Žádná srdeční reakce v 9.týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anano
Povídálka 12 příspěvků 29.03.18 10:32
Žádná srdeční reakce v 9tt

Ahoj, prosím o radu. Jsem v 9tt a dnes jsem byla u lékaře na kontrole. Při vyšetření neviděl žádnou srdeční činnost, ale v 7tt tam byla. :( Mimi je dost velké a odpovídá 9 týdnu. Žádné problémy nemám (nekrvacim ani nespinim). Za týden mám přijít znovu. Má někdo podobnou zkušenost? Jaká je pravděpodobnost, že bude bijící srdíčko vidět?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 9. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 5933 příspěvků 29.03.18 10:35

Mrzí mě to, ale podle mě je šance, že za týden uvidí srdíčko hodně malá.
Zažila jsem sama, v 7.tt srdeční akce, v 10.tt bez srdeční akce - zamlklý potrat a následovala revize.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 29.03.18 10:40

@Anano Šance asi žádná měla jsem to samé… jedná se pravděpodobně o zamlklé těhotenství :(

zudina
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 29.03.18 10:46

To bude zamlkle tehotenstvi. Ja mela srdicko v 7 tt a v 11 uz ne

lachtanice86
Kelišová 5274 příspěvků 29.03.18 10:50

To bude zamlklé těhotenství. Zažila jsem to taky.

Markéta80
Hvězda diskuse 38316 příspěvků 29.03.18 11:01

@Anano pokud akce v 7tt byla a ted není je to jasné a navíc když tt odpovídají :?

Alexandraf
Echt Kelišová 7780 příspěvků 8 inzerátů 29.03.18 11:15

:hug: mrzi me to, ale asi to neni dobre.
Zazila jsem to same v zari… V 7+2tt vse v poradku, srdicko krasne bilo. Na dalsim utz v 9+3tt uz srdicko nebilo, miminko bylo o tyden mensi :( bohuzel to vypada na ZT :hug:

Katka.1101
Stálice 84 příspěvků 255 inzerátů 29.03.18 11:33

Je mi to líto, ale bohužel tě asi nepotěším, stalo se mi totiž to samé… Také mi dal gynekolog ještě týden, pak jsem musela na revizi… zamlklé těhotenství… Ale naše mimi bylo velikostně menší :( Doufala jsem, že se srdeční akce opět objeví, že to třeba bylo nějak špatně vidět… Ještě před revizí jsem si v nemocnici vyžádala další ultrazvuk - no, zázrak se nekonal :( Hned po menstruaci jsme se začali pokoušet o další mimi a do tří měsíců jsem byla opět těhotná, tentokrát bylo vše vpořádku :) :) :)

Příspěvek upraven 29.03.18 v 11:39

Sofie92
Závislačka 3126 příspěvků 29.03.18 11:36

Mě se to stalo taky, v 9 TT srdíčko nebylo Mudr hledala takovou dobu i nějakou doplerovskou metodou a nenašla nic a hned druhý den jsem šla na revizi.

terinka4444
Hvězda diskuse 65194 příspěvků 29.03.18 11:45

Šance je nulová, bohužel, jestliže byla a už není, prostě je po všem, embryo nežije.

chs.jasmin
Kelišová 6823 příspěvků 29.03.18 12:00

@Anano :hug: To mě mrzí, ráda bych napsala doufej, ale… ono to srdíčko je na UZ jak blikající maják a tak si nemyslím, že by to byla chyba lékaře a ♥ akce byla jen ji přehlédl :hug:

Anano
Povídálka 12 příspěvků 29.03.18 12:00

Děkuji myslela jsem si to..
snažili jsme se dlouho konečně se zdařilo a teď tohle.. jsem z toho strašně špatná

KKatka23
Echt Kelišová 7661 příspěvků 29.03.18 12:03

Tak jestli už srdeční akce byla a teď není, tak šance, že se objeví znovu je nula. Bohužel, stává se to. Moc mě to mrzí, sama jsem to zažila dvakrát. Můžu jen říct, že si to opláčeš a příště to bude určitě v pořádku. Když se mi to stalo poprvé před čtyřmi lety, tak jsem byla hrozně špatná z toho a bála se, že nebudu mít nikdy rodinu, jakou chci - uplynulo pár let a teď čekám třetí dceru. Takže bude líp, neboj :hug:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 29.03.18 12:11

Také se mi to stalo :,( :,( :,(
Revize 6.1. 2016 a 16.3. 2016 //

Zas bude dobře, neboj :srdce:

Anano
Povídálka 12 příspěvků 06.04.18 09:09

Tak to skončilo revizí.. snad to vyjde příště :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama