Krev ve/po stolici, jsou to hemoroidy?

33
19.3.17 18:30

...............

.......................

Příspěvek upraven 06.11.18 v 15:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

6401
19.3.17 18:39

Jestliže je to krev jasně červená tak to bude prostě trhlinka, hlavně jestli máš tuhou stolici tak se to při potřebě trošku natrhne (ne hemeroid ale otvor jako takový). Pokud je krev tmavě červená tak je natrávená a problém bude v žaludku/střevech a to bych valila na kontrolu hned.

Jo a mimochodem, při stolici se nikdy netlačí. Tím vznikají hemoroidy a vůbec tohle všechno. Ven to má jít přirozenou rychlostí, nikdy netlačit. KOlena mít výš než tělesné otvory (ideální je na to dětská stolička a na ni dát nohy). A hlavně netlačit, to je základ.

(Mám mamku s crohnem takže ohledně zdravého vylučování jsem vyškolená :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 18:57

Taky to muze byt vnitřní hemoroid. ;) ty často krvaci. Pro klid bych zasla na proktologii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10815
19.3.17 19:15

To budou pořád hemeroidy.

Zajděte k lékaři pro detralex a nebo si v lékárně kupte jeho generikum.

Nejde o žádné rizikový lék, jsou to dva bioflavonidy extrahované z hořkého pomeranče, takže to ničemu neuškodí, naopak to dost pomůže se složením krevních tuků a cukrů, cévními stěnami, efektivitou jaternách funkcí, a tak. Fakt se to může v těhotenství i při kojení.

podrobnosti zde: https://examine.com/…/hesperidin/

Užívá se 1 týden 3×2 tablety denně, 2 týden 2×2 tablety denně a pak už jen udržovací 2×1 tableta denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 20:36

To budou určitě hemeroidy, po porodu jsem měla ten stejný problém. Používala jsem masticky a nepomohlo… Co mě dokázalo toho trápení zbavit, byla až dubová kura -jak sedací koupele, tak gel. Doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
19.3.17 21:29

Noo, to by tedy musel být vnitřní hemeroid, a na ten dubová kůra a gel nezaberou… Protože teď už žádný vyhřezlý není… tak nevím :think: ještě mě napadlo, zdali to nemůže být vnitřní trhlinka. Zkusím ten detralex, snad to trochu pomůže… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama