Krvácení v 7 TT

1
16.1.20 20:53

Krvácení v 7 TT

Zdravím,
Jsem v sedmém týdnu těhotenství a včera jsem začala krvácet, to trvalo jen asi 2 hodiny, teď jsem začala znovu špinit a bolí mě podbřišek :(
Ráno jsem byla u mé doktorky, ta mě prohlédla, řekla že žádný problém nevidí, že uvidíme jak to dopadne a přijít mám až za 14 dnů. :?
Je tenhle postup správný? Pročítala jsem jiné diskuze, tam byla řeč o lécích proti krvácení, pozorování v nemocnici, mě doktorka poslala domů bez ničeho. Je to proto protože jsem teprve 7+3 tt? Mám jít na prohlídku ještě někam jinam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

792
16.1.20 21:01

@Illya kup si volně prodejný ascorutin. Je proti špinění. Ovšem v téhle době se toho opravdu nedá moc dělat. Ale třeba utrogestan napsat mohla no. Je to prostě buď a nebo. Pokud doktorka plod viděla na prohlídce po krvácení tak se jen šetři a snad to bude v pořádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
16.1.20 21:21

Ja to mela taky a spinila jsem s prestavkama az do cca 20 tt a mam zdravou holcicku. Pozdeji se prislo na to, ze mam nizko placentu.. drzim palce, setri se. Nic jineho stejne nepomuze a nema cenu te nikam posilat. Naopak si myslim, ze caste vysetrovani muze byt na skodu. Ja mela zakazanou jakoukoli namahu a sex. A to jakekoli sex. praktiky, protoze pri orgasmu dochazi ke stahovani delohy. Drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
16.1.20 21:28

@Illya Takhle na začátku je to buď, anebo. Pokud ti doktorka řekla, že nevidí problém, tak to asi tak je :think:
Srdeční akci máš potvrzenou? A žádné léky proti krvácení neexistují, pokud by mělo být těhotenství neprosperující, žádný ascorutin to nezachrání, brát ho můžeš, ale je to spíš placebo. Držím palce, ať je vše ok :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2016
16.1.20 21:53

@Illya Ahoj, já špinila od 5-9tt každý den, byla jsem mezi Vánoci dokonce i na pohotovosti (protože dva dny to bylo opravdu silné) a doktorka mi tam řekla přesně to, co tobě - že je to opravdu hop nebo trop. Ascorutin beru od začátku, ale k ničemu mi nebyl, tak jsem ho pak brát už přestala (utrogestan mi nechtěla napsat ani moje MUDr., ani na té pohotovosti). Držím ti palce, ať je vše v pořádku :pray: hlavně se šetři a nesexuj, víc v danou chvíli dělat nemůžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 22:09

@Illya špinila až krvácela jsem mezi 6-10tt při prvním i druhém těhotenství, u první jsem dostala utrogestan a ascorutin, doktor nic neshledal. U druhého už jsem ani neřešila a jen doběhla na gyn na kontrolu, opět nikde nic, utrouš už jsem nechtěla, motala se mi po něm poprvé hlava, vzala jsem ascorutin. Jak vždy krvácení začalo, tak v 10tt skončilo. Děti se narodili obě v termínu, bez komplikací. Držím palce ať je to stejné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
16.1.20 22:16

Krvácela jsem silně u s kusy v 9.tt. Doktor mi předepsal utrogestan a ascorutin a chodila jsem na prohlídky každý týden. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama