Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den. Nedávno jsem měla zánět močového měchýře, dostala jsem na předpis antibiotika. Brala jsem je 7 dní a dobrala jsem je teď v Pondělí. 2 dny při brání antibiotik jsem z ničeho nic začala krvácet a mám strach co to mohlo být, neměla jsem žádné bolesti nic a před tím než jsem začala brát antibiotika jsem si pro jistotu udělala těhotenský test a ten vyšel negativní. V neděli jsem to měla dostat zatím se menstruace nedostavila očekávám že mám opožděnou menstruaci kvůli antibiotikám. Jde mi jenom o to jestli ty 2 dny krvácení byla nějaká kratší slabá menstruace a nebo něco jiného a jestli bych se měla obávat? Děkuji za odpovědi! ![]()
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!