Křížové kontrakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

caramba
Stálice 81 příspěvků 15.03.18 19:53
Křížové kontrakce

Ahoj ženy, po včerejší kontrole mám křeče v podbřišku a v křížích. Nejdřív byly nepravidelné a dalo se to vydržet, dnes po obědě se rozjely po 6 min a zintenzivněly. Jeli jsme teda do porodky, jsem na 1 cm a prý ro vypadá buď na posly nebo úplný začátek porodu. Dali mi čípek do zádele a poslali mě domů, že mám přijet kdyby se to zhoršilo nebo byly kontrakce pravidelné - na monitoru byly kopce, ale ne úplně pravidelné. Už cesta autem tam a zpět byla martyrium, další vana vůbec nepomohla, čípek to neuvolnil a šílené křížové boesti mám už skoro 3 h po 4 min. a asi zdechnu. Pomohlo vám na to něco? Dr. říkala, že jestli mě přijmou, tak mi nejpozději zítra dají oxytocin, pokud se nebudu otvírat. Jako prvorodička jsem chtěla naivně rodit co nejpřirozeněji, ale toto se nedá vydržet :poblion: :poblion: :poblion:

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 20:00
@caramba píše:
Ahoj ženy, po včerejší kontrole mám křeče v podbřišku a v křížích. Nejdřív byly nepravidelné a dalo se to vydržet, dnes po obědě se rozjely po 6 min a zintenzivněly. Jeli jsme teda do porodky, jsem na 1 cm a prý ro vypadá buď na posly nebo úplný začátek porodu. Dali mi čípek do zádele a poslali mě domů, že mám přijet kdyby se to zhoršilo nebo byly kontrakce pravidelné - na monitoru byly kopce, ale ne úplně pravidelné. Už cesta autem tam a zpět byla martyrium, další vana vůbec nepomohla, čípek to neuvolnil a šílené křížové boesti mám už skoro 3 h po 4 min. a asi zdechnu. Pomohlo vám na to něco? Dr. říkala, že jestli mě přijmou, tak mi nejpozději zítra dají oxytocin, pokud se nebudu otvírat. Jako prvorodička jsem chtěla naivně rodit co nejpřirozeněji, ale toto se nedá vydržet :poblion: :poblion: :poblion:

Uz jsem četla hodně diskuzi ze krizove kontrakce nejsou vidět na monitoru a pak ženská přijela na 8cm stim ze nerodi. Jela bych znova.

tereza12345
Echt Kelišová 9914 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 20:01
@caramba píše:
Ahoj ženy, po včerejší kontrole mám křeče v podbřišku a v křížích. Nejdřív byly nepravidelné a dalo se to vydržet, dnes po obědě se rozjely po 6 min a zintenzivněly. Jeli jsme teda do porodky, jsem na 1 cm a prý ro vypadá buď na posly nebo úplný začátek porodu. Dali mi čípek do zádele a poslali mě domů, že mám přijet kdyby se to zhoršilo nebo byly kontrakce pravidelné - na monitoru byly kopce, ale ne úplně pravidelné. Už cesta autem tam a zpět byla martyrium, další vana vůbec nepomohla, čípek to neuvolnil a šílené křížové boesti mám už skoro 3 h po 4 min. a asi zdechnu. Pomohlo vám na to něco? Dr. říkala, že jestli mě přijmou, tak mi nejpozději zítra dají oxytocin, pokud se nebudu otvírat. Jako prvorodička jsem chtěla naivně rodit co nejpřirozeněji, ale toto se nedá vydržet :poblion: :poblion: :poblion:

Tak to je dost drsny, ze te poslali domu.. :zed:
jinak svagrove pomohl presne v teto fazi porodu epidural..
Krizovy bolesti, neotvirala se.. po podani epiduralu se to rozbehlo..

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 20:02

Fakt jedte…jako prvorodicka ma jezdit po 5min co ma hodinu pravidelne kontrakce. Nalez se mohl rychle změnit

Deňulec
Kecalka 391 příspěvků 15.03.18 20:18

Křížové bolesti nejsou vidět. Jela bych do nemocnice. Musíš vědět, jak se cítíš.

caramba
Stálice 81 příspěvků 15.03.18 20:33

Jedu tam znova. Nedá se to :-(

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 21:31
@caramba píše:
Jedu tam znova. Nedá se to :-(

Jak to dopadlo? Vypadá?

Monique123
Stálice 79 příspěvků 16.03.18 10:12

Měla jsem podobné bolesti, začali mi ve čtvrtek v noci, v pátek ráno mě stejně jako tebe poslali domů, na bolest nic, že má držet… Jeli jsme na oběd, chvíli jsme byli domaa do hodiny zpět a už si mě tam nechali… Dostala jsem několik dávek oxytocinu, ale v sobotu ráno už jsme byly dvě :)

caramba
Stálice 81 příspěvků 17.03.18 15:34

Děkuji všem za příspěvky, napodruhé už mě po 21.h přijali a malý se narodil včera 5:45 :-) Ty bolesti byly ale maso, hlavně po oxytocinu když vstupoval do pánve :roll:

Deňulec
Kecalka 391 příspěvků 17.03.18 17:47

Gratuluji k synovi! :kytka:

Lucinka08
Stálice 75 příspěvků 2 inzeráty 17.03.18 18:01

Velká gratulace!! :kytka:

caramba
Stálice 81 příspěvků 17.03.18 20:02

Moc děkuji :mavam:

Award
Povídálka 12 příspěvků 45 inzerátů 22.03.18 11:22

@caramba Gratuluji..... když je po všem, rychle se zapomene na bolest a stejně si pak každá řekne, že to stálo za to. Křížové bolesti znám, na monitoru nikdy nešly vidět :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >