Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím dneska jsem se trošku vylekala na WC, chci se zeptat jestli to někdo taky měl nebo mám jít u lékaře nebo to nic neznamená
Menstruaci nemám skončila mi 3.2
Dneska na WC jsem měla v moči kousky sliznice jako při MS nikdy předtím se mi to nestálo neví někdo co to může být? Jinak mě nic nebolí žádné potíže nemam
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!