Kouření při kojení

11.7.15 13:16

kouření při kojení

Dobrý den, mám zřejmě neobvyklí dotaz ale…moje sestre ma 5 měsíční miminko a byla na tahu s kamarádkama a viděla jsem u ni že si zapálila cigarety a nejspíš za ten večer několik…jinak ale nekouří, druhý den ráno sem však viděla že si malou přiložila k prsu a začala ji kojit což jsem nato koukala s otevřenou pusou jestli je normální a onana mě že to už v tom mliku těch pár cigaret není že se to z mlíka dostane podobne jako alkohol z krve…proto Vás žádám o radu jestli je natom něco pravdy nebo si jen sestra tohle vymyslela aby mi zavřela pusu? Přijde mi to od ní opravdu hnusné a vzhledem k tomu že mam o malou strach tak jsem posílám tento dotaz. Předem Vám děkuji za informaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1874
11.7.15 13:19

Řekla bych, že je to sestřina věc a tvoje zbytečná starost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
11.7.15 13:21

Přesně tak, bohužel tohle není tvá starost… i když chápu, že to myslíš dobře, ale ona je máma a ty musíš akceptovat to co dělá ona :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22512
11.7.15 13:22

@LittleKitty pokud normálně nekouří, tak z toho nedělej drama. navíc - nic ti do toho není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
11.7.15 13:29

@LittleKitty je to dítě sestry a ty do toho nemáš co mluvit i kdyby se ti to nelíbilo sebevíc. Jinak tady trošku odborného pohledu :http://www.poradkyneprikojeni.cz/…l-a-koureni/ což když budeš trošku googlit taky najdeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
11.7.15 13:33

Tak jestli to bylo takto jednorázově, tak bych to fakt neřešila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
11.7.15 13:37

Běž řešit svoje děti, ne ty sestřiny :roll: A ano, stejně jako alkohol, i nikotin z těla odejde, nedrží se tam věčně :roll: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
11.7.15 13:42
@medunka23 píše:
@LittleKitty je to dítě sestry a ty do toho nemáš co mluvit i kdyby se ti to nelíbilo sebevíc. Jinak tady trošku odborného pohledu :http://www.poradkyneprikojeni.cz/…l-a-koureni/ což když budeš trošku googlit taky najdeš

Pokud začnete nebo již kouříte a momentálně není možné přestat kouřit anebo snížit počet cigaret, neuvažujte o skončení kojení – právě naopak, pomozte svému děťátku a jeho zdraví tím, že ho budete kojit. Nečasujte cigarety podle kojení, kojte svoje miminko podle jeho potřeby.

Kojení totiž dokáže eliminovat některé negativní důsledky kouření a kojené děti jejichž matky kouří, jsou statisticky zdravější než nekojené děti, jejichž maminky kouří.

Ty brdo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
11.7.15 13:46
@Ondrášovka.N píše:
Pokud začnete nebo již kouříte a momentálně není možné přestat kouřit anebo snížit počet cigaret, neuvažujte o skončení kojení – právě naopak, pomozte svému děťátku a jeho zdraví tím, že ho budete kojit. Nečasujte cigarety podle kojení, kojte svoje miminko podle jeho potřeby.

Kojení totiž dokáže eliminovat některé negativní důsledky kouření a kojené děti jejichž matky kouří, jsou statisticky zdravější než nekojené děti, jejichž maminky kouří.

Ty brdo 8o
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
3924
11.7.15 13:48
@LittleKitty píše:
Dobrý den, mám zřejmě neobvyklí dotaz ale…moje sestre ma 5 měsíční miminko a byla na tahu s kamarádkama a viděla jsem u ni že si zapálila cigarety a nejspíš za ten večer několik…jinak ale nekouří, druhý den ráno sem však viděla že si malou přiložila k prsu a začala ji kojit což jsem nato koukala s otevřenou pusou jestli je normální a onana mě že to už v tom mliku těch pár cigaret není že se to z mlíka dostane podobne jako alkohol z krve…proto Vás žádám o radu jestli je natom něco pravdy nebo si jen sestra tohle vymyslela aby mi zavřela pusu? Přijde mi to od ní opravdu hnusné a vzhledem k tomu že mam o malou strach tak jsem posílám tento dotaz. Předem Vám děkuji za informaci.

To jsou starosti :zed: nech sestru dejchat a starej se o sebe protože jestli se takhle chováš normálně tak bych se ajni nedivila kdyby Tě sestra od sebe a svého dítka odstřihla :roll:

Edit : oprava překlepů :oops:

Příspěvek upraven 11.07.15 v 13:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
11.7.15 13:50

No vzhledem k tomu, že zakladatelka se už neozvala, tak si tak říkám jestli to nebyla nějaká provokace :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.7.15 13:52
@RadkaCh píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No protoze to je snad jediny odkaz kde se tohle pise. Vsude jinde same NE NE NE :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
11.7.15 13:53
@Ondrášovka.N píše:
No protoze to je snad jediny odkaz kde se tohle pise. Vsude jinde same NE NE NE :nevim: :nevim: :nevim:

Tak někde přece musí ty kouřící maminy najít podporu a uchlácholení :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1724
11.7.15 13:54

Doufám, že mě někdo tady nebude chtět uhranout ( :mrgreen: ), ale já taky když večer grilujem, tak si dám dvojku vína, nebo ochucené pivo a k tomu si zapálím 2-3 cigarety.. No a jako ráno normálně kojím, nenechám děcko hlady ne :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
11.7.15 13:56
@Ondrášovka.N píše:
No protoze to je snad jediny odkaz kde se tohle pise. Vsude jinde same NE NE NE :nevim: :nevim: :nevim:

no jako já to najednu stranu chápu proč to píšou, přeci jen kojení je to nejlepší co dítěti můžeš dát. Je tam napsáno načasovat si kouření dle kojení, takže dle mého nejdřív nakojit a pak vykouřit cígo když už tedy ženská hulit musí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama