Krev, mimoděložní těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simona67
Stálice 91 příspěvků 29.03.18 16:25
Krev, mimoděložní

Ahoj dnes mi volala doktorka a potvrdila těhotenství z krve, miminko je ještě hodně malé na ultrazvuku nešlo vidět, tak se chci zeptat myslíte že už z první krve by poznali zda jde o mimodelozni těhotenství?

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5273 příspěvků 29.03.18 16:27

@Simona67 z jedné hodnoty nepozná nikdo nic

Simona67
Stálice 91 příspěvků 29.03.18 16:31

@lachtanice86 mám strach nemám žádné problémy bolesti nebo krvácení ale stejně se bojim

lachtanice86
Kelišová 5273 příspěvků 29.03.18 16:33

@Simona67 já se taky bojím, ale já si zašla na krev jako samoplatce a trochu jsem se uklidnila.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 29.03.18 16:37

@Simona67 neplas! To by pak musel stresovat uplne kazdej ;) a kaoku strach ma asi kazdej…pokud nemas bolesti a nekrvacis, tak klid…stejne ted nejde moc delat a musis pockat, az se embryjko objevi :kytka:

Simona67
Stálice 91 příspěvků 29.03.18 16:38

@lachtanice86 a v čem je rozdíl? A udělá to gynekolog nebo v nemocnici?

lachtanice86
Kelišová 5273 příspěvků 29.03.18 16:43

@Simona67 zaplatila jsem si to sama, v tom je rozdíl a šla jsem na specializovane pracoviště. U nás laboratoř hematologie

iwa83
Kelišová 5672 příspěvků 29.03.18 17:13

@Simona67 To se budeš bát pokaždé. Neřeš to, stejně s tím nic neuděláš - ani s mimoděložním ani se zamlklým. Je to mimo náš dosah. Musíš vydržet až budeš nějaký 6-7tt - to už by mělo být vidět. Ale já jsem jela až na konci 9tt aby byla jistota že u ž bude srdíčko.

Simona67
Stálice 91 příspěvků 29.03.18 20:34

@iwa83 přeci musí být nějaké příznaky neprijde to jen tak ne? Už od začátku to musí to tělo citit

iwa83
Kelišová 5672 příspěvků 29.03.18 20:40

@Simona67 asi jsou takove zeny. Ja zamlkle netusila kym jsem nezacala spinit - to uz jsem tusila ze to bude blbe. Ale definitivne jsem tomu uverila az po verdiktu Dr. na pohotovosti. Nekomu je blbe cely prvni trimestr… me uz potreti nic neni. Prvni dopadlo dobre, druhe zamlkle a ted doufam kazdy den.

lachtanice86
Kelišová 5273 příspěvků 29.03.18 22:41

@Simona67 já tedy zamlklé na sobě nijak nepoznala. Příznaky byly pořád, krvácení žádné a na kontrole najednou bez :srdce: i když na minulé kontrole bylo. Samovolny potrat jsem poznala, to bylo spineni a potom krvácení. Mám kamarádku která teď měla mimoděložní a říkala že špinila.

Ginuš
Hvězda diskuse 37294 příspěvků 29.03.18 23:02

@Simona67 4× jsem potratila a poznala jsem to jen jednou - tím že jsem začala krvácet, ale krvácela jsem i když se těhotenství zdařilo a dopadlo dobře. Nepoznáš to. Musíš doufat a věřit - držím palce

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama