Reklama

Bolest ledviny v 33. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka3B
Kecalka 109 příspěvků 13.02.18 20:25
Bolest ledviny v 33tydnu těhotenství

Ahojte, maminy jdu s další otázkou, už delsi dobu mě trápí bolest v levé ledvině, teď se to už stupňuje a bolest přichází víc a víc, hlavně když chodim, když ležím a nevrtim se tak o ni nevím ale procházka do krámu nebo ráno s dcerou do školky tak mě tam šíleně píchá, i když se zvedám z postele nebo jdu doma cokoliv dělat. Stále to svadim na těhotenství že je to asi normální ale už to bolí víc a víc každým dnem. Zažila jste to některá z vás? Měla bych to začít nějak řešit? Děkuji

Reklama

Reakce:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 209 příspěvků 13.02.18 20:32

Dobrý den,
nepodceňovala bych to. Mám v okolí maminku, která díky těhotenství o ledvinu přišla. To jistě nebude Váš případ a nechci tím strašit, ale jen říct, ať se raději svěříte s tímto problémem lékaři. Držím palce, ať to nic není a je Vám brzy dobře.

Katka3B
Kecalka 109 příspěvků 13.02.18 20:36

@M-i-ch-e-l-l-e jste hodná děkuji za radu své ginekolezce se zmíním zašla bych k ní hned zítra přijde mi ta bolest čím dál horší, jen mám problém s tím že tady z nás ordinuje jednou týdně a to v úterý, takže mohu opet až za týden, dnes jsem měla jiného lékaře :,(

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 13.02.18 20:41

@Katka3B ano, zažila jsem to u prvního těhotenství, jak miminko rostlo, tak mi zablokovalo pravou ledvinu a skončilo to pořádným zánětem, vyfasovala jsem cévku do ledviny, aby mohla moč odtékat a antibiotika… no, dnes už bych šla k doktorovi hned a nečekala, až se z občasné bolesti stane hrůza, která mi skoro nedovolila vstát z postele… nejdřív jsem si jen myslela, že mě bolí záda… raději si skoč k obvoďákovi, tohle nemusí řešit gynekolog…

wildcat8
Kecalka 286 příspěvků 13.02.18 20:42

Měla jsem zhruba od 28 týdne diletaci ledvinové pánvičky, sledovali mě na urologii, dcera se mi tam prostě nějak natlacila, bolesti hrozne, ale porodem se vše spravilo ☺k doktoru určitě zajděte

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7983 příspěvků 13.02.18 20:43

@Katka3B tak samozřejmě to může být zvětšujícím se miminkem a může tlačit na nějaký bod v těle, mě například cca týden před TP naprosto opuchlo ucho a ihned po porodu to zmizelo, samozřejmě jsem s tím šla na pohotovost :) Takže s tím to bych opravdu týden nečekala a jela na pohotovost, toto není nutné řešit s gynekologem, ten stejně pošle na odborné pracoviště ;)

Katka3B
Kecalka 109 příspěvků 13.02.18 20:46

@Regina Hero trochu mě děsite holky, už to u mě trvá celkem dlouho možná takový mesic, stále jsem to sváděla na těhotenství, u dcery jsem nic takového neměla ???? bojím se to nějak více řešit ???? nemohu jen tak do nemocnice kvůli malé.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 209 příspěvků 13.02.18 20:48
@Katka3B píše:
@M-i-ch-e-l-l-e jste hodná děkuji za radu své ginekolezce se zmíním zašla bych k ní hned zítra přijde mi ta bolest čím dál horší, jen mám problém s tím že tady z nás ordinuje jednou týdně a to v úterý, takže mohu opet až za týden, dnes jsem měla jiného lékaře :,(

Jak už tady zmiňují, to můžete řešit s praktickým lékařem, který Vás pošle k odborníkovi. Nebo jestli to vše chcete urychlit, tak na pohotovost. Tam Vás jako těhotnou určitě neodbudou.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 13.02.18 20:51
@Katka3B píše:
@Regina Hero trochu mě děsite holky, už to u mě trvá celkem dlouho možná takový mesic, stále jsem to sváděla na těhotenství, u dcery jsem nic takového neměla ???? bojím se to nějak více řešit ???? nemohu jen tak do nemocnice kvůli malé.

tak máš dvě možnosti… neřešit to a doufat, že to nebude ještě horší… a pak se modlit, kdyby se to nějak rapidně zhoršilo, aby to bylo v pořádku a aby to neohrozilo třeba nějak miminko… a nebo jít k doktorovi, dokud to ještě není až tak akutní a nějak to vyřešit… třeba tě opravdu bolí jen záda a není to ledvina… ale bez nějakého vyšetření to sama nezjistíš… po tom, co jsem si s tím užila já, už bych volila raději tu druhou možnost…

Katka3B
Kecalka 109 příspěvků 13.02.18 20:52

@M-i-ch-e-l-l-e hned zítra Zajdu k lékaři máte pravdu děkuji moc umírám bolesti při chůzi :oops:

Katka3B
Kecalka 109 příspěvků 13.02.18 20:53

@Regina Hero ano máte pravdu musím to řešit otevřeli jste mi oči, a mimco je nejdůležitější aby bylo zdravé, děkuji :oops:

Strelenebacule
Nováček 1 příspěvek 13.02.18 21:48

Urcite bych k doktorovi zasla ale doporucuji se zamerit na to kde presne to picha. Ja se taky bala o ledviny ale bolest strilela jakoby dolu smerem ke kycli a byla nejhorsi kdyz jsem delsi dobu sedela nebo lezela. Byl to skriply sedaci nerv a cca za 2-3 tydny to odeznelo samo. Pomohlo mi spat na boku s valcovym polstarem mezi koleny.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >