Kurz na asistenta pedagoga u společnosti Scholaservis.cz?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10
31.8.24 17:30

@Nyny2008 spis se bojim, chodila jsem teda na gympl, ale při maturitě jsem pohořela z matiky :lol: a hlavně už je to deset let :D
Jinak do práce už jdu v pondeli k nám na základku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
1.9.24 20:06

@Elisis28 Ty jo tak ja jsem ze skoly vic jak 15 let 😂 😂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
1.9.24 20:16

@Nyny2008 to urcite zmakneme 😁 😁 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
1.9.24 20:22

@Elisis28 Musime! :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
14.10.24 10:41

@Nyny2008 ahojky,chci se zeptat jestli už jste s kuzrem začaly? je to naročné? Také se chystám, tak at vím co mi čeká

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
14.10.24 16:07

@Lusiael Ahojky, za me ze zacatku uplny masakr, ale to se pak rychle rozhilo a je to v pohode! Bavi me to a je to zajimave, pak se akorat naucit na zkousky a napsat zaverecnou praci, no to se priznam, ze mi vrasky dela, ale zvladnu to 🙏🏽

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3746
20.10.24 11:45

@verys85 Ahoj. Můžu poprosit u jaké společnosti jsi dělala kurz, že byl celý online? Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3746
20.10.24 11:47

Ahoj holky. Prosím u jaké společnosti děláte kurz? Upřednostňuji online formu, kde to ušetří čas. Nejlépe i závěrečné zkoušky. Děkuji za rady. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5165
20.10.24 13:15
@Mejbelína píše: Více

Když si přečteš název diskuse, tak si sama odpovíš. :mavam: zřejmě si ten název nečetla, protože vůbec pak nechápu tvé otázky, vše tu bylo řečeno, popř. si dohledáš sama. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3746
20.10.24 20:13

@Anik6 Dík za ochotu. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5165
20.10.24 22:43

@Mejbelína však je to vtipný, ne? Se ptáš, kde dělala online kurz, když ten název je obsažen v názvu diskuze? :lol: pokud by jsi se podívala na scholaservis.cz, tak by si vše zjistila.

No dobře, ať jsem ochotná :mrgreen:

Scholaservis.cz, vše online, nikam jezdit nemusíš, napíšeš práci, naučíš se na testy, uděláš praxi a budeš mít 80% účast na jednotlivých lekcích. A opravdu, vše je online.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3746
25.10.24 23:43

@Anik6 :srdce: Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.11.24 18:29

Ahoj! Můžu se zeptat? Začínám on-line kurz u scholaservisu a tak se chci zeptat. Je to těžké? Jak moc vypracovaná musí být závěrečná práce? A prý pak budeme vypracovávat za dú otazky, které budou v závěrečném testu? Je to pravda? Nebo je v závěrečném testu ještě něco? A je to těžké? A u závěrečné zkoušky to probíhá jak prosím?

Děkuji. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
29.11.24 18:47

@K351 Ahoj, závěrečný test je 30 otázek na 40 minut, vše je tam z vypracovaných otázek tak žádný strach ☺️ závěrečná práce je myslím teoretická část na 6 stran a praktická aspon na 2, určitě dostanete vzor k nahlédnutí a u závěrečné zkoušky dostanete jednu otázku, taky z vypracovaných, na tu odpovíte a potom obhajujete práci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.11.24 18:50

@Elisis28 moc moc děkuji za odpověď!
Takže mi pak stačí kouknout před závěrečným testem na ten domácí úkol co budeme zpracovávat? Jen tyhle otázky tam budou? 🙏

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze