AngelSounds JPD 100S9, názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katynka88
Kecalka 129 příspěvků 14.02.18 08:32
AngelSounds JPD 100S9, názory

Ahoj děvčata, přináším nové téma. Zajímal by mne váš názor na výrobek AngelSounds JPD 100S9. Máte s tímto konkrétním některá zkušenosti? Zbytečnost nebo jistota mezi ultrazvuky? Děkuji za každý váš příspěvek a názor :palec: :*
Pro upřesnění oč jde dodávám popis z alza.cz: •přístroj AngelSounds pro kontrolu ozev plodu během těhotenství (od 16tt) •možnost poslechu přes reproduktor nebo mobilní telefon •možnost sledovat křivky srdečního rytmu •senzor je opatřen kontrolním světlem (rozsvítí se při abnormalitách srdeční činnosti) •možnost nahrávání zvuků tlukotu srdce •ultrazvukový gel je součástí balení

Nejnovější recenze z kategorie Snažilky, těhulky, maminky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 14.02.18 08:42

Ahoj, já bych to nechala být. Nastávající maminky jsou často vynervované, že nemohou srdeční akci najít. Sledovat křivky srdečního rytmu? Copak jsi odborník, abys vypozorovala, že je něco patologického? Stejně, pokud by se srdíčko zastavilo, nic nepomůže. Na jakýkoliv zásah by bylo pozdě, nehledě, že Angel Sounds se používá v těch měsících těhotenství, kdy by stejně nešlo nic řešit. V pozdějším stádiu těhotenství se spíš žena řídí pohyby dítěte. Pokud by se tady nějak závažně změnila frekvence pohybů, je dobré aspoň zkonzultovat s lékařem. Jinak bych nic neřešila. Ono se nic nemá přehánět. Ani to časté poslouchání srdíčka nemusí být pro miminko úplně neškodné. Stejně jako bych nedoporučila moc časté UZ vyšetření.

Katynka88
Kecalka 129 příspěvků 14.02.18 08:47

@s.y.p.t.a před posledním potratem jsem v sobě 4dny nosila mrtvé miminko. Mít tehdy AS, třeba by se na to přišlo dřív. Jasně, stejně s tím nešlo nic dělat, ale mohlo se narodit dřív.

beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 14.02.18 08:48

Mela jsem AngelSounds, ale nevim, jaky typ, poslala jsem dal a na soucasne tehotenstvi porizovat nebudu. Sice to poslouchani srdicka je hezke, ale jinak to pouzivani ma jista rizika a jelikoz je vetsinou porizovan za ucelem „uklidneni“ a presne za timhle ucelem by hlavne po 28tt nemel byt pouzivat, da se bez nej obejit. Ale jako fungoval dobre, proti tomu nic.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 14.02.18 09:05

@Katynka88 Chápu, ale žena, která chodí pravidelně na kontroly k lékaři, není ohrožena z hlediska zdravotního, i když dojde k prenatálnímu úmrtí dítěte. Sepse se nerozjíždí tak rychle, aby ji to ohrozilo. Myslím, že je spíš rizikové každodenně používat Angel Sounds. Těš se z těhotenství a zbytečně se nenervuj.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 14.02.18 09:16

Já hodně přemýšlím zda si ho koupit nebo ne :) ale zase si říkám nebudu moc nic najít a hned budu vynervovana že je něco v nepořádku a přitom to jenom nenajdu :roll:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 7 inzerátů 14.02.18 09:17

@Katynka88 ja měla ten klasicky, jen poslech a super. Někdy hledas trochu déle, někdy nenajdes vůbec- třeba až když se pootoci. :)

radka.vos
Závislačka 2711 příspěvků 1 inzerát 14.02.18 09:35

Mam jiny typ AngelSound, ale jsem s nim nadmiru spokojena. Uz 5× jsem krvacela, takze je to pro me takovy uklidneni. Vecer (obvecer) si vzdy poslechnu na par vterin :srdce: a jdu spat klidna. Holky tu hodne pisou, ze nasly uz v 10tt, to se mi jeste nepodarilo, nasla sem tusim az v 11tt a obcas sem musela dyl hledat, vyjmecne sem nenasla vubec. Dneska jsem 13tt a najdu okamzite. :palec:

beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 14.02.18 09:36

@Katynka88 : je mi lito, co te potkalo, ale treba ani ne, kazdodenni pouzivani stejne neni doporucovano, ja ho treba poustela tak jednou za tyden nebo dva…maly byl pomerne malo aktivni, trochu me to stresovalo, ale i tak jsem se to snazila nepoustet moc casto a hlavne pak pozdeji jsem opravdu snazila spis soustredit na ty pohyby, ty jsou podstatne spolehlivehsi (I kdyz zdanlive mene „sofistikovany“) ukazatel, zda se miminu dari dobre. Bohuzel tady zrovna relativne nedavno byl denicek, kdy se autorka „uklidnila“ poslouchanim srdicka a o mimi prisla…nechci to tady uplne rozpitvavat, uz pod tim denickem jsem byla trochu za hyenu, ale o tom riziku by se podle me melo vic mluvit, ona chudak nemela ani tuseni. V jejim pripade se (mozna) dalo zasahnout, i kdyz samozrejme nikdo nevi, jestli by to bylo pomohlo.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 7 inzerátů 14.02.18 09:38

@beruska9 ja jsem se na to ptala v CAR a nikdo nic neříkal, prý jen na chvíli a nevadi to. Ale co doktor to názor. :think:

andelka83
Generální žvanilka 20181 příspěvků 14.02.18 09:40

Já uvažuju že při dalším těhotenství bych něco takového koupila. Kdybych ho měla teď, mohla bych vědět, jestli mi malé umřelo už v 15 tt nebo až v 19 tt ( kdy jsem přestala cítit pohyby a zjistilo se na kontrole že srdíčko nebije). Nevím jak se Dr bude tvářit na to, že budu nervózní a kouknout na mimi jednou za měsíc mi bude připadat fakt málo.

andelka83
Generální žvanilka 20181 příspěvků 14.02.18 09:42

@Katynka88 vidím že uvažujeme stejně. Já měla možná mrtvé miminko měsíc, než se na to přišlo. Zjistit v půlce těhotenství že už není, je masakr.

Imkova
Kecalka 160 příspěvků 14.02.18 09:52

U prvej dcery som pouzivala, pretoze sa malo hybala a obcas som i krvacala, tak som aspon po dohode s gynekologom pocuvala srdiecko doma a nemusela leckdy plasit na pohotovost.Za mna super! Teraz cakam synka a ten sa mele od rana do vecera takym sposobom, ze kontrolovat ci mu bije srdiecko fakt netreba :lol: Mam doma dva funkcne pristroje, ak by ste mala zaujem, napiste mi :)

Katynka88
Kecalka 129 příspěvků 14.02.18 10:05

@andelka83 je mi líto Vašeho miminka a dokážu si předstvit, co jste prožívala. Já potratila ve 26tt. Zpětně to vidím tak, že se to asi mělo stát. Ale stejně to bolí. Snad tentokrát budeme mít více štěstí.

Katynka88
Kecalka 129 příspěvků 14.02.18 10:07

@Imkova také jsem u prvního cítila pohyby strašně maličko, i proto jsem koupi zvažovala. Třeba to tentokrát bude čertisko, byla bych radši :-) děkuji za názor a možná Vás budu kontaktovat ohledně odkoupení :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >