Může přijít kontrola ze sociálky v sobotu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Losolka22
Povídálka 11 příspěvků 03.05.18 14:55
Kontrola v sobotu??

Zdravím, je možné aby přišla kontrola ze socialky v sobotu? Máme 19.kvetna svatbu ve 12hodin a já mám vycházky až od 13 do 19 :-( jsem na rizikovem těhotenství, marodim již 4 měsíc, bohužel to nejde posunout. Jde to nějak řešit například s lékařem? Že by mi na jeden den vypsal výjimku? :nevim: Nebo co s tím? Nemá někdo zkušenost? Děkuji :)

Najdete v encyklopedii: Rizikové těhotenství

Reklama

Reakce:

anonymnianonym
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 03.05.18 15:03

Tak to by mě také zajímalo…

Makyna90
Povídálka 47 příspěvků 03.05.18 15:05

Ahoj, uritě by jsem mu zavolala a vše řekla..a na ten den Ti může hejbnout s vycházkami.. a nebo Tě jen „krejt“

Lendeš
Závislačka 4712 příspěvků 03.05.18 15:06

Kontrola přijít může. Můžeš si požádat o změnu rozvržení vycházek, tak aby obřad byl už v době vycházek. Neomezené vycházky ti napsat nemůže.

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 03.05.18 15:07
@Makyna90 píše:
Ahoj, uritě by jsem mu zavolala a vše řekla..a na ten den Ti může hejbnout s vycházkami.. a nebo Tě jen „krejt“

Pokud ordinuje v sobotu…

@Losolka22 Kontrola samozřejmě přijít může, požádej si, jestli by ti vycházky neposunul.

Makyna90
Povídálka 47 příspěvků 03.05.18 15:09

Jo to mě nenapadlo.. můj obvoďák ordinuje v sobotu místo pátka.. může se s ním domluvit, že na něj má mobil a kdyby něco napíše jí zpětně kontrolu..

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 03.05.18 15:19

@Losolka22 Nechat si na víkend upravit vycházky, ale za mnou popravdě ani jednou kontrola nepřišla i když jsem všechno pečlivě dodržovala.

Apple11
Povídálka 28 příspěvků 03.05.18 15:21

Na mě přišla kontrola v sobotu v jedenáct dopoledne. Svatbu nahlas svému gynekologovi, vycházky ti posouvat nebude, ale bude mít v papírech zapsané, že nebudeš v ten den doma z důvodu svatby. Měla jsem to úplně stejně jako ty. Pěknou svatbu přeji :mavam:

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 03.05.18 15:26

Taky jsem pro nahlášení u doktora. Nic tě to nestojí a náhoda je blbec.

e008
Závislačka 2897 příspěvků 84 inzerátů 03.05.18 15:36

Ja se na to ptala gynekolozky, ta volala socialce a tam ji rekli, at na to vubec neupozornuje, dr s tim udelat nic nemuze. Neexistuje vyjimka pro svatbu. Ja si rekla, ze holt kamaradka bude kontrolovat schranku a kdyby neco nasla, zavola a ja pojedu na pohotovost, ze mi neni dobre. Nenasla jsem jine reseni…

Uživatel je onlineČajíček1980
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 03.05.18 16:05

Ja to riskla, ale klidna jsem teda moc nebyla. Klaplo to :) Reseni vidim stejne jako @e008.

Anonymní  03.05.18 16:12

V pátek zajdi na gyndu, že jedeš na víkend k pryč například k rodičům a potřebuješ změnit adresu kde momentálně budeš v době neschopnosti. Sestřička vypíše papír, odešle na sociálku, kam to přijde až v pondělí. Tím pádem, kdyby přišla kontrola, tak budeš krytá. Dělala jsem to takhle, když jsme jely pryč na víkend abych nemusela hlídat čas…nikde není napsané jak dlouho dopředu musíš změnu adresu hlasit, takže stačí v pátek dopoledne.

Losolka22
Povídálka 11 příspěvků 03.05.18 18:57

Holky díky moc :) zavolám doktorovi a uvidím :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Reklama