Kosmetika od Vietnamců

dorselgie325
15.4.25 16:02

Kosmetika od Vietnamců

Ahojky, zajímalo by mne jestli se něco nestane když si koupím tvářenku od Vietnamců majíkrásnou růžovou barvičku, ale v normálnídrogerii ji neseženu. Ale na druhou stranu se bojím z čeho všeho je vyrobena jaké tam jsou hnusné věci v tom. Jmenuje se Revers. Máte někdo zkušenosti s dekorativní kosmetikou.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7221
15.4.25 16:06

Asi bych si to nekoupila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9156
15.4.25 16:11

Nekoupila bych tam kosmetiku všeobecně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
15.4.25 16:12
@dorselgie325 píše: Více

Měla jsem nedávno tužku na obočí od Vietnamců, koupila jsem ji tam narychlo, zapomněla jsem si ji koupit v drogerii, stála 20 kaček a byla jsem mile překvapená výdrží a nelámala se.

  • Citovat
  • Upravit
dorselgie325
15.4.25 16:19

@Klopotkova Tak to je super já akorát tam kupuju houbičky na make-up

  • Citovat
  • Upravit
2729
15.4.25 17:12
@dorselgie325 píše: Více

Jako já bych si to nekoupila, ale znám holky, které k Vietnamcům chodi na rasy, na permanentní make-up a jsou spokojene, žádné zdravotní problémy z toho nemají, takže asi záleží na co narazis

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21726
15.4.25 18:32

Já bych si ji nekoupila. Obávala bych se složení. No, pokud z ní budeš mít vyrážku, tak to prostě vyhodíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26874
15.4.25 18:35

@dorselgie325 Jestli myslíš růžovou alá Dior, tak ta se už dá koupit.
https://www.parfumeshop.cz/…a-pink-2-3-g
Mám tuto https://www.hebe.com/…0483891.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2917
15.4.25 22:44

Chodím k nim na nehty a v pohodě, ale dekorativní kosmetiku bych si u nich nekoupila, a to moje pleť a kůže snese hodně. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2670
15.4.25 23:27

Na střední jsem si u nich kupovala paletky stínů. Ta pigmentace i konzistence byla skvělá! A teda nikdy mi po nich nic nebylo.
Ale dneska už bych si je nekoupila právě s obavou co všechno v nich může být.
Nicméně tvářenky bych se asi tolik zas nebála.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46
17.4.25 00:02

Když tě tak láká, tak ji zkus, kdyžtak ji vyhodíš. Drahá určitě nebude

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
17.4.25 23:55

Pokud nevypadá nějak pofiderně, tak ji vyzkoušej, ale ideálně ještě pohledej jinde :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
19.4.25 10:53

Fakt se nedá taková sehnat, ani někde na eshopech tipu notino? Já bych radši ještě mrkla, určitě to není jediná krásná růžová tvářenka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.