Sunar a čaj

2
3.6.21 15:54

Sunar a čaj

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat. Je nutné při krmení sunarem dávat čaj? Naše pediatrička se netvářila, že by to bylo nějak nutné, když jsem se jí na to ptala. Ale pár lidí mi řeklo, že by se čaj dávat měl. Zkoušela jsem dětský čaj, ale malá mi ho nechce pít. Tak mě i zajímá, jak ho do ní dostat. :lol: Děkuji. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5997
3.6.21 15:55

Kolik ji je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.6.21 15:58

@Wani Za 4 dny bude mít 2 měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
3.6.21 16:00

Ve 2 měsících nepotřebuje ani vodu, protože ji přijímá z mlíčka. Čaj bych určitě netlačila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1887
3.6.21 16:09

Ja jsem dávala od začátku. Malá se narodila když byly vysoké teploty a vypila tak 10-15ml max. Jinak dávat nemusíš i když to říkají ostatní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
3.6.21 16:19

Čaj můžeš zkoušet. Uvidíš, jestli dceři zachutná časem. Ale určitě ho do ní nelij za každou cenu, protože „se to musí“. Ačkoliv je Sunar jídlo, připravuje se z vody, takže tekutin má dítě dost. Někteří kojenci čaj nebo vodu pijou hojně, jiní klidně do roka vůbec. Tohle je zrovna věc, kterou bych vůbec nehrotila. Pak z toho vznikne leda tak kombinace vystresované matky, která dítě neustále honí s čajem, aby náhodou nemělo málo, a dítěte, které k němu kvůli tomu dostane odpor. A to za to vážně nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33003
3.6.21 16:47

Vodu bych dávala leda ve velkém teple. A miminko stejně nesmí být přehřáté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14546
10.6.21 17:32

Nedávala bych..vím, že je to um jiné, já kojila a jiné pití než mlíko poznaly až s příkrmy..
Jen pozor na horka, to bych asi něco k pití nabízela :think: já mám holky letní a kojila jsem pomalu nonstop :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat