
Závislačka 3135 příspěvků 44 inzerátů 03.05.18 15:36

Ja se na to ptala gynekolozky, ta volala socialce a tam ji rekli, at na to vubec neupozornuje, dr s tim udelat nic nemuze. Neexistuje vyjimka pro svatbu. Ja si rekla, ze holt kamaradka bude kontrolovat schranku a kdyby neco nasla, zavola a ja pojedu na pohotovost, ze mi neni dobre. Nenasla jsem jine reseni…

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 03.05.18 16:05

Ja to riskla, ale klidna jsem teda moc nebyla. Klaplo to :) Reseni vidim stejne jako @e008.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 16:12

V pátek zajdi na gyndu, že jedeš na víkend k pryč například k rodičům a potřebuješ změnit adresu kde momentálně budeš v době neschopnosti. Sestřička vypíše papír, odešle na sociálku, kam to přijde až v pondělí. Tím pádem, kdyby přišla kontrola, tak budeš krytá. Dělala jsem to takhle, když jsme jely pryč na víkend abych nemusela hlídat čas…nikde není napsané jak dlouho dopředu musíš změnu adresu hlasit, takže stačí v pátek dopoledne.

Losolka22
Povídálka 13 příspěvků 03.05.18 18:57

Holky díky moc :) zavolám doktorovi a uvidím :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama