Kvalitní krém na opalování pro děti

259
1.1.14 14:04

Kvalitní krém na opalování pro děti

Ahoj,
vím, že je ještě brzy, ale přesto se ráda zeptám na vaše zkušenosti. Poraďte, jakým krémem mažete vaše děti, když je jaro, léto. Určitě s tím nejvyšším faktorem. Ale jaká značka se vám osvědčila. Četla jsem na internetu, že drahé krémy nemusí být kvalitní. Teď mají na sluneční ochranu akce, v létě to bude za plnou cenu, tak se těším na vaše rady,–), který krém koupit a kterému se vyhnout. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36544
1.1.14 14:06

Ja mam pro maleho 50tku od Bübchenu ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4155
1.1.14 14:08

Pouzivam Daylong 50,leta nedoporucovali v lekarne nic jinyho, az letos mi rekli, ze Vichy je asi lepsi, ale ja nevidela, ze by meli krem pro deti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Newmummy
1.1.14 14:15

Bioderma 50+

  • Citovat
  • Upravit
1174
1.1.14 14:22

Zkusenost nemam, ale doporuceni na olejicek od karla hadka.ma i e-shop :)

Příspěvek upraven 01.01.14 v 15:24

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21848
1.1.14 14:22
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3116
1.1.14 14:27

Bioderma 50+ kids a nebo LaRoche, dobře se rozmazávají

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
1.1.14 14:28

Nivea 50+

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3678
1.1.14 14:34

Alphanova bebe :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
1.1.14 14:37

Na prvorozenou jsem používala jen daylong a nikdy se nespálila, u moře na delší dobu nikdy nic jiného než daylong a vždycky po měsíci jela domů bílá jak padlý sníh :mrgreen: a to jsem ve stínu eudržela ani po obědě. Malá je atopik, tak jsem začala experimentovat, že jako obyč daylong nebude nic pro ni. Tak po vichy se tak osypala, že jsem nevěděla, co s ní. Tak jsem koupila biodermu, protože tu jinak dobře snáší a vyrazili jsme k moři ještě i s kamarádkou straší dcery, všechny tři se tři dny přichytávaly, mazali jsme jak blbý a stejně furt načervenávaly. Čtvrtý den jsem vytáhla daylong, používám 30, protože dále už jsou faktory jen reklamním tahem a rozdíl mezi 50a 30 je naprosto minimální, a ejhle, byly z poloviny mazané a na sluníčku celý den a nic, zase jsem je přivezla hezky bílé, sluníčkem téměř nedostčené domů. Takže za mě levný daylong lepší než bioderma s vichy dohromady. nebo jinak, není potřeba utrácet za drahé značky, daylong splní veškeré funkce pefektně. Jen se hůř roztírá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Missy_X
1.1.14 15:23

My zásadně jen La roche POSAY ;) :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
6565
1.1.14 15:30

Jedině Australian Gold jak pro nás tak pro děti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1038
1.1.14 15:39

Děti mažu garnierem kids 50+ nebo sundance dermo 50+(bílá řada z dm)..starší je silný atopik a už radši nic nového netestuji. po daylongu, vichy a ještě jednoho krému z lékárny - bíložlutý obal s medvídkem- se šíleně osypal

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
634
2.1.14 16:37

Podle výsledků D-testu používáme Dm značku Sandance, všechny drahá, hlavně ty z lékárny dopadly hůř

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4998
2.1.14 16:48

Bioderma 50+
můj táta má rakovinu kůže a doktorka říkala, ze toto je jedna z nejlepších ochran proti slunci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.