Kutil a bordelář

Anonymní
28.3.21 22:44

Kutil a bordelář

Zdravim vsechny zeny, ktere ziji take s panem bordelarem!
Chci se zeptat, ujistit, jestli jsem v poradku, kdyz mi vadi, ze si napr. pritel neumi odnest alespon veci do pradelniho kose nebo odklidit spinave nadobi (nemusi jej umyvat). Chci po nem jen tyhle dve veci, ale prijde mi, ze nezvladne ani tohle. Kdyz ho hezky poprosim, rekne ano, jasne, za chvilku, prijdu za dve hodiny a jako kdybych nic nerekla… neudela to ani do druheho dne.
Uznava, ze je bordelar a vzdy byl, ale hernajs, tohle prece svede kazdy?
A pak poslouchejte v praci ty reci, jak maji domaci prace rozdelene a vse se dela na pul… no nekdy se mi zveda kufr.
Mimochodem, krome bordelani, pritel je taky velkej kutil a minuly rok se rozhodl vyrabet v obyvaku nabytek (vcetne rezani, barveni.. )
Je taky vasnivy rybar, takze mi uz druhy mesic v kuchynu vari krmeni pro ryby (cca 4 hodinky, takze to tu smrdi jak bolava noha, a toho borcusu kolem)
Mate to nektera podobne?
Diky za reakce!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
613
28.3.21 22:47
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, ujistit, jestli jsem v poradku, kdyz mi vadi, ze si napr. pritel neumi odnest alespon veci do pradelniho kose nebo odklidit spinave nadobi (nemusi jej umyvat). Chci po nem jen tyhle dve veci, ale prijde mi, ze nezvladne ani tohle. Kdyz ho hezky poprosim, rekne ano, jasne, za chvilku, prijdu za dve hodiny a jako kdybych nic nerekla… neudela to ani do druheho dne.
A pak poslouchejte v praci ty reci, jak maji domaci prace rozdelene a vse se dela na pul… no nekdy se mi zveda kufr.
Mimochodem, krome bordelani, pritel je taky velkej kutil a minuly rok se rozhodl vyrabet v obyvaku nabytek (vcetne rezani, barveni.. )
Je taky vasnivy rybar, takze mi uz druhy mesic v kuchynu vari krmeni pro ryby (cca 4 hodinky, takze to tu smrdi jak bolava noha, a toho borcusu kolem)
Mate to nektera podobne?
Diky za reakce!

Taky jsem velkej kutil :srdce: a taky vášnivej, ale rybář ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7404
28.3.21 22:48

Jestli je kutil v obýváku, tak je debil. A jestli vaří jídlo pro ryby v kuchyni, tak je prase. Což přesně zapadá k tomu zbytku co píšeš. Prostě line prase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
28.3.21 22:53

:D mám manžela trochu nepořádného. Ponožky sbírám všude po bytě, boty si zuje a nechá přede dveřmi, svlékne se v koupelně a věci nechá na zemi. Někdy mu už i rok a 3/4 stará dcerka nosí mikinu, kterou někde odloží na úklid. :lol: ale vím, že je to jeho jediná slabina a beru to tak, že jsem o tom věděla a stejně do toho šla. Je jinak skvělý - stará se o dětičky, je ke mně milý, snaží se se vším pomáhat, udělal by pro rodinu první poslední. Vím, že taky nejsem dokonalá. Někdy vypěním, vztekle mu oznámím, ať už si ten bordel kouká uklidit, on sklopí uši a dá to do pořádku. Ví to a nemá mi za zlé, když se kvůli tomu rozzlobím. Beru to, jak to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19634
28.3.21 22:56

A tobě stojí zato dělat dusno kvůli blbýmu talíři? Fakt si kvůli tomu budeš kazit vztah a den? Proč? Můj chlap je taky bordělář, neřeším. Sebrat po něm prádlo a uklidit talíř je otázka deseti vteřin. Když se kvůli tomu budu rozčilovat a dávat mu kázání, je to na hodinu. Díky, ale ne. Už jsem dávno pochopila, že ho nezměním. On zas akceptuje moje chyby a je nám spolu fajn. Kuchyně je vás obou, tak proč by si v ní nemohl vařit co se mu zachce? Na to potřebuje tvoje povolení? Akorát s tou výrobou nábytku doma bych ho hnala a hodně rychle bych mu pomohla zařídit dílnu. Nechápu, proč si ženský pořád myslí, že dům bude šlapat jen podle nich. Žijete tam dva, tak akceptuj i jeho přístup k pořádku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5018
28.3.21 22:58

Sama to píšeš. Uznává, že je bordelář a že vždy byl. A můžes si domyslet, že vždy bude. A podle chování i nepraktický sobec k tomu. Je jen na tobě, jestli v tomhle chceš žít. Nezmění se. Opravdu ne. Ani miminko to nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2190
28.3.21 23:03

Ano, mám doma bordelare a někdy mě to štve, ale obvykle neřeším, jsou to drobností..
Výhoda je, že když se mi nic nechce a je doma bordel, tak to neřeší… Je ten typ, co mi ještě řekne, dnes nevytirej, nech to na zítra.. Takže uklízím, když chci..
A moje vychytávka - mít vlastní pokoj, kam má on vstup zakázán, a kde je vše dle mých představ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30172
28.3.21 23:08
@Anonymní píše:
Mate to nektera podobne?
Diky za reakce!

Není bordelář. Je to ignorant. Pokud ho poprosíš, aby ty srágory nevařil a po sobě odnášel věci a neudělá to, kašle na tebe. Obávala bych se, co přijde potom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.21 23:10

Taky obcas nalezam ponozky, ale zakopane v jeho satne. Muj je taky kutil, ale ne bordelar. Jedine co mne treba vytoci je ze vlitne v botech ze zahrady a leti na wc aniz by si je sundal a necha za sebou bahno a cesticku od pilin. To je nastesti malokdy a nevycitam, kolikrat prijde se zakrvacenou rukou od neceho a jeste mu cpat hadr a kybl :roll: nadobi si po sobe uklidi, ale nechava na gauci prazdne obaly od bramburek, susenek. Nejak to neresim a opravdu zily netrha.co se tyka toho vareni zradla asi by mi to vadilo, ale nadruhou stranu bych byla rada, ze to nemusim delat sama :D prababicka kdysi varila vnitrnosti pro psy venku v kotliku, to se doma opravdu nedalo :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10432
28.3.21 23:14

Ano, můj manžel je bordelář. Nádobí i oblečení si po sobě tedy do dřezu a špíny uklízí, ale jinak je to katastrofa. Když uklízím, pravidelně sbírám šroubováky, obaly od cukrovinek, které spráská po večerech a odloží na jednu z vyšších skříněk v obýváku, aby to děti neviděly. Taky rád kutí a když něco dělá, tak po sobě nechává všechno ležet. Některé věci přehlížím, ale na některé ho nenásilně upozorňuji. Vím, že ho nepředělám, ale jeho věci po něm uklízet nebudu, pak jen pořád poslouchám, kam jsem mu to zase dala. Prostě mu to dám na jednu hromadu na místo, kde mu to bude překážet a bude to muset uklidit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
28.3.21 23:22
@Anonymní píše:
Mate to nektera podobne?
Diky za reakce!

Manžel je přesně to samé. Ze začátku jsem se rozčilovala, jestli je to takový problém odnést po sobě talíř do dřezu (nádobí nemyje, nesnáší to, jako malý to měl za trest) nebo když se svlékne že špinavých hadrů, tak je dát do koše nebo do pračky. Po těch letech už to neřeším. Máš ponožky u postele? Předem hlásím, že budu prát. Pokud ponožky si sám nepřemístí do koše na prádlo nebo do pračky, tak ma smolíka a choď si třeba bos. Talíř po něm také už neuklízím. Nasnídáš se a neodneseš si talíř? Tak on tam vydrží. Já kolem něj můžu chodit stejně jako ty. Při večeři po práci mu už vadí, protože si talíř s jídlem pořádně nemá kam dát. Tak ho odnese. Kutil je taky. Naposledy na jidelním stole rozebral projektor s repreáky a na večer si pozval souseda. Dříve bych hystericky vyváděla, že na stole je bordel a přijde návštěva. Takhle jsem mu prostě vše shrnula do krabice od banánů se slovy, pokud ti tam bude něco chybět, tak si to máš uklízet sám. Odmítám si dělat vrásky navíc. On je bordelář a já mám také jistě pro něj své mouchy. Beru to jak to je. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1196
29.3.21 03:04

Žiju už s druhým chlapem. Oba byli ze začátku bordeláři v tom nechávání spodního prádla (nejlíp u postele nebo pod), tepláků, triček přes židli (to je dobrý, ještě nesmrdí - vezmu si ho zítra znovu), talíře a skleničky všude možně. S klidem v duši se přiznám, že jsem taky bordelář, jen nádobí mě točilo děsně - to jsem po nich uklízela, když došlo na mytí. Jen oblečení jsem nechávala tak jak jim upadlo. Pak koukali, že nemají čisté ve skříni. :mrgreen: Po pár týdnech se to naučili házet do koše na prádlo. Žrádlo pro ryby, to tě úplně chápu, znám to moc dobře :roll: Můj ještě všude nechává to kutilske nářadí. Bych ho pleskla. :mrgreen:
U prvního to bylo tím, že všechno dlouho tak za něj uklízela maminka a druhej bydlel strašně dlouho sám, takže mu bylo jedno co se kde valí.
S ním by nehlo ani to, kdybys to pár dní po něm neuklizela? 8o Ja vim, ze teď se návštěvy nenosí, ale kdyby třeba k vám měl nekdo přijít - nejlíp jeho rodina či kamarád, tak bych tam schválně ten bordel nechala a čekala jestli to uklidí sám nebo ne. Když jo, bylo by jasný že je prostě jenom línej a ví, že to za něj uděláš. Když ne, řekla bych mu, ze to je jeho bordel a ať se stará, jestli si nechce udělat ostudu. Mě třeba nezajímá co by si o mě(návštěva)mysleli, já nejsem služka ani jeho matka, ale jeho žena a očekávám že mi bude alespoň tímhle pomáhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2764
29.3.21 06:51

Pokud jsi chtela chlapa, co doma kmita, tak jsi se mela poohlidnout jinde a ne si najit bordelare a pak si stezovat, ze dela doma bordel a nic neuklidi. Co jsi jako cekala, ze se zmeni? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
29.3.21 07:06
@Russet píše:
Není bordelář. Je to ignorant. Pokud ho poprosíš, aby ty srágory nevařil a po sobě odnášel věci a neudělá to, kašle na tebe. Obávala bych se, co přijde potom.

Loupežné přepadení, teror, únos, letecké pirátství, zavlečení do ciziny, prostituce, cholera, mor a beztak i vystoupí ze strany! A všechno to začalo jednou neuklizenou ponožkou :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.3.21 07:11

Ten můj bordelář zvládá velmi dobře pokyny, takže co mu řeknu, tak to udělá…musí jít ale o práce typu vyluxuj apod. Na nějaké odnášení a uklízení svých věcí je to horší. A děti bohužel to samé, jenže jak je k tomu vést, když to tatínek sám nedělá. Proč jsi neuklidil to nářadí? Protože ho budu zítra potřebovat. Ha…a pak je tam týden a ani se ho nedotkne, přitom ví, že má náročné podnikaní a v týdnu se k práci doma většinou už nedostane. Ale umí se postarat o děti, uvaří, kuchyň jakž takž uklidí a večer mě drbe na zádech. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat