Jsem v 19tt a pohyby cítím pořád na stejném místě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.03.18 19:18
Jsem v 19tt a pohyby citim porad na stejnem miste

Ahoj holky. Prosim vas citim pohyby teprve chvili. Ale porad je citim na stejnem miste. Nejvice v podbrisku. Citim je obcas i jinde, ale nejvice v podbrisku. K doktorce jdu az pristi tyden. Tak se urcite zeptam. Ale ted bych se chtela zeptat tady vas. Moc Vam vsem dekuji za normalni odpoved. Dekuji. Krasny den! :* :srdce:

Reklama

Reakce:

Sofie92
Závislačka 3126 příspěvků 28.03.18 19:33

To je úplně normální miminko je v děloze tam, děloha roste až pozdeji. Je to úplně běžné žádný strach

Luclic
Povídálka 35 příspěvků 28.03.18 19:33

Taky jsem to tak v tomto stadiu tehotenstvi mela, je to v poradku ;)

Verilka10
Povídálka 23 příspěvků 28.03.18 19:35

@Luclic
Dekuji moc. Je to moje prvni vymodlene miminko, tak ze vubec nevim. :nevim: ale jsem moc rada ze je to normalni. Moc dekuji, za uklidneni :srdce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1810 příspěvků 28.03.18 19:35

Vsak deloha je jeste pomerne „mala“ a nizko, takze je normalni, ze pohyby citis v podbrisku a spis uprostred ;) casem pohyby nabydou na intenzite a deloha se vice roztahne a rozprostre, takze budou po brise i na stranach a pak az u zaludku…vsak vyckej ;) ja jsem 29tt a uz citim prdolku vsude :srdce:

Verilka10
Povídálka 23 příspěvků 28.03.18 19:38

@Kukacka123
Tak ja jsem rada ze to nase kokinko citim aspon takhle. :srdce: uz se na to moc tesim az ucitim uplne vsude, ale ted jsem vdecna za tohle je to krasny pocit. :andel: dekuji za uklidneni a vysvetleni. :srdce:

Verilka10
Povídálka 23 příspěvků 28.03.18 19:39

@Sofie92 moc dekuji! :srdce: :*

cookies321
Kecalka 484 příspěvků 2 inzeráty 28.03.18 19:46

Celé těhotenství jsem cítila pohyby na jednom místě, maličký si lehl na záda a celé to tak proležel ani k porodu se neotočil. Porod KP

Verilka10
Povídálka 23 příspěvků 28.03.18 19:47

@cookies321 Dekuji moc :dance:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1810 příspěvků 28.03.18 20:27

@Verilka10 naprosto chapu, i tak je to bozi :srdce: ja si to taky strasne uzivam, cekame prvni :kytka: tak at je vsechno v poradku :hug:

Verilka10
Povídálka 23 příspěvků 28.03.18 20:29

@Kukacka123
Taky to strasne prozivam. Uz se moc tesim. :srdce: at i u vas je vse v poradku a jak ma. Moc dekuji. :kytka:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1810 příspěvků 28.03.18 20:30

@Verilka10 ja se taky nemuzu dockat :srdce: dekuju :kytka: :mavam:

Verilka10
Povídálka 23 příspěvků 28.03.18 20:34

@Kukacka123
Tak ja si jeste chvilku pockam na kokinko. :srdce: nez bude s nami coz Vy/ty uz to mate za par. :kytka: pekny vecer :mavam:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1810 příspěvků 28.03.18 20:56

@Verilka10 pockas, ale dockas se, neboj ;) pak uz to celkem utika…snad uz to utece, nemuzu se dockat :srdce: pekny vecer :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama