Krvácení v 32tt?

28.11.20 12:53

Krvácení v 32tt?

Ahoj holky,
podobných témat je tu dost, ale i celkem starší. Pročetla jsem je. Ale i přesto se chci zeptat, zda nemáte někdo podobnou situaci zažitou nedávno.
Jsem 32+5 a když jsem ráno vstávala, cítila jsem mokro. Tím jak jsem vstala, tak se mi spustila krev nahromaděná asi z noci. Zpanikařila jsem a jeli jsme ihned na pohotovost gynekologickou. Jako na potvoru, tam ani kapka. :nevim: Doktorka mi udělala vyšetření, jak vaginální tak ultrazvuk a všechno prý v pořádku. Tím mě uklidila. Doma mam víc odpočívat akorát. Jenže jsem před chvili našla zas špinění. Tak jsem tak na vážkách zda tam zas nejet? Muže to být jen z toho vyšetření třeba? Nikdy jsem se s krvácením takhle nesetkala, tak vůbec nevím. Je pravda, že par dni už jsem citila, jak se přesiluju. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61631
28.11.20 13:35

@MartinkaD25 vždy je lepší jet.. Plus si dát vložku a popř ukázat.. Může to být moře věci.. Mě se stalo taky.. Krvácení, než jsme dojeli do Brna, tak nic :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5565
28.11.20 13:38

A dr ti neřekla co dělat v případě dalšího krvácení? Jako já osobně bych jela, ještě k tomu v tomhle týdnu.. :think: Držím palce ať je to jen banalita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3451
28.11.20 14:28

Jela bych urcite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
28.11.20 16:01

Také bych jela. Lepší 100× zbytečně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1286
28.11.20 16:05

Dej si vlozku, ať jim to můžeš ukázat. V tomhle týdnu krvácení není běžné, takže bych jela klidne třikrát denně kdyby to bylo potřeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3451
28.11.20 16:44

@MartinkaD25 tak co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu