Krvácení po zátěži

Anonymní
1.8.20 22:55

Krvácení po zátěži

Ahojte, mám gynekoligický problém. Už jste někdo po fyzické zátěži krvácel? Minulý víkend jsem byla na závodě ( Sparťan Race) po závodě jsem krvácela. Pak to přestalo. Pak jsem začala zase krvácet po sexu ( nebyl nijak drsnější) Přestalo to. Byla jsem s dcerou na kole a tahala ji do kopců a šup rozjelo se zas krvácení a už i pobolívání břicha. V pondělí jdu na gynekologii. Když jsem se po telefonu ptala sestry co to může být, řekla mi, ze to nebudeme řešit po telefonu, tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4210
1.8.20 23:27

Čípek, endometrioza, chlamydie atd. :nevim:
Může to být hodně věcí. Těžko radit. Stává se to častěji v druhé polovině cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6864
3.8.20 10:19

Zakladatelko, už jsi byla u lékaře? Čím to bylo způsobeno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.20 10:59

Můj lékař měl dovolenou. Jela jsem k doktorce, která ho zastupuje. Starší paní. Beru prášky v kuse, abych neměla menstrulaci (takhle jsme to nastavili mým doktorem, kvůli hormonům, který mi dělali neplechu) A ta starší paní doktorka mi dnes řekla, že prý tělo si řekne že už chce menstrulaci, že mám vysadit prášky na sedm dní. A abych menstrulovala. Dělala UZ a vše prý v pořádku. Tak to tedy zkusím no.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama