Gennet - MUDr. Eduard Kulovaný zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 21:55
Gennet - MUDr. Eduard Kulovaný zkušenosti

Prosím anonym nebo smazat - osobní. Ahoj jsem objednaná na 1.screening do Gennetu k MUDr. Eduardu Kulovanému. Máte s ním někdo zkušenosti? Četla jsem reference na jiné diskusi a celkem toho pána bojím. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

peta81
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 28.03.18 22:03

Byla jsem u neho nekolikrat, dva screeningy u dvou deti, 2013 a 2015. je to fajn doktor, profesional, primy, mluvi k veci, zadne recicky okolo. pokud se zeptas, vysvetli, ukaze, ale bud pripravena, je rychly :D neni proc se ho bat, my se i zasmali kdyz jsem od dveri kricela, ze rozhodne nechci znat pohlavi, a tak jsme pracovne o mimcu mluvili jako o E. T.

peta81
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 28.03.18 22:05

A ze jsem tak zvedava, co ses o nem docetla, ze to v tobe zanechalo negativni pocity?? :nevim:

wewa
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 28.03.18 22:06

Byla jsem u něj 2012,2015 je to profesionál, není ukecaný ale na vše odpoví a vysvětlí. Neni třeba se bát :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 22:10

@peta81 dala jsem si jeho jméno zkusmo do vyhledávače a našla jsem nějakou diskusi, myslím na maminka.cz nebo tak něco, a prý se chová jak lidské prase. Nic nevysvětlí, je hrubý, neodpovídá na dotazy A prý pracuje rychle, to je jediné v čem se shodujete.

anathema
Echt Kelišová 7678 příspěvků 28.03.18 22:11

Tenhle týden jsem u něho byla už na 2 sreeningu a v pohodě.
Jako taky mi tak nějak nebyl úplně sympatický, ale udělal vše co měl a zkontroloval, takže dobrý. :think:
U prvního sreeningu jsem se ho ptala na pohlaví, jen řekl že je ještě brzo a ani to nezkoumal :roll: tím mně trošku naštval :lol: všichni ostatní to v tom cca 13 tt věděli, nebo aspoň odhad..
Jako není to zrovna to nejdůležitější to zase chápu, ale naštvalo mi to :D

svatecnice
Kelišová 6014 příspěvků 28.03.18 22:13

Taky jsem u něho byla, je to úplně normální doktor, je v pohodě, profesionální, popisuje, mluví. Jen si hned ujasněte, zda chcete nebo ne vědět pohlaví a reknete mu to. U druhého dítěte teda nebyl nadšený, že jsme přišli i se starsim.. (ale to je asi pochopitelné/om­luvitelné)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 22:14

@anathema a na 2. vyšetření vám to už řekl? Důležité to samozřejmě není, ale co mu to udělá podívat se trochu detailněji… :nevim:

wewa
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 28.03.18 22:18

Ano ve 20tt standardně pohlaví říká ale fakt nechápu proč by měl doktor ve 13tt hledat pohlaví když je to fakt nejisté :think:

anathema
Echt Kelišová 7678 příspěvků 28.03.18 22:29
@Anonymní píše:
@anathema a na 2. vyšetření vám to už řekl? Důležité to samozřejmě není, ale co mu to udělá podívat se trochu detailněji… :nevim:

Já měla krevní test, tak už jsem to věděla :lol: a navíc tu holku nešlo na monitoru už pak přehlédnout..

@wewa tak já na tom netrvala, jen jsem se slušně zeptala, jestli by šlo mrknout ;)
Nešlo no :lol:

wewa
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 28.03.18 22:34

@anathema já se taky zeptala a taky nešlo, stejně tak jako teď. Moje doktorka nechtěla říct ani v 18tt. Takže teď vím pohlaví až od 22tt z Profemy :palec:.Nemyslela jsem to nijak špatně u prvního já byla hrozně nedočkavá a teď už jsem fakt chápavá ohledně toho že v tom malém týdnů je to fakt těžké.

Angana
Kecalka 195 příspěvků 29.03.18 00:06

My jsme u neho byli na 1.trim screeningu pred 14 dny a do ordinace jsem vchazela znacne nervozni prave proto, ze jsem si precetla komentare na netu. Zbytecne. Pan doktor byl usmevavy, primy, vecny. Vsechno bez ptani hezky vysvetloval. Byl sice rychly, to ano, ale vse slo krasne videt, tak nevim co by dele zkoumal. Na pohlavi jsme se neptali a ani se nezminil. Pritel byl dokonce z jeho pristupu nadseny, byl podle neho velmi mily. Opravdu si nemam na co stezovat, takze obavy stranou :)

eMa321
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 29.03.18 04:44

Byla jsem u něho na podzim. Určitě je to profesionál a nic nezanedbá. Ale není prijemny ani komunikativní. Ptala jsem se, co je vidět na utz, napomenul mě ať neruším, že pracuje. Pohlaví poprvé také neřešil. Fotku nam ani v jednou případě na přímou mou žádost nedal, a to i přesto, ze se platí. Zmínila jsem se své doktorce, prý to slyšela od pacientek. Říkala, ze je to největší kapacita, kterou tam mají a že je hodně náladový. Bát se určitě nemusíš. Ale není to doktor, který s tebou s úsměvem stráví hodinku na utz.

Jogrr
Závislačka 4325 příspěvků 29.03.18 05:09

Byla jsem k nemu objednana na screening ve 20tt a po recenzich na webu jsem se preobjednala k lekarce a byla jsem spokojena.

Pocahonta
Kecalka 216 příspěvků 29.03.18 08:32

Ahoj, byla jsem u něj s oběma dětmi. V ČR je považován mezi největší odborníky na ultrazvuk. Popravdě u něj mi šlo o to, aby zkontroloval, že je vše v pořádku a to on dělá důkladně. Dokonce mi i miminko ukázal v 3D, aby měl jistotu. Nerozplývá se nad každým ultrazvukem, ale svou práci dělá pečlivě a o to hlavně jde… U obou dětí vždy řekl správně pohlaví, ale tvrdí, že procenta neudává:-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >