Které plenky v Německu jsou dobré?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
313
5.4.17 20:29
@JanulaM píše:
Jo, jsou dobré cena myslím v kauflandu 6,45 eur za to malé balení. My teď kupujeme č.5 a je jich tam cca 20 ks. Nevím ale jestli je jejich kvalita jiná než v ČR, kupuju je jen tam. Ale parfemované nejsou. Vubec nesmrdí.

My budeme teprve kupovat velikost jedna a pak velikost 2. Našla jsem i e-shop kde ty německé Pampers prodávají, ale cena velikosti 2 je 485,– a je tam 68ks. Tak počítám zda se nám to vyplatí nebo ne. Nejblíže máme Žitavu, ale i tak to tam máme 88 km.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
336
9.2.20 16:16

Mam Wunder Barchen a jsou super!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček