Kterou postýlku pro novorozence?

Anonymní
7.12.19 10:27

Krerou postylku pro novorozence?

Ahoj, chci se zeptat, jak vybrat postylku pro dite? Pritel se priklanel k proutenemu kosiku, ale do kolika mesicu tak muze byt? Ja jsem se priklanela k posteli s temi spriclemi, vetsi a poridit hnizdecko pro miminko. Jak jste vybirali vy? Rikam si ze kosik se muze prodat a koupit jina postylka, az bude potreba.. ale kdy tak bude potreba? :D

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

7.12.19 10:31

Měli jsme klasickou dřevěnou postýlku se šprušlema, ale pak okolo roka, kdy dcera začala chodit jsme ji vyměnili za cestovní, ale kvalitní, s otevíráním na zip, aby si tam kdykoliv mohla sama zalézt a hrát si tam nebo spát, dali jsme tam klasickou matraci. O košíku jsme vubec neuvažovali, je to na chvíli a jsou to vyhozený peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11876
7.12.19 10:34

V ložnici jsem měla klasickou postýlku s odstraněnou bočnicí, přiraženou k posteli a v ní hnízdečko. V ložnici se mi košík neosvědčil. Ale v obytné místnosti jsem měla velký koš My sweet baby, v něm jsem měla dítě snad až do půl roku a to jsem měla fakt velký děti. Bylo to super, mohla jsem mimčo vozit, kam bylo potřeba a pořád na mě vidělo. Vozila jsem ho i do koupelny, když jsem se potřebovala vysprchovat. Malá měla radar a jak jsem na chvíli zmizela, byla okamžitě vzhůru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
7.12.19 10:36

Klasická dřevěná se spruslemi, také.
Spala v zavinovacce, pak v pytli, pak normálně s dekou… A teď už se nakvartýrovala do naší postele. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5065
7.12.19 10:37

Já měla proutěný košík, byl super v tom že jsem ho mohla tahat po bytě a mít mrně neustále u sebe. Syn v něm vydržel do půl roku, dcera ač menší jen do 4 měsíců. Nepřišlo mi bezpečné nechat v košíku dítě, které je více pohyblivé. Z košíku jsem děti přesunula do postýlky (120×60) syn v ní vydržel do cca 2,5 let a pak šel do velké postele. Dcerka v postýlce ještě spí, ale je jí zatím 16m. Počítám že během příštího roku se udělá v pokojíčku palanda a postýlku zrušíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
7.12.19 10:47

Proutěný košík je sice krásný, ale moc dlouho nevydrží, měla jsem postýlky se stahovacími bočnicemi a kolečky.
Navíc košík nechce zase až tolik lidí, za moc se to neprodá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 10:58

U prvního jsem měla jen klasickou postýlku, ve které spal do cca 2,5 let. Ovšem to jsme,,když byl novorozenec měli ložnici vedle obýváku.
U druhého nám kamarádi půjčili kolébku s kolečkama, kterou jsem převážela z obýváku do ložnice. Pak už ne, pak spal v noci v postýlce a přes den v té kolíbce.
Cíleně bych jí nekupovala, je to fakt na pár měsíců, ale byla jsem ráda, že jí máme protože tu bylo ještě to starší dítě, takže jsem neměla strach, že na něj skočí :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9302
7.12.19 11:02

Měla jsem v ložnici klasickou drěvěnou postýlku a dole v obýváku proutěný koš. Ten jsem u obou dětí používala do 5 měsícú určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
7.12.19 11:05

Přes den jsem ocenila proutěný košík na kolečkách, jezdila jsem s ním po celém bytě a mohla mít syna pořád u sebe. Měli jsme i postýlku, matraci asi za 4 tisíce, když si vzpomenu, jak dlouho jsem ji vybírala, a syn v ní nikdy nespal, spal s námi v posteli, po kojení mě nebavilo přesouvat ho do postýlky, vždycky se vzbudil, zatímco v posteli spal, tak už tam zůstal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13827
7.12.19 11:08

Košík je dobrý tak přes den, když máte větší dům a potřebuješ mimčo vozit po doma s sebou. My máme klasickou postýlku, mimčo hodně kontaktní, sundala sem bočnici a mám postýlku přiraženou u svoji postele, to bych s kosikem nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1435
7.12.19 11:29

Košík mám přes den, ale jen pro to, že ho máme v rodině snad 30 let a vždycky ho má ten kdo má mimčo. Jinak bych ho urcite nakupovala. Je to opravdu jen na chvilku a myslím, že do košíku není ani moc kvalitní matrace. Za mě je nej postýlka na kolečkách s posuvnou bocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24564
7.12.19 11:46

Měla jsem vždycky jen cestovní s kvalitní matraci. Nechtela jsem aby bylo dítko omlacene.Ted máme patrový dům takže postýlka bude v ložnici a dolů bych ráda košík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 11:54

Za nas BabyBed… rostouci. Na zacatek je to male kolo suplujici kosik a pak zvetsite. Daji se k tomu dat kolecka. Az mala odtoste, rozlozime na stolecek a 2 kresilka :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
7.12.19 12:05
@JancaS84 píše:
Košík mám přes den, ale jen pro to, že ho máme v rodině snad 30 let a vždycky ho má ten kdo má mimčo. Jinak bych ho urcite nakupovala. Je to opravdu jen na chvilku a myslím, že do košíku není ani moc kvalitní matrace. Za mě je nej postýlka na kolečkách s posuvnou bocnici.

Já jsem do košíku nechávala vyrobit kvalitní matraci na míru, nechtěla jsem, aby syn ležel na molitanu. Využívali jsme u syna asi půl roku, po mě sestra s neteři, pak kamarádka se synem, teď čekáme další mimčo, věřím, že se investice vyplatila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8998
7.12.19 12:08

V ložnici mám klasickou dřevěnou postýlku s hnizdeckem a přebalovakem.
V obýváku máme malou cestovní postýlku, něco jako toto https://m.detskezbozi.com/…n-maia2.html?… a díky moc za ní, malá, skladná, maličké se v ní líbí. Využívám i když jedeme k rodičům, slozime, mrsknem do kufru auta a u rodičů má malá kde ležet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama