Krvácení po utrogestanu před IVF

328
19.5.18 08:38

krvácení po utrogestanu před IVF

Ahoj holky, má někdo zkušenost se slabým krvácením po užívání utrogestanu? Beru ho týden a dnes jsem začala slabě krvácet a nevím zda se mi nezpoští MS. Jenže je to brzy, měla jsem ho brát 14 dní.. a v sobotu se lékařům nedovolám.. Tak nevím co dál, užívám 1-0-1.. nevím zda ta dávka není málo.. Jakou dávku jste užívali???, mně totiž do zprávy lékař napsal 1-0-1 a na receptu jsem měla 2-2-2- nechápu, volala jsem tam a sestřička mi řekla užívat podle toho co napsal lékař do zprávy.. nějak jsem z toho zmatená.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
703
19.5.18 09:18

@pájaapáta Ahoj, nic si z toho nedělej. Já teda vždy brala utrogestan na vyvolání menstruace 1-0-1 a brala jsem ho deset dní. Dostala jsem to vždy do týdne po dobrání, ale teď se mi stalo, že to přišlo hned pár dní po tom, co jsem ho začla brát, ještě k tomu v noci ze soboty na neděli. Byla jsem z toho taky v šoku, protože tento cyklus jdeme na KET. Utrogestan jsem vysadila a hned v pondělí ráno volala do caru. Prý se nic neděje, stává se to. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
19.5.18 09:27

Tak myslíš že mám vysadit? Také mám teď Ket, pár eskymáčků mi od prvního IVF zbylo.. brala si pak estrofen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
19.5.18 09:48

@pájaapáta No, pokud jen slabě krvácíš, ještě bych počkala, až se menstruace spustí úplně. Pak bych určitě vysadila. Beru estrimax, je to to stejné. Doktorka označila za první den cyklu až pondělí a od pondělka jsem ho začala brát.. :nevim: I když mi ms přišla v noci ze siboty na neděli… :nevim: Ale tak sliznici mám ok, ve středu jdem na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
19.5.18 12:07

To držím pěsti at ti to dopadne! A děkuju za odovědi, dost si mne uklidnila, bála jsem se o bude dál.. v pondělí tedy zavolám doktorovi a zatím nebudu vysazovat.. díky moc!!! TO je tvůj první KET? Něco jsem o tom četla, chtěla jsem si dát jen jedno embryo a ted nevím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
19.5.18 12:20

@pájaapáta Děkuji, jsi moc hodná. :hug: Pokud ti to přijde jako menstruace, tak vysaď rovnou. :kytka: Ano je to můj první KET. Vlastně i první transfer, po odběru jsem na něj nemohla. Kolik máte mrazáčků? My budeme zavádět dvě a ještě jedno nám zůstane. A nemáš vůbec zač. Hlavně potom napiš, jak to dopadlo. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
19.5.18 12:29

Já mám 5 eskymáčků. ale zmrazli mi je po2 a po 3 ani jsem to nevěděla. doma mám skoro 10ti letého syna, ale bohužel nemocného proto 2. mimi přez IVF a hned napoprvé.. :-) už mu budou dva a chtela bych holčičku.. :-)) no pokud zase chlapeček.. tak nevadí.. ale budou mít tedy hezkou přesilovku:-))
Moc ráda se ozvu, je fajn mluvit s někým kdo mne chápe kdo prožívá to podobné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
19.5.18 12:39

@pájaapáta Mě se ptali, po kolika chceme mrazit, měli jsme jen tři embrya.. :( Chtěla jsem od začátku zavézt dvě, tak zmrazili 2+1.. To je fajn, že už máte dětičky doma, synka je mi moc líto :( Věřím, že holčička vyjde! My se snažíme o první. Jojo, také jsem moc ráda, že si o tom můžeme povykládat, v okolí nemám nikoho, kdo by to chápal.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
19.5.18 13:06

Já navštěvuji Sanus, ani mne nenapadlo že je mrazí po více..
Oba kluci jsou mí zlatíčka ikdyž jsou to satánci.. Ten starší má právě genetickou vadu (projevující se autismem a sníženou inteligencí) je úžasné že už malinkatého embrya to zjistí a můžu mít zdravé dítě..
první transfer jsem měla 2 embria a chytlo se jedno.. Tomášek..
proto váhám zda jedno nebo dvě.. ale prý u KET je šance o trochu nižší.. jenže představa (kdyby náhodou) dvou miminek a dvou satánků..
zároven mám strach že to už nepůjde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
19.5.18 13:16

@pájaapáta Tak já při mém sběru informací vyčetla, že ono se právě u KETu málo kdy uchytí a tak je lepší dát jich více..zvýší se tím šance… Mě by to bylo jedno, kdyby se uchytily obě, byla bych moc ráda. :) Je to skvělé, jak jde věda dopředu. Jsi skvělá, se starším synkem máš starosti a i tak tě to neodrazuje od dalšich dětí. Takové maminky zaslouží svatozář. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
19.5.18 13:26

Děkuju za tvá slova, jsi hodná! Je to náročné ale chtěla jsem zdravé miminko, takové které uvidím vyrůstat tak jak má a dá mi vnoučata:-) Páťa bude mým dítětem (miminkem) napořád, bolí mne ho vydět ale za nic bych ho nedala do nějakého ústavu, někdy je náročné zvládat jeho nálady-agresi ale doufám že to po pubertě zmizí.. musím vydržet:-) a právě pohled na druhé zdravé dítko mi dodává sílu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
19.5.18 13:32

@pájaapáta Neděkuj, je to pravda. :hug: Smekám před tebou.. Vnoučátka ti moc přeji, snad jich budeš mít hromadu, zasloužíš si je!! :* :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
19.5.18 14:51

Děkuju, zvedla si mi náladu!! Pak písni jak si dopadla na KET, moc moc držím pěstičky!! Šetři se a uvidíš že miminko(miminka:-) ) budou. Moc bych ti to přála!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
19.5.18 23:27

@pájaapáta To jsem moc ráda, že jsem ti zvedla náladu. :* Určitě napíšu, moc moc děkuji, jsi zlatá! :hug: Snad nám to dobře dopadne oběma. :hug: A ty písni, jak to dopadlo v pondělí s doktorem a s menstruací. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
20.5.18 12:02

Moc ráda napíšu!!!, MS se mi už rozběhla, utrogestan dnes vysadím a zítra volám doktorovi:-) a písnu co on na to.. pořád se trochu bojím jeho reakce že mám cyklus ne po 28 dnech ale 21dnech.. snad to bude O. K. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama