Konvice na vaření vody na sporáku

Ve-ru
5.9.13 11:04

Konvice na vaření vody na sporáku

Ahoj :-)
Můžete doporučit nějákou konvici na vaření vody na sporáku?
Rychlovarnou nechci. Nemám s nimi dobré zkušenosti. Na internetu nemůžu skoro nic najít.
Posledně jsme měli tuhle http://cajove-konvice.heureka.cz/…nvice-3-l_2/, dostali jsme ji darem, ale ty plastové části se začaly tavit a rozpadla se poměrně brzo.
Ráda bych nějákou, která něco vydrží, tak nejlíp asi celokovovou.
Předem děkuji za reakce :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25221
5.9.13 11:05

@Ve-ru Obyč smaltovanou, naši i manželovi rodiče ji mají a pohoda. Já malé ohřívala vodu ve skleněné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10683
5.9.13 11:07

http://eshop.tescoma.cz/…corona-2-0-l

já mám tuto a spokojenost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
5.9.13 11:09

@avm3 Tak na smaltované jsem snad vůbec ani nenarazila na internetu :think:

  • Citovat
  • Upravit
3108
5.9.13 11:12

Já mám z tesca asi za 100,– klasik skleněnou mám ji asi rok a v pohodě :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
185
5.9.13 11:15

Ja mam nerezovou z Ikei s takovym tim piskatkem a je skvela :-) ja rychlovarku taky nechci. Je to jen dalsi kram co se muze rozbit a zabira misto na lince :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
5.9.13 11:22

@Kapřík90 Skleněnou nemůžu mít, ty pravidelně rozbíjím :roll:

  • Citovat
  • Upravit
25221
5.9.13 11:29
@Ve-ru píše:
@avm3 Tak na smaltované jsem snad vůbec ani nenarazila na internetu :think:

http://www.zbozi.cz/?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25221
5.9.13 11:30
@Ve-ru píše:
@avm3 Tak na smaltované jsem snad vůbec ani nenarazila na internetu :think:

http://www.zbozi.cz/?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
5.9.13 11:33

@avm3 Děkuji za odkazy, ale jsou tam taky plastové části, tak si myslím, že by to taky asi vzalo za své :think:

  • Citovat
  • Upravit
6945
5.9.13 11:45
@Ve-ru píše:
@avm3 Děkuji za odkazy, ale jsou tam taky plastové části, tak si myslím, že by to taky asi vzalo za své :think:

kus si Nerezovou konvici. Za prvé, se chodí na všechny sporáky, za druhé se neopryska, za třetí déle vydrží. Ale kus si se silnějším dnem. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3108
5.9.13 12:02

@Ve-ru na tohle jsem taky šikovná ale zatím ještě žije :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
5.9.13 12:06

@tumpach Docela mě zaujala tahle http://www.levneelektro.cz/…ez-2-l-lewes ale zdá se mi podezřele levná na to, aby něco vydržela :think:

  • Citovat
  • Upravit
17014
5.9.13 12:33
@Ve-ru píše:
@tumpach Docela mě zaujala tahle http://www.levneelektro.cz/…ez-2-l-lewes ale zdá se mi podezřele levná na to, aby něco vydržela :think:

Tady hodně nakupuju, máme odtud hodně spotřebičů, i velkých, o dost levnější než jinde a kvalita je velice dobrá. Tento obchod můžu doporučit. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
8.9.13 22:44

Ahoj, taky sháním konvici. Původně jsem chtěla rychlovarnou, ale potřebuju nějakou tichou, vesměs všechny jsou hlučné. Tak jsem koukala po těchto normálních. Ale když jsem si zkoušela uvařit vodu v normální a rychlovarné, tak v normální konvici to trvá neskutečně dlouho. Máte někdo nějaký typ?
 děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze