Kuckání při pláči

8.12.19 10:15

Kuckání při pláči

Ahojky, moje 1.5 měsíční dcera při pláči kucka je to takovy suchy kašlík. Moc se mi to nelíbí.
Nechci plašit je to ken při pláči. Je to normálni? Dr mi řekla že to může být reakce na lehce ucpany nos. Tak prokapávam a čistim. Děkuji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2500
8.12.19 10:37

A ma ucpany nos? Normalne pije a spi? Jinak je to zbytecne drazdeni… my mame teda vetsi a dela to az ted, ale je to podobny..ja myslim, ze ma normalne bud sucho v krku z toho rvani, pomuze, kdyz ji dam cucnout…coz u 1,5m spis bude, protoze jeste nebreci, jako opravdovy plac se slzama, ze by ji z toho teklo z nosu a stykaly hleny do krku..to je druha varianta..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.12.19 10:49

@Melodie91 právě nemá ucpaný nos. Normálně spinká a jí. Jen sem tam chroptinka ale tak nejak normalne jako miminka. Kdyz pak spinka nebo ji tak nechroptí.
Tak ze by suchy vzduch? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2500
8.12.19 10:55
@Bereniké85 píše:
@Melodie91 právě nemá ucpaný nos. Normálně spinká a jí. Jen sem tam chroptinka ale tak nejak normalne jako miminka. Kdyz pak spinka nebo ji tak nechroptí.
Tak ze by suchy vzduch? :roll:

No ja bych ji hlavne neodsavala ten nosik, to chropteni, to miminka delaji, mozna se to doktorce zdalo z toho popisu, ze by to mohla byt ryma. Kdyz miminko pije a nema nechutenstvi a normalne u toho dycha, tak to ucpany nos nebude. Ja myslim, ze je to normalne z toho breku, ze se z toho rozkasle, s tim se moc nenadela. Ja to resila s doktorkou a ta rikala, ze kdyz maji miminka kasel, jako fakt kasel..vir, bacil…tak se uplne dusi a ze bych to urcite poznala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.12.19 11:00

@Melodie91 moc děkuji za uklidnění. :srdce: člověk neví. :oops:
tak. uvidime snad to časem přejde. Ještě mě včera po koupání trošku vyděsila taková bílá mapa ve vlasové části a obočí. Všude jinde byla růžovoučká. Mohlo by tak začínat nějaké olupovaní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2500
8.12.19 11:45
@Bereniké85 píše:
@Melodie91 moc děkuji za uklidnění. :srdce: člověk neví. :oops:
tak. uvidime snad to časem přejde. Ještě mě včera po koupání trošku vyděsila taková bílá mapa ve vlasové části a obočí. Všude jinde byla růžovoučká. Mohlo by tak začínat nějaké olupovaní?

No bud, nebo to muze byt tzv mlecna krusta, ale kdyz to mela holcicka, tak to bylo spis trochu do zluta a opravdu takova krusticka, spatne se to popisuje..byly to takove jakoby supinky… kdyby to melo byt ono, neni to zadna tragedie, jen se to musi vycesavat. Nejlepe namastit klasickym olivovym olejem a nechat pusobit a ono se to samo uvolni, ja potom vycesavla hrebinkem vsivackem, ale mala ma hodne vlasu..z „plesateho“ miminka by to slo mozna nejakou hrubsi zinkou :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat