Kuře na kari - náhražka kokosového mléka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
36504
10.5.14 21:51
@kacz píše:
No hlavně nemá ten KOKOS.

Když nemusí být v párcích maso, tak to půjde i bez kokosu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7904
10.5.14 21:55

Já třeba nosím kokos všude s sebou. Mám ho na krku místo hlavy. Zakladatelko, prohlídni pořádně partnera, co má na krku on. Ono to půjde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
10.5.14 21:55
@kacz píše:
Já třeba nosím kokos všude s sebou. Mám ho na krku místo hlavy. Zakladatelko, prohlídni pořádně partnera, co má na krku on. Ono to půjde.

Možná bude mít i mléko :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15225
10.5.14 21:56

@katkak9 Aby to mělo smysl, tak pár hodin. Ideál přes noc bych řekla.
@kacz Aha, kokos není, to jsem netušila, prolítla jsem diskusi a viděla, že někto radí hodit ho tam či ho mixovat… Já mám taky kokos pořád při sobě. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6376
10.5.14 21:58

No každopádně už vím co budu v brzké době vařit…mňam :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7904
10.5.14 22:00

@Burj Chalifa Mléko jistě dodá zakladatelka. Bude to společná práce s využitím vlastních zdrojů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
10.5.14 22:33

… a když nemáte kokos, tak tam nedávejte nic :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46867
10.5.14 23:00

A kdyz nemame kokosove mleko, tak tam dame susenou smetanu, tak tam nedame vubec nic.., :lol:
Kokosove mleko asi nicim nenahradis, pokud nemas kokos doma :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46867
10.5.14 23:00
@Angua píše: … a když nemáte kokos, tak tam nedávejte nic :mrgreen:
:lol: :lol: jsi me predbehla, hahaaaa
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová