Kurz na dokončení základního vzdělání

Napsat příspěvek
Velikost písma:
65461
4.7.24 20:14
@Takyjedna píše: Více

už vidím, jak kluk v 15 zůstane doma na rodičováku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9368
5.7.24 06:18
@vokishka píše: Více

Proč na rodičáku? Prostě bude doma :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
5.7.24 06:31
@vokishka píše: Více

Stačí, když bude mít dítě a bude otec. To pro systém dávek a potřeby takto smýšlející rodiny bohatě stačí. Chvíli jsem v takovém prostředí pracovala, kde komunita víceméně počítá, že se děti stanou brzy rodiči.

Zrovna včera jsem někde četla článek, že se v poslední době registruje na UP stále víc patnáctiletých dětí a práci nacházejí jen velmi těžko. Tak bůhví co je to zase za diskuzi, kam má směřovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65461
5.7.24 07:06

@Takyjedna @1Pears1 tak k tomu, aby drepel doma, na pracaku, nepotrebuje dite. Na podzim rikala jedna zenska z pracaku na besede, ze maji v registru asi 80decek do 18, z toho jedna těhotná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze