Kultivace z výtěru z pochvy a léky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3636
22.4.26 20:18
@Anonymní píše: Více

Ok, beru četla jsem blbě. To nic nemění na tom, že doktorka snad ví co předepisuje

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
570
22.4.26 20:22

@Havlova jooo? A na co tedy presne ty antibiotika bere? :think: Můžes autorce odpovědět :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
22.4.26 20:26
@tgg91 píše: Více

na ten problém, co jí vyšel při kultivaci stěru z vagíny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Velryba černá
22.4.26 20:28
@stinga píše: Více

Spousta lidí chce přesné informace, ne každému stačí, že se léčí poševní zánět.
Ale konkrétní bakterii tady opravdu neodhadneme.

  • Citovat
  • Upravit
77516
22.4.26 20:33
@Velryba černá píše: Více

no to neodhadneme, a na léčení to nemá vliv, buď má zakladatelka potíže a chce se vyléčit, nebo nechce a pak nemusela k doktorce chodit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42564
22.4.26 20:33
@tgg91 píše: Více

Vaginitida?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42564
22.4.26 20:35
@Velryba černá píše: Více

Vzhledem k biseptolu a lokalizaci tipuji nějakou gramnegativní tyčinku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Velryba černá
22.4.26 20:36
@Havlova píše: Více

Tak ty se v tom vyznáš dokonale, to je jasné.

  • Citovat
  • Upravit
42564
22.4.26 20:37
@Velryba černá píše: Více

Dokonale úplně ne. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Velryba černá
22.4.26 20:40
@stinga píše: Více

Chce informace a evidentně si je nevyžádala včas. Mně také nestačí prosté sdělení, že se dítěti vymění antibiotika, chci vědět, jaká přesně to budou.

  • Citovat
  • Upravit
Velryba černá
22.4.26 20:40
@Havlova píše: Více

A tak skoro, no… :D

  • Citovat
  • Upravit
TRG
5511
22.4.26 21:04

Ty pochybuješ, že máš správné léky? Protože jsi googlila? Nebo co řešíš? Začni to brát a později se doptáš, na co to bylo. Přece nebudeš týden čekat, to nezní jako dobrý nápad. V tomhle bych prostě věřila doktorům.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
144
23.4.26 02:32

Ahoj, mě jednou vyšla ve steru bakterie, a gynekolozka rikala, ze se většinou nachází spíše v močových cestách/mocaku. Taky jsem dostala antibiotika, možná dokoce ty, co ty. Ale nijak jsem to dál neresila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1302
23.4.26 09:51

Většinou v těch výsledcích lékař vidí jaká se objevila bakterie, v jakém množství a na jaké ATB je citlivá. A ty ti lékařka nasadila. Neboj, určitě je to dobře. Jestli máš obavy z nežádoucích účinků, poklábos o nich s lékárníkem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty