Kratší holčičí jméno

Napsat příspěvek
Velikost písma:
27265
27.5.19 20:22
@mamoch píše:
Eva se mi líbí, bohužel dcera s ním spokojená není, prý je to nejhnusnější jméno, tak ho radši nedávejte:)

Dcera by byla nespokojená s každým jménem. Taky jsem měla období, kdy jsem svoje jméno nesnášela.
U nás ve školce se v jedné třídě sešly 2 Evy a jméno je to hezké

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1338
27.5.19 20:31

@lleennttiillkkaa Ba ne, dcera je dáááávno dospělá, už je docela stará :)). Mě je to fuk, prostě se ji nelíbí, nesnáší ho, se mohla přejmenovat, neudělala to, tak ať „trpí“.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30632
27.5.19 20:35

Co Lea? Ale nedočítala jsem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21593
27.5.19 21:17
@laducha píše:
Co Lea? Ale nedočítala jsem.

Leu jsem uz navrhovala :mrgreen: Moje dcerka je Lea.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30632
27.5.19 21:19
@warita píše:
Leu jsem uz navrhovala :mrgreen: Moje dcerka je Lea.

Pak už jsem dočítala :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
27.5.19 23:14

Dita nebo Edita. A nebo Mia, Lea, Ina.
Ivu nedavej. To neni zadna vyhra. Ivana je hrozne a Iva stale vysvetluje, jestli je Iva nebo Ivana nebo Iva pouze pouziva :roll:. Znam to dobre 8).
Mi se ted libi nejvic Meda a Dita.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.19 00:13

Tak se musite kompromisovat na, Zita, nebo Edita.
Mama jeste- Soňa, Erika, Zoe, Julie, Ida, Maya.

  • Citovat
  • Upravit
10291
28.5.19 00:26

My máme Evu a je to super jméno. Malá má čtyři roky a ještě jsme jinou Evičku nepotkali :) Co se týče toho svátku - to jsem slyšela už tolikrát, že ot je blbý, že bude mít svátek na štědrý den…zajímavý je, že tolik Adamů se vyskytuje všude kolem nás, ale u kluků to asi nevadí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pak máme ještě Silvii a Šárku. Mě se líbila teda Darina a Zlata hodně, ale manžel neschávlil. Z vašeho výběru Zita :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9073
28.5.19 08:19

Mate vybrana hezka jmena. Nekomu muzou pripadat obycena, ale mne se libi.
3 z vaseho vyberu (vcetne Lindy) maji i nase dcery. :D

Evicku jsme chtela moc, ale zijeme v zahranici a zdejsi vyslovnost se mi nelibila. Jinak bych ji dala. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
emouen
28.5.19 14:01

Z vašich jmén se mi líbí: Stela, Sára, Dana, Karla přesně v tohle pořadí. K Lindě by se hodila i Elena, Naďa, Nina, Darja, Lea/Leona

  • Citovat
  • Upravit
46
28.5.19 14:44

Co takhle Klér? Jinak Zita je taky moc pěkné. Karla takové tvrdé a vždycky mi to připomene Bestie Karla (vraždila holčičky).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7221
28.5.19 16:24

Zita, Zina, Zoe. Mě by se taky libili.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149510
28.5.19 16:32

K Lindě se mi líbí Leona a Adina nebo Klára.
Výběr jmen máte pěkný, libi se mi Kamila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
dagmarkaa
28.5.19 19:16

@KKatka23 jééé Zlata.

  • Citovat
  • Upravit
491
28.5.19 19:25

U vás ve výběru se pro mě sešly dva extrémy - jméno Kamila, které se mi hodně líbí, nedává se často, a jestli někdy budu mít druhou dceru, tak je Kamilka jasná.
A druhý extrém je Dana - všem, které znám, se říká Dáda. A nevím proč ani jak, ale co Dana = Dáda, tak to byla s prominutím ta největší búúú v okolí. Dáda (= Daniela) ovšem ne. ;) Takže Danu mám úplně na druhé straně spektra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková