Křížové kontrakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

caramba
Stálice 55 příspěvků 15.03.18 19:53
Křížové kontrakce

Ahoj ženy, po včerejší kontrole mám křeče v podbřišku a v křížích. Nejdřív byly nepravidelné a dalo se to vydržet, dnes po obědě se rozjely po 6 min a zintenzivněly. Jeli jsme teda do porodky, jsem na 1 cm a prý ro vypadá buď na posly nebo úplný začátek porodu. Dali mi čípek do zádele a poslali mě domů, že mám přijet kdyby se to zhoršilo nebo byly kontrakce pravidelné - na monitoru byly kopce, ale ne úplně pravidelné. Už cesta autem tam a zpět byla martyrium, další vana vůbec nepomohla, čípek to neuvolnil a šílené křížové boesti mám už skoro 3 h po 4 min. a asi zdechnu. Pomohlo vám na to něco? Dr. říkala, že jestli mě přijmou, tak mi nejpozději zítra dají oxytocin, pokud se nebudu otvírat. Jako prvorodička jsem chtěla naivně rodit co nejpřirozeněji, ale toto se nedá vydržet :poblion: :poblion: :poblion:

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2984 příspěvků 15.03.18 20:00
@caramba píše:
Ahoj ženy, po včerejší kontrole mám křeče v podbřišku a v křížích. Nejdřív byly nepravidelné a dalo se to vydržet, dnes po obědě se rozjely po 6 min a zintenzivněly. Jeli jsme teda do porodky, jsem na 1 cm a prý ro vypadá buď na posly nebo úplný začátek porodu. Dali mi čípek do zádele a poslali mě domů, že mám přijet kdyby se to zhoršilo nebo byly kontrakce pravidelné - na monitoru byly kopce, ale ne úplně pravidelné. Už cesta autem tam a zpět byla martyrium, další vana vůbec nepomohla, čípek to neuvolnil a šílené křížové boesti mám už skoro 3 h po 4 min. a asi zdechnu. Pomohlo vám na to něco? Dr. říkala, že jestli mě přijmou, tak mi nejpozději zítra dají oxytocin, pokud se nebudu otvírat. Jako prvorodička jsem chtěla naivně rodit co nejpřirozeněji, ale toto se nedá vydržet :poblion: :poblion: :poblion:

Uz jsem četla hodně diskuzi ze krizove kontrakce nejsou vidět na monitoru a pak ženská přijela na 8cm stim ze nerodi. Jela bych znova.

Uživatel je onlinetereza12345
Echt Kelišová 8636 příspěvků 3 inzeráty 15.03.18 20:01
@caramba píše:
Ahoj ženy, po včerejší kontrole mám křeče v podbřišku a v křížích. Nejdřív byly nepravidelné a dalo se to vydržet, dnes po obědě se rozjely po 6 min a zintenzivněly. Jeli jsme teda do porodky, jsem na 1 cm a prý ro vypadá buď na posly nebo úplný začátek porodu. Dali mi čípek do zádele a poslali mě domů, že mám přijet kdyby se to zhoršilo nebo byly kontrakce pravidelné - na monitoru byly kopce, ale ne úplně pravidelné. Už cesta autem tam a zpět byla martyrium, další vana vůbec nepomohla, čípek to neuvolnil a šílené křížové boesti mám už skoro 3 h po 4 min. a asi zdechnu. Pomohlo vám na to něco? Dr. říkala, že jestli mě přijmou, tak mi nejpozději zítra dají oxytocin, pokud se nebudu otvírat. Jako prvorodička jsem chtěla naivně rodit co nejpřirozeněji, ale toto se nedá vydržet :poblion: :poblion: :poblion:

Tak to je dost drsny, ze te poslali domu.. :zed:
jinak svagrove pomohl presne v teto fazi porodu epidural..
Krizovy bolesti, neotvirala se.. po podani epiduralu se to rozbehlo..

novakova.t
Závislačka 2984 příspěvků 15.03.18 20:02

Fakt jedte…jako prvorodicka ma jezdit po 5min co ma hodinu pravidelne kontrakce. Nalez se mohl rychle změnit

Deňulec
Kecalka 384 příspěvků 15.03.18 20:18

Křížové bolesti nejsou vidět. Jela bych do nemocnice. Musíš vědět, jak se cítíš.

caramba
Stálice 55 příspěvků 15.03.18 20:33

Jedu tam znova. Nedá se to :-(

novakova.t
Závislačka 2984 příspěvků 15.03.18 21:31
@caramba píše:
Jedu tam znova. Nedá se to :-(

Jak to dopadlo? Vypadá?

Monique123
Povídálka 49 příspěvků 16.03.18 10:12

Měla jsem podobné bolesti, začali mi ve čtvrtek v noci, v pátek ráno mě stejně jako tebe poslali domů, na bolest nic, že má držet… Jeli jsme na oběd, chvíli jsme byli domaa do hodiny zpět a už si mě tam nechali… Dostala jsem několik dávek oxytocinu, ale v sobotu ráno už jsme byly dvě :)

caramba
Stálice 55 příspěvků 17.03.18 15:34

Děkuji všem za příspěvky, napodruhé už mě po 21.h přijali a malý se narodil včera 5:45 :-) Ty bolesti byly ale maso, hlavně po oxytocinu když vstupoval do pánve :roll:

Deňulec
Kecalka 384 příspěvků 17.03.18 17:47

Gratuluji k synovi! :kytka:

Lucinka08
Povídálka 45 příspěvků 17.03.18 18:01

Velká gratulace!! :kytka:

caramba
Stálice 55 příspěvků 17.03.18 20:02

Moc děkuji :mavam:

Award
Povídálka 12 příspěvků 47 inzerátů 22.03.18 11:22

@caramba Gratuluji..... když je po všem, rychle se zapomene na bolest a stejně si pak každá řekne, že to stálo za to. Křížové bolesti znám, na monitoru nikdy nešly vidět :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama