Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@kacz píše:
No hlavně nemá ten KOKOS.
Když nemusí být v párcích maso, tak to půjde i bez kokosu ![]()
Já třeba nosím kokos všude s sebou. Mám ho na krku místo hlavy. Zakladatelko, prohlídni pořádně partnera, co má na krku on. Ono to půjde.
@kacz píše:
Já třeba nosím kokos všude s sebou. Mám ho na krku místo hlavy. Zakladatelko, prohlídni pořádně partnera, co má na krku on. Ono to půjde.
Možná bude mít i mléko ![]()
@katkak9 Aby to mělo smysl, tak pár hodin. Ideál přes noc bych řekla.
@kacz Aha, kokos není, to jsem netušila, prolítla jsem diskusi a viděla, že někto radí hodit ho tam či ho mixovat… Já mám taky kokos pořád při sobě. ![]()
@Burj Chalifa Mléko jistě dodá zakladatelka. Bude to společná práce s využitím vlastních zdrojů.
A kdyz nemame kokosove mleko, tak tam dame susenou smetanu, tak tam nedame vubec nic.., ![]()
Kokosove mleko asi nicim nenahradis, pokud nemas kokos doma ![]()