Kroucení u krmení z lahvičky

5
15.6.21 09:19

kroucení u krmení z lahvičky

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat, zda je normální, že se moje dcerka začne vztekat u krmení z lahvičky UM (Hami) a popř. jak jí pomoci, aby se nekroutila. Má dva měsíce, je na UM, pije co 2-3h. Většinou krásně vypije 120ml, ale jakmile padne 2h ranní, tak začne kroucení, vztekání, vyplivování mléka a vypije třeba jenom 60ml( někdy skončí u 10ml a konečná). U toho pláče a připadá mi, že tlačí. Když jí dám do klubíčka, tak začne řvát ještě více, u přebalování řve také. Pak většinou usne a flašku do pusy už nevezme. Mě takové krmení stojí všechny nervy. Opakuje se to pak od té ranní hodiny klidně až do poledne, někdy je však ráno v pohodě a předvede takové vztekání jednou během dne. Co s tím? Máte to některá taky tak? Je to prostě jenom nevyzrálá trávící soustava a musíme vydržet? Mlékem to není, zkoušely jsme Nutrilon a Hami. Po Hippu zase průjmovala. Stolici má 1-2 denně, plnou plenu. Používali jsme babycalm a espumisan, tyto preparáty zpusobily, že prděla více, ale po dvou dnech jsme byly na tom samém. Kapeme biogaiu. Děkuji za vaše případné podněty nebo zkušenosti.
Bříško masírujeme, cvičíme, přetáčíme na břiško, nahříváme..

Příspěvek upraven 15.06.21 v 09:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8047
15.6.21 09:21

Bolí ji bříško..prostě zaražený prdy…bych řekla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
15.6.21 14:22

@cassic a v ty dvě ráno ji na krmení budíš nebo se budí sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
15.6.21 16:01

@Elea9 budí se sama s pláčem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
15.6.21 16:46

@cassic Mě se takhle kluci (2,5 měsíce) budí proto že chtějí dudlík a nic víc. :nevim: teda teď už ne tak často. Od osmi týdnů spí zásadně od desíti od večera až do sedmi do rána. Občas se v noci s pláčem vzbudí, u krmení se také kroutili a řvali.. O tom že by něco vypili nebyla řeč, max. 30ml.. No tak jsem přišla na to, že jim stačí dudlík a spí dál :nevim: jí už jen pětkrát/šestkrát denně poprvé ráno mezi sedmou a osmou a naposled večer mezi devátou desátou… :nevim: Oba mi takhle u jídla řvou, když vyloženě nechtějí jíst :nevim: Jinak přibírat přibírají oba naprosto normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
15.6.21 19:15

@Elea9 tak to ona zase, když jí tu flašku vyndám z pusy, jakože takhle ne, tak zase spustí řev, že ji nemá… A tak třeba pět krát než vytuhne. S tím dudlík to vyzkouším a dám vědět. Kéž by to zabralo. Když vám kluci spali tak dlouho, tak stihli pak sníst přes den doporučenou dávku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat