Krvácení při zánětu močového měchýře

20
12.6.15 11:40

Krvaceni pri zanetu mocoveho mechyre

Ahoj holky, mam udajne zanet mocoveho mechyre, v utery mi byla predepsana antibiotika Xorimax, beru uz je teda ctvrty den a porad zadne zlepseni, mozna jen lehce, pri moceni to hrozne boli, coz je normalni ale co me vydesilo, ze uz ctvrty den krvacim pri moceni, nekdy kapky krve a jindy je cela moc zbatvena cervene, jinak menic neboli, jen teda pri moceni apo, teplotu nemam acirim se celkem dobre. Je to normalni nebo mam zajit na pohotovost? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.6.15 11:43

Já to měla stejně, trpěla jsem na záněty často a krev v moči jsem měla i týden. Dávej si brusinky, ty urychlí léčbu a jsou i jako prevence.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9164
12.6.15 11:44

Při zánětu močového měchýře mívám taky hodně krve v močí, ale maximálně tak jeden den, než zaberou antibiotika. Asi to u tebe bude chtít změnu léků. Určitě bych to řešila ještě dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 11:45

Jinak je pátek, šla bych taky k doktoru pro změnu antibiotik, zřejmě na tebe tyhle moc nepůsobí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2755
12.6.15 11:49
@ivašot. píše:
Při zánětu močového měchýře mívám taky hodně krve v močí, ale maximálně tak jeden den, než zaberou antibiotika. Asi to u tebe bude chtít změnu léků. Určitě bych to řešila ještě dnes.

Souhlas. Já vždy cítím úlevu už po 2. tabletce ATB.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2755
12.6.15 11:52

Cotrimoxazol - po těchto ATB pozoruji zlepšení téměř okamžitě. Není možné aby se ti projevy po 4. dnech užívání léků nezlepšily. Požádej lékaře o jiné léky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8209
12.6.15 11:59

Souhlasím s holkama výše, trpěla jsem na to hodně, jasná krev v moči, ale po nasazení léků krev zmizela do druhého dne a citelně se ulevilo. Požádej o změnu, a já si taky vždycky říkala ještě o napsání Algifenu na bolest, proč trpět u každé vyčůrané kapky, Algifen spolehlivě zabíral.
Jinak teda musím zaklepat, ale od té doby, co pravidelně beru Megabrusinky od Swissu, tak mám pokoj. Asi rok jsem brala každý den, a když zánět nepřišel (předtím jsem byla na antibiotikách mockrát za rok), teď už jen tak dvakrát týdně nebo při divném pocitu a stačí to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
12.6.15 12:06

Také potvrzuji Cotrimoxazol -zlepšení hned po první tabletě, po druhé bez bolestí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24366
12.6.15 12:08

Šla byh k lékaři, taky se mi hned uleví po první/druhé tabletě atb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
12.6.15 12:22

Souhlas s ostatními. Pokud máš vhodné ATB, tak úlevu pocítíš hodně rychle, určitě nejpozději do druhého dne. Takže bych okamžitě naklusala k doktorovi, aby mi dal jiné ATB. na močák obvykle zabírá např. Nitrofurantoin…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
12.6.15 12:28

Diky holky, jdu do nemocnice.. Rikala jsem to mamce( je mi 19) a bysmala se mi, ze to neni mozne a ze mam urcite menzes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24366
12.6.15 12:36

@Chrisen Mamka potěšila, co :hug:
No, myslím, že poznáš, odkud ta krev teče. A i kdybys měla menzes, už by to čůrání nemělo ani bolet… Takže stejně bys šla k dr. i kvůli té bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
12.6.15 12:36

@Chrisen Joo, esli to tvá mamka nikdy nezažila, tak neví, o čem mluví. Já měla jednou takový zánět, že jsem měla dojem, že ven šla jen krev a to po kapkách. Bolelo to neskutečně. nemohla jsem nic, jak mi bylo zle, běhala (ne, to není správný výraz, když člověk nemůže skoro jít) jsem na wc co pár minut, abych tam upustila rudou kapku a skoro mi tekly slzy, jak šíleně to bolelo… Takže kdo nezažil, nepochopí… Ale ATB na toto zabírají velmi rychle, tak dobře děláš, že jdeš k doktorovi. Uvidíš, jak se ti uleví ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.15 12:37

Já mám předepssaný antibiotika Nitrofurantoin, moc teda nepomáhají. Pálení pořád

• Nahlásit
  • Citovat
KackaDoup
12.6.15 12:39

ATB se maji hlavne davat az po rozboru moci…cilene presne na druh bakterii, ktery byl objeven a ne strilet od pasu
ja doporucji caj ze zlatobylu a svizele 2:1 trikrat denne a kapky nebo tablety lichorerisnice…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama