Kouty u zeny

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 14:35
Kouty u zeny

Ahoj maminky chtela bych se zeptat mam hrozny dilema a nevim zda se znepokojovat nebo ne dnes jsem se cesala a vsimla jsem si ze postrane mam min vlasu a chtela bych se zeptat myslite ze se mi delaji kouty nebo to je takhle normalni mam tam kratouvky vlasy jinak je mam husty ale tohle me stve

Reakce:
Uživatel je onlineČičorečka
Závislačka 2808 příspěvků 18.07.19 14:43

Přijde mi to normální, příliš se sleduješ. Já mám v různých obdobích taky méně či více vlasů v koutech. Často mi pomohlo sledovat jiné ženy. Mnohdy jsou na tom stejně, nebo i hůř.

Popokatepetla
Závislačka 3550 příspěvků 18.07.19 14:47

Mám to taky tak nějak podobně a nemyslím si, že by to byl nějaký problém. Jinak mám vlasy také hodně husté.

dickys
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 18.07.19 14:51

Já to takhle měla po porodu, pak mi to zase obrostlo, ale moje mamka to takhle má celoživotně asi.

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 8987 příspěvků 18.07.19 14:57

Tohle nejsou žádné kouty. Mám mnohem větší a horší. Jsem po porodu ale měla jsem i před těhotenstvím a teď je to šílený

Safrik
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 18.07.19 15:22

Bud v klidu, nic strasnyho tam nemas, uplne normalni :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 15:23

A nevite co pomaha na vypadavani vlasu takhle pres leto? Nebo kolik jich tak muze vypadnou

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 18.07.19 15:49

Vlasy máš úplně normální.

Jestli jsou tam krátké vlasy, tak neplešatíš, ale z nějakého důvodu ti před několika měsíci vlasy v té oblasti přestaly růst, vypadli a teď tam rostou nové. Kdy se to stalo se snadno zjistí podle délky těch nových vlásků - 1 měsíc je cca 1 cm + k tomu přičti dva až tři měsíce kdy vlas už neroste, ale ještě nevypadl.

Důvodem může být nějaký delší a silnější stres, nemoc, dieta, hormonální výkyv.

To co potřebuješ dělat je počkat, až dorostou. Maximálně můžeš začí používat vlasovou kosmetiku s kofeinem a užívat vitamíny pro růst vlasů a nehtů.

Paoloska
Echt Kelišová 8483 příspěvků 18.07.19 18:09

Tak takový „kouty“ bych chtěla mít taky. Mám je jak chlap a k tomu řídké vlasy :zed:

L23
Stálice 79 příspěvků 18.07.19 18:50

Taky mi prijde, ze to nejsou zadne kouty. :)

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 8987 příspěvků 18.07.19 19:52

@Ou mimo téma, můžeš mi nějaké ty vitamíny doporučit?

_BBQ_s
Echt Kelišová 9503 příspěvků 18.07.19 20:23

Tohle se mi zacalo delat po tricitce.. Asi hodne testosteronu :think:

Alberta
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 28.07.19 22:01

Tohle že jsou kouty?! Co já bych dala za tak úžasnou vlasovou linii nad čelem.. :zed: :zed: kdybych se nestyděla, hodím tu svoji fotku půlmetrového čela a koutů jako chlap :,( :cert: :cert:

Paoloska
Echt Kelišová 8483 příspěvků 29.07.19 09:19
@Alberta píše:
Tohle že jsou kouty?! Co já bych dala za tak úžasnou vlasovou linii nad čelem.. :zed: :zed: kdybych se nestyděla, hodím tu svoji fotku půlmetrového čela a koutů jako chlap :,( :cert: :cert:

Jsme na tom stejně. Kdo nezažil, nepochopí…

Váš příspěvek
Reklama