3měsíční mimčo mi vůbec nechce pít UM

9.7.15 08:33

vubec mi nechce pit UM trimesicni mimi

Holky jsem uz zoufala a potrebuju poradit, maly, jsou mu 3 mesice, mi vubec nechce pit tydem UM, je od trech tydnu na Bebe Comfort a vzdy ji pil, sice min nez by mel ale pribyval, tak bylo vse ok ale posledni tyden nechce vubec pit, vypije mi treba jen 40 ml, nekdy nic treba pul dne, krouti se u toho solene tlaci a plive to, je zdravy, v pusince ani v krku nic nema, myslela jsem ze to bylo tema vedrama ale porad to pokracuje, pritom v noci v polospanku vypije i 150 ml, tak si rikam ze mu asi uz nechutna, tak jsem zkusila mu udelat Hami na bolave brisko, mam ho doma navic, ale to taky nechtel, uz nevim co delat, cajicku mi pije tak 100 ml za den, tak musi mit malo tekutin, co mam delat? uz jsem zoufala a vecne urvana…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11341
9.7.15 09:14

Syn to dělal taky asi ve 3m… vypil minimum a pak najednou bum a měl 2 zuby najednou. Nenutila jsem ho. Dávala jsem po lžičkách aspoň převařenou vodu a pak najednou zas začal pít, když se prořezaly. Zkoušela jsem i změnu UM a k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 09:19

Ani nema natekle dasnicky tak nevim zda to muzou byt zoubky? :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
9.7.15 09:34

@Elliisek syn taky neměl. Pak mě prostě kousl a byly tam :D vůbec by mě to nenapadlo. Pořád jsem si myslela, že vzdoruje a začal jsem přemýšlet na pomalým zavedením zeleniny aby aspoň něco měl a najednou se vyklubaly zuby a zas se to zlomilo. Ale samozřejmě to může být něco jiného. Já mám takovouhle zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 09:45

Tak treba je brzy najdu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
742
9.7.15 10:15

Zkoušela jsi vyměnit třeba savičku? To taky někdy pomůže. Nebo ještě jiné UM. Mám dvě nejedlice, takže dokážu pochopit, jak člověk dokáže být zoufalý, když dítě nejí.
Teď u druhé dcery mi trochu pomohlo vyměnit savičku a chytlo se až třetí UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama