Krém na kruhy pod očima

29.5.15 19:41

Krem na kruhy pod ocima

Krasny vecer vsem, chtela bych se zeptat zda nektera z vas nepouziva krem na kruhy pod ocima PHYRIS GOLDEN GEL. Mam stale kruhy pod ocima :,(, vyzkousela jsem jiz spoustu kremu ale nic nezabralo :nevim:. Spim dost, ztravuji se zdrave a i dost piji. Jedine co mi docela pomaha, je solarko, ne ze by pomahalo jen tim jak jsem opalena, nejdou ty kruhy tolik videt :roll:. Jenom nemam tolik casu porad chodit do solaria. Budu rad kdyz poadite co zabira vam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1767
29.5.15 20:22

Žehlení pleti (nebo masáž), zelený korektor :mrgreen:, syrová strava a vyřešení vleklých problémů a stresu. Bohužel, s tím posledním bodem stále bojuji :lol: Ale záleží o jaký typ kruhů jde. Zda o tmavé, nebo otoky, nebo propady atd. To se pak pojí k různým orgánům. Ale je fakt, že žehlička pleti dělá svý :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
29.5.15 20:36

Já mám tmavé kruhy dědičně. Bojuju s tím odjakživa a nikdy mi nic nepomohlo. Maximálně opálení a korektor. Bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 21:30
@ireeenka píše: Žehlení pleti (nebo masáž), zelený korektor :mrgreen:, syrová strava a vyřešení vleklých problémů a stresu. Bohužel, s tím posledním bodem stále bojuji :lol: Ale záleží o jaký typ kruhů jde. Zda o tmavé, nebo otoky, nebo propady atd. To se pak pojí k různým orgánům. Ale je fakt, že žehlička pleti dělá svý :mrgreen:

je pravda ze stres take udela svoje, propady nemam, jen tmave kruhy nekdy i natekle ale jen po ranu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama