Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
@JanulaM píše:
Jo, jsou dobré cena myslím v kauflandu 6,45 eur za to malé balení. My teď kupujeme č.5 a je jich tam cca 20 ks. Nevím ale jestli je jejich kvalita jiná než v ČR, kupuju je jen tam. Ale parfemované nejsou. Vubec nesmrdí.
My budeme teprve kupovat velikost jedna a pak velikost 2. Našla jsem i e-shop kde ty německé Pampers prodávají, ale cena velikosti 2 je 485,– a je tam 68ks. Tak počítám zda se nám to vyplatí nebo ne. Nejblíže máme Žitavu, ale i tak to tam máme 88 km.