Koupit či nekoupit? Prvorepubliková vila

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26093
11.7.15 09:36

Pokud měla na ni a rekonstrukci peníze, šla bych do toho… Paranormálních jevů bych se nebála. My máme chalupu (první informace o tom domě jsou z roku 1763) v bývalých sudetech, po válce byla v podstatě celá vesnice odsunutá (až na jednu nebo dvě rodiny), dva Němce i přímo v té vesnici zastřelili, ale žádný paranormální jevy tam nejsou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5018
11.7.15 11:28
@atominnka píše:
@Sini Noooo, pokud máš tu možnost, tak bych asi šla do varianty něco tady a něco u moře ;)

Pokud máš takové možnosti, tak si najmi odborníka, který ti zjistí stav vily a odhadne náklady na rekonstrukci. Na emiminu se dozvíš akorát názor na paranormální jevy :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný