Koupání 9měsíčního miminka Břeclavsko

18
30.7.13 09:16

Koupání 9m miminka Břeclavsko.

Ahoj potřebovala bych doporučení nebo radu, kam a jestli vůbec jít s mým 9m synem na koupaliště. Nemáme možnost soukromého bazénu a syn i já vodu milujeme jen nevím, jestli tak malé mimčo vůbec do bazénu může. Jestli máte někdo zkušenost tak poraďte díky. Jsme z Břeclavska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

412
30.7.13 09:26

@janulka31 Ahoj mám taky 9měsíčního syna a normálně jezdíme na koupaliště, vodu taky minuje, nic mu to nedělá ža by měl nějakou vyrýžku nebo něco podobnýho :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
30.7.13 10:16

JOJO MY TAKY JEZDILI NORMAL NA KOUPÁK BYLO TAM PLNO DĚTIČEK 9MĚS I MÉNĚ A PARÁDA :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
30.7.13 10:22

Já taky bydlím v okrese Břeclav, tak napíšu, jak je to u nás v okolí: v Hustopečích na koupališti například je na ceduli napsané od roka, ale bývají tam i menší děti, takže by to asi šlo, ale bývá tam v těch horkách docela dost lidí… jinak je koupaliště v Horních Bojanovicích nebo v Němčičkách, tam nevím, jestli mají nějaké omezení věkem napsané - na netu není a naživo jsem letos ještě nebyla, ale malá brouzdaliště jsou na obou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7398
30.7.13 15:13

V Němčičkách žádné omezení nemají, dokonce u pokladny prodávají koupací plenky po 10Kč za kus :) jen tam bylo teď, když jsme tam byli (neděle) neuveřitelně moc lidí, sotva jsme našli místo ve stínu, takže doporučuju jet zavčasu. A nevýhoda je, že brouzdaliště je na slunku, takže s prckem jsme tam byli jen na chvilku (má 7měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
30.7.13 20:10

Děkuju za tipy :palec: a náhodou v Hodoníně nevíte jak je to s tak malýma dětma? Je to pro mě asi blíž než Němčičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
31.7.13 07:12

Bohužel, v Hodoníně jsem byla akorát v Zoo, je to od nás dál, asi bydlíš na jinou stranu než já :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16567
31.7.13 07:23
@janulka31 píše:
Ahoj potřebovala bych doporučení nebo radu, kam a jestli vůbec jít s mým 9m synem na koupaliště. Nemáme možnost soukromého bazénu a syn i já vodu milujeme jen nevím, jestli tak malé mimčo vůbec do bazénu může. Jestli máte někdo zkušenost tak poraďte díky. Jsme z Břeclavska

tak kam ti nepoadim, ale do bazenu urcite muzes. ja s dcerou chodim od 4 mesicu. tak sup a uzivejte si to :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama