Krvácení v 1. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 14.02.18 17:11
Krvácení v 1.trimestru

Dobrý den všem,
nacházíme se na pomezí 2. a 3. měsíce těhotenství a v pondělí jsem začala špinit. Nejdříve jsem málo krvácela jasně červenou krví. Ten den jsem navštívila doktora, který neviděl žádné anomálie, ukazoval mi, jak tepe srdíčko a prý vše v pořádku. Nyní už druhý den špiním tmavě hnědou krví, ale sem tam se objeví jak kdyby tmavá sražená krev. Břicho mě nebolí, špiním pouze na záchodě.
Přišla jsem na to, že nebýt těhotentsví, v tento termín jsem měla dostat menstruaci. Krvácení (příp. špinění) máme nejspíš dědičné (pokud to tak vůbec jde:))
Je tu někdo, kdo to měl podobně, a vše nakonec bylo v pořádku a dobře to dopadlo?
Mohla by mě některá uklidnit, že špinění nemusí končit potratem?:)
Děkuji moc

Reakce:
Hexe
Kecalka 435 příspěvků 14.02.18 17:59

Bráchova žena v 1. trimestru v „době menzes“ krvácela. Prý je to celkem časté.

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 16.02.18 09:10

To ráda slyším. Děkuji :)

Katus44
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 16.02.18 12:28

Některý ženský spinej celé tehu v době ms, třeba to budeš zrovna ty.
Ja jsem ve 4.m a spinila jsem asi 3×, a taky většinou na wc.
Ale vše je ok, mimi v poho, tak se neboj, je to docela časté ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >