Nachlazené miminko

7.12.19 20:22

Nachlazené miminko

Maminy, dcerka za 10dní 3.měsíce, zdá se mi, že má rýmu a pšíká.
Co doporučujete?
Jo a v pondělí máme jít na 1.davku Prevenaru, odložit?
Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.12.19 20:31

Nase mala o mesic starsi taky ma rymu a kasel - davala jsem slaby lipovy caj - jeden hrnek denne - a nos cistila libenarem + kdyz bylo sople vice tak i odsavala. Kdyz jdete v pondeli k Dr tak ti rekne jestli naockuje nebo ne, pripadne ti neco poradi co na to dat. Mala ted mela ten kasel a rymu delsi, tak ma fenistil kapky a tussin, ale to uz na predpis od Dr. Svevolne bych nic nedala pokud neni teplota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6843
7.12.19 20:31

Mořskou vodu, odsávat a očkování odložit, až bude ok. Kdyby se přidala teplota, šla bych s takovým prckem k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 21:03
@katintheBOx63 píše:
Nase mala o mesic starsi taky ma rymu a kasel - davala jsem slaby lipovy caj - jeden hrnek denne - a nos cistila libenarem + kdyz bylo sople vice tak i odsavala. Kdyz jdete v pondeli k Dr tak ti rekne jestli naockuje nebo ne, pripadne ti neco poradi co na to dat. Mala ted mela ten kasel a rymu delsi, tak ma fenistil kapky a tussin, ale to uz na predpis od Dr. Svevolne bych nic nedala pokud neni teplota.

Stačí ruční odsávačka?
Děkuji moc za zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 21:04
@Aduš8 píše:
Mořskou vodu, odsávat a očkování odložit, až bude ok. Kdyby se přidala teplota, šla bych s takovým prckem k doktorovi.

Je vhodná ta od Dr. Maxe nebo nějaká speciální značka?
Teplotu naštěstí nemá.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sonča 12
7.12.19 21:22

My kupovali odsávačkou u dr. Maxe na vysavač, nám fakt vyhovuje, jinak si myslím že malou neoočkuje, naše dr. nám malou taky neoočkovala kvůli rýmě

• Nahlásit
  • Citovat
6843
7.12.19 22:28

Odsávačka jedině na vysavač, ty obyč vysají tak to, co je v nose, ale v dutinách, kde se to může zanítit, to zůstane. Mořská voda musí být hlavně speciál pro miminka, já mám tu od Maxe a ta je pro mimča moc silná. Osobně kupuji Sterimar, velké balení. Synovi jsou dva a kupovala jsem ho někdy kolem jeho půl roka a to ho používám docela často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 00:17

@Trnečka137 pouzivam jen odsavacku na vysavac. S jinou zkusenost pri nachlazeni nemam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 10:56
@Sonča 12 píše:
My kupovali odsávačkou u dr. Maxe na vysavač, nám fakt vyhovuje, jinak si myslím že malou neoočkuje, naše dr. nám malou taky neoočkovala kvůli rýmě

Díky za zkušenost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 10:57
@Aduš8 píše:
Odsávačka jedině na vysavač, ty obyč vysají tak to, co je v nose, ale v dutinách, kde se to může zanítit, to zůstane. Mořská voda musí být hlavně speciál pro miminka, já mám tu od Maxe a ta je pro mimča moc silná. Osobně kupuji Sterimar, velké balení. Synovi jsou dva a kupovala jsem ho někdy kolem jeho půl roka a to ho používám docela často.

Taky mám v plánu pořídit Sterimar. Díky moc :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama