Reklama

Krvácení v 1. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 14.02.18 17:11
Krvácení v 1.trimestru

Dobrý den všem,
nacházíme se na pomezí 2. a 3. měsíce těhotenství a v pondělí jsem začala špinit. Nejdříve jsem málo krvácela jasně červenou krví. Ten den jsem navštívila doktora, který neviděl žádné anomálie, ukazoval mi, jak tepe srdíčko a prý vše v pořádku. Nyní už druhý den špiním tmavě hnědou krví, ale sem tam se objeví jak kdyby tmavá sražená krev. Břicho mě nebolí, špiním pouze na záchodě.
Přišla jsem na to, že nebýt těhotentsví, v tento termín jsem měla dostat menstruaci. Krvácení (příp. špinění) máme nejspíš dědičné (pokud to tak vůbec jde:))
Je tu někdo, kdo to měl podobně, a vše nakonec bylo v pořádku a dobře to dopadlo?
Mohla by mě některá uklidnit, že špinění nemusí končit potratem?:)
Děkuji moc

Reklama

Reakce:

Hexe
Kecalka 435 příspěvků 14.02.18 17:59

Bráchova žena v 1. trimestru v „době menzes“ krvácela. Prý je to celkem časté.

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 16.02.18 09:10

To ráda slyším. Děkuji :)

Katus44
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 16.02.18 12:28

Některý ženský spinej celé tehu v době ms, třeba to budeš zrovna ty.
Ja jsem ve 4.m a spinila jsem asi 3×, a taky většinou na wc.
Ale vše je ok, mimi v poho, tak se neboj, je to docela časté ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >