4 měsíční miminko nechce spát přes den

Anonymní
6.12.19 11:29

4 měsíční miminko nechce spát přes den

Zdravím maminky, mám malého 4mesciniho skoro 5ti měsíčního prcka. Do 4 měsíce spal krásně před den, naspal i několik hodin, přes noc mi spí krásně, budí se maximálně jednou za noc, ale přes den uz si nevím rady, zavazu do zavinovačky a dám do postýlky, dudlik nechce, hladím, kolotoč pustím a ne a ne usnout, řev na celý barák, v ruce mi usne u kojení a jakmile položim třeba v obýváku, opět začne histericky plakat, usne akorát v kočárku a u mne v ruce, dokud nepolozim. Spí v noci v postýlce. Nemáte některá podobnou zkušenost? Zlomilo se to někdy? Mám ho přestat nutit spát? Přijde mi že je to příliš aby bylo 4 měsíční mimi vzhůru celý den.. :nevim: Děkuju vám za popřípadne rady… :kytka: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

838
6.12.19 11:37

Prvně bych zrušila zavinovačku. To naše malá z ní začala být hysterická už po šestinedělí, kope nohama až do nebes už měsíc a to teď měla 3 měsíce. Takže bych zkusila jestli malému nevadí to. No a taky bych zkusila unavit :) Já si malou po každém krmení vezmu do postele nebo na podložku na zem a povídáme si a hladíme a ukazujeme hračky nebo ji zpívám nebo tancuju :D a vždy tak za 45 minut až hodinku začne zívat nebo mnout očíčka tak dám do postýlky, dám dudlík, pustím ukolébavku a do 15 minut spinká. Jinak mi prospí celkem tak 14 hodin za celý den i noc, takže je taky přes den hodně vzhůru. Usíná mezi 21 a 22 až na výjimky a budí se v 6, s tím že jednou je vzhůru na jídlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
6.12.19 11:40

Ahoj, tak treba nase od 3. mesice pres den nespala. Vyzkousela jsem vse mozne ale bylo to zbytecny. Neusla ani v kočárku :nevim:
Jedinej kdo padal na usta unavou jsem byla ja…mala byla naprosto ciperna a spokojena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 11:41

Zrušila bych zavinovačku a zkusila šátek nebo nosítko. Malý bude cítit blízkost maminky a ty budeš mít volné ruce na případné další činnosti. Anebo ho dávej spát do toho kočárku. Já mám dvojčata a přes den spali také jen v kočárku, takže jsme chodili 2× denně na procházky. Mám teda výhodu, že jsme z vesnice, takže jsem uspala, nechala kočár pod oknem a měla jsem po dobu spaní dětí chvilku čas na jiné činnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3119
6.12.19 11:57

Když ti usne v kocare, tak proč nespi tam? Mně už druhé dítě spí přes den pouze v kocare na balkoně nebo venku. V postýlce, na gauči, v náručí…vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
6.12.19 12:09

Já zjistila, že když si s malým lehnu do postele, tak spí jak zabitý.
Takže pokud s ním nejdu ven, aby se vyspal v kočáře, tak jdu, vezmu si ho sebou do postele, on se ke mě přitulí a spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
6.12.19 12:20

Taky mám ctyrmesicni a přes den taky žádná sláva. Večer usne kolem deváté a budí se na kojení kolem patě šesté a pak chrni klidně i do deseti. Pak dopoledne slabá pulhodinka a odpoledne tak dvakrát dvacet minut. V kocare o něco dyl… takže tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
6.12.19 14:06

Já jsem každej den dala malou v 11 do kočáru, tam usnula hned, chvíli jsem s ní chodila venku, pak nakoupila a pak mi spala ještě klidně 2h na chodbě. Ale jak se naučila sedět tak bylo zase po spaní v kočáru a preorientovala se zase na postylku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama