Odchod od partnera s dětmi

42
28.3.21 21:04

Odchod od partnera s detmi

Ahoj, potrebovala bych se nekde sverit, behem partnerstvi jsem prisla o spoustu pratel (vyhybala jsem se jim). Pred par dny mezi mnou a partnerem (8let spolu s pauzama) doslo k hnusne hadce, byly u ni bohuzek i deti (1rok a 3roky) i kdyz jsem jej prosila aby to pred detma nedelal. Od toho dne byly deti zas plactive. Po dvou dnech od hadky, pn me zacal rvat znovu. Po te na me vybehl a zacal me znovu skrtit i kdyz jsem mela rocniho syna narukou. Ubehlo par dni dusna a vybusnych scen. Mala 3roky byla plactiva a rekla mi ze se boji. Chtela jsem odejit. A najit nekoho s kym o tom muzu promluvit. Nasla jsem a jeste ten den jsem byla na krizovem byte s detma. Zitra to bude tyden jeste jsem s nim nekomunikovala, vim ze budu muset, ale mam z toho strach i z toho jit nekam ven, ze ho tam potkam. Ve stredu se mame sejit v centru kam jsme dochazely po jednom z incidentu, kdy jsem od nej odesla po prvnim porodu. Stale se to ve me pere, zda jsem udelala dobre a mam strach z budoucna. Te stredy se desim, jsem v tom ztracena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30452
28.3.21 21:06
@Betty2108 píše:
Ahoj, potrebovala bych se nekde sverit, behem partnerstvi jsem prisla o spoustu pratel (vyhybala jsem se jim). Pred par dny mezi mnou a partnerem (8let spolu s pauzama) doslo k hnusne hadce, byly u ni bohuzek i deti (1rok a 3roky) i kdyz jsem jej prosila aby to pred detma nedelal. Od toho dne byly deti zas plactive. Po dvou dnech od hadky, pn me zacal rvat znovu. Po te na me vybehl a zacal me znovu skrtit i kdyz jsem mela rocniho syna narukou. Ubehlo par dni dusna a vybusnych scen. Mala 3roky byla plactiva a rekla mi ze se boji. Chtela jsem odejit. A najit nekoho s kym o tom muzu promluvit. Nasla jsem a jeste ten den jsem byla na krizovem byte s detma. Zitra to bude tyden jeste jsem s nim nekomunikovala, vim ze budu muset, ale mam z toho strach i z toho jit nekam ven, ze ho tam potkam. Ve stredu se mame sejit v centru kam jsme dochazely po jednom z incidentu, kdy jsem od nej odesla po prvnim porodu. Stale se to ve me pere, zda jsem udelala dobre a mam strach z budoucna. Te stredy se desim, jsem v tom ztracena

Jestli tě napadl už po prvním porodu, děláš jednoznačně dobře, že od něj odcházíš. Vaše soužití je toxické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
28.3.21 21:16

Kazdy vecer nad tim dumam. Uz ten den co jsem odesla a sla si v doprovodu socialky a policie byl promenlivi jak pocasi. Prvni opovrzeni, pak je pozval dal a na konec me v slzach prosil at neodchazim. Mam strach si precist tec 45 zprav co napsgl. Dene 17 zmeskanych hovoru. Mam strach ze bych se nechala umluvit a vratila se zas. Nevim uz, co od nej cekat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
28.3.21 21:19
@Betty2108 píše:
Kazdy vecer nad tim dumam. Uz ten den co jsem odesla a sla si v doprovodu socialky a policie byl promenlivi jak pocasi. Prvni opovrzeni, pak je pozval dal a na konec me v slzach prosil at neodchazim. Mam strach si precist tec 45 zprav co napsgl. Dene 17 zmeskanych hovoru. Mam strach ze bych se nechala umluvit a vratila se zas. Nevim uz, co od nej cekat

Nenech se umluvit. Je to grázl. Milující muž matku svých dětí nenapadá a neškrtí. Slzy roní, protože je neschopný normálně reagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
28.3.21 21:21

Nevracej se nebo tě jednou zabije! To chceš, aby děti viděly, jak tě mlátí? Teď na to zapomenou. On teď slibuje, ale nepřestane s tím… Chytnout někoho pod krkem, to už je síla. Prosím tě za ty děti, ať odejdes natrvalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4611
28.3.21 21:23
@Betty2108 píše:

Lituje jen sam sebe. NIKDY se nezmeni, a bude se to stupnovat. Takze rozhodne odejdi, jinak znicis sebe i deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6279
28.3.21 21:24

Nevracej, udělala jsi první nejdůležitější krok a teď pro dobro a bezpečí svých dětí, pokračuj v procesu odpoutání se. Jsi silnější než si myslíš, zvládneš to :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
28.3.21 21:26

Určitě se nevracejte! Představte si jaký jednou bude na děti? Jeho pláč je jen lítost jeho samotného! Ne vás ne vašeho vztahu… Po téhle fázi přijde vyhrožování.. Ze vám nedá děti se vsadím… Nechte si pomoci odborníky, centrem atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
28.3.21 21:28

Nic necti. Rovnou je mazej. Ted bude slibovat a plakat a az zase prilezes, tak te umlati a nakonec zabije. Uz jsi udelala velky krok a posun vpred. Sama na nic nebudes, zvladnes vsechno. Nevracej nic nazpet. Holky maji pravdu, musis myslet na deti. Co by s nimi bylo bez tebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
28.3.21 21:28

Mysli na děti a NIKDY se nevracej! Taky prosím za děti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
28.3.21 21:30

A co tvá rodina? Nemáš v ní oporu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
28.3.21 21:55

Prvni krok si udelala, jsi skvela :srdce: hlavne se nevracej, uz kvuli detem. Drz se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20253
28.3.21 22:20

Vrat se. Azbto uděláš, tak té domlati do polomrtva zato, zes ho udala, ze mu děláš ostudu. Vždyť ty ho vlastně k tomu doženeme aby té zbil, on takový není, ale zasloužily si to. Kdyby ses chovala jak mas nemusel by té bit. ŘÍKÁ TI TO NĚCO? Tohle chceš pro sebe a deti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75906
28.3.21 22:22

Souhlas, ten první strašně důležitý krok si udělala :kytka: tak to nepokaz tim, ze by ses k nemu vracela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
28.3.21 22:26

Pokud se vrátíš, tak uděláš tu největší kravinu v životě, která bude mít fatální důsledky pro tebe i tvé děti. Uvědom si, že tohle může na tvých dětech zanechat dlouhodobé následky a hlavně na tvé dceři, která se jednou může podvědomě stylizovat do tvé role. Opravdu chceš, aby jednou prožívala to samé, co ty? Určitě ne. Pokud se necháš překecat a vrátíš se, tak to bude tisíckrát horší.

Příspěvek upraven 28.03.21 v 22:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat