Ubližuji svému miminku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 15:31
Ublizuju svemu miminku?

Ahoj, nemam nikoho s kym bych si o tomhle promluvila a tak pisu sem. Jsem v poslednim tydnu 2. trimestru a vcera jsme se hodne s pritelem pohadali. Delsi dobu jsem se snazila byt chapava a drzela jsem v sobe veskerou zlost no a vcera jsem uz vybuchla a hrozne na nej kricela. Cetla jsem ze v tomto tydnu uz miminka hodne vnimaji, pri necem hlasitem se muzou i leknout a dokonce podle hlasu a pocitu dokazi zjistit jaka maminka je. Ve chvili kdy jsem na pritele kricela jsem citila jak me male kope a hybe se. Ja si to strasne vycitam, ze budu spatna mama a ze me nebude mit rado. Muze mu to neco udelat kdyz jsem zvysila hlas?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 46 inzerátů 29.03.18 15:38

Dost o tom pochybuji. Mnohé těhotné ženy si projdou rozvodem, úmrtím v rodině, násilím a vším možným a rodí normální zdravé děti.

pikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 29.03.18 15:38

Prosímtě nevyšiluj. To by populace vymřela, kdyby zvýšení hlasu mělo zdravotní vliv na dítě. Ani to z tebe nedělá špatnou mámu.

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 29.03.18 15:40

Tak si pohlaď bříško a řekni mu že ho máš ráda. Lidí se někdy prostě pohádají. Miminko to neublíží. Buď v klidu a dej si něco dobrého, ať se máte s miminkem hezký :hug:

Kazimíra Olejovka
Kecalka 294 příspěvků 29.03.18 15:40

Jééé, to je hezký :oops: Lepší než to v sobě dusit. Buď v klidu :srdce: Co já si zažila… Daleko víc bude záležet na tom, jaká budeš máma a zda budeš dítě milovat.

Dítě to vnímá, to ano, ale rozhodně tomu nesmíš přikládat větší význam, než jaký to skutečně má. Pro dítě budeš ta nejúžasnější maminka na světě. :srdce:

A neřeš takový blbosti, přijdou daleko horší věci, tak se nesmíš hroutit pokaždé, když se s někým pohádáš :mavam:

scentini
Závislačka 3385 příspěvků 29.03.18 15:42

Ja obcas kdyz kriknu na dceru, tak druha v brise se lekne a tak jako nadskoci. Davam si pozor, ale nekdy se stane no.

vjerunqa
Závislačka 2853 příspěvků 29.03.18 15:42

Miminko to vnímá, ale jsem si jistá, že ví, že jsi skvělá máma :kytka:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 29.03.18 15:43

Slyšela jsem, že když budoucí máma křičí, může se jí narodit jednooké dítě :think:

Tunrida
Hvězda diskuse 46816 příspěvků 29.03.18 15:44

Prosím tě kliiiiid. Vyšiluje a ječí velká část těhotných žen a děti chodí po světe relativně normální :lol:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17955 příspěvků 29.03.18 16:04
@GabinkaCh píše:
Slyšela jsem, že když budoucí máma křičí, může se jí narodit jednooké dítě :think:
:mrgreen:

carola
Kelišová 6627 příspěvků 29.03.18 16:19
@GabinkaCh píše:
Slyšela jsem, že když budoucí máma křičí, může se jí narodit jednooké dítě :think:
:mrgreen: :mrgreen: Jsi prdlá. ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 29.03.18 16:24
@Anonymní píše:
Ahoj, nemam nikoho s kym bych si o tomhle promluvila a tak pisu sem. Jsem v poslednim tydnu 2. trimestru a vcera jsme se hodne s pritelem pohadali. Delsi dobu jsem se snazila byt chapava a drzela jsem v sobe veskerou zlost no a vcera jsem uz vybuchla a hrozne na nej kricela. Cetla jsem ze v tomto tydnu uz miminka hodne vnimaji, pri necem hlasitem se muzou i leknout a dokonce podle hlasu a pocitu dokazi zjistit jaka maminka je. Ve chvili kdy jsem na pritele kricela jsem citila jak me male kope a hybe se. Ja si to strasne vycitam, ze budu spatna mama a ze me nebude mit rado. Muze mu to neco udelat kdyz jsem zvysila hlas?

ne nic se nestane - lepší že ses vykřičela než to v sobě dusit…
no a pokuste se doma usmířit ne? hádky nikam nevedou

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 29.03.18 16:24

Neblbni :hug:. Žiješ na zemi, ne v ráji. A jsi člověk s emocemi, ne stroj. Kdyby měla miminko skolit nějaká hádka, tak nic nevydrží. Některé ženy si - bohužel - i v těhotenství projdou velmi traumatizujícími zážitky, a děti to zvládnou.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 29.03.18 16:25
@jdukolem píše:

přesně tak.

carola
Kelišová 6627 příspěvků 29.03.18 16:25
@jdukolem píše:

Jj, někdo řekl-Nenech nad svým hněvem zapadnout slunce. Ale není to lehké, líbí se mi to, ale zatím to také nedávám. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama