Kurz na dokončení základního vzdělání
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Takyjedna píše: Více
už vidím, jak kluk v 15 zůstane doma na rodičováku
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@vokishka píše: Více
Stačí, když bude mít dítě a bude otec. To pro systém dávek a potřeby takto smýšlející rodiny bohatě stačí. Chvíli jsem v takovém prostředí pracovala, kde komunita víceméně počítá, že se děti stanou brzy rodiči.
Zrovna včera jsem někde četla článek, že se v poslední době registruje na UP stále víc patnáctiletých dětí a práci nacházejí jen velmi těžko. Tak bůhví co je to zase za diskuzi, kam má směřovat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Takyjedna @1Pears1 tak k tomu, aby drepel doma, na pracaku, nepotrebuje dite. Na podzim rikala jedna zenska z pracaku na besede, ze maji v registru asi 80decek do 18, z toho jedna těhotná.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit