Kvalitní spodní prádlo

10314
8.5.17 14:02

Kvalitní spodní prádlo

Zdravím,
chci se zeptat, neznáte prosím nějaký dobrý e-shop, kde se prodávají kvalitní kalhotky? Podprsenky si kupuju v obchodě, kde je raději vyzkouším… Nebo i klidně nějaký kamenný obchod. Mám velké boky a občas se mi nějaké během 2-3× nošení roztrhly v boku.. Budu ráda za radu, díky :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4669
8.5.17 15:19

Já si kupuji spodní kalhotky od Andrie nebo Gina, oboje jsou super :) A podprsenku Timo nebo Triola :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
8.5.17 16:24

Já mám Giny.
To, co mi vyhovovalo střihově jsem si poprvé vybrala v obchodě, a pak už jen přes net.
Vyjde to výrazně levněji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
8.5.17 17:03
@Ketris píše:
Zdravím,
chci se zeptat, neznáte prosím nějaký dobrý e-shop, kde se prodávají kvalitní kalhotky? Podprsenky si kupuju v obchodě, kde je raději vyzkouším… Nebo i klidně nějaký kamenný obchod. Mám velké boky a občas se mi nějaké během 2-3× nošení roztrhly v boku.. Budu ráda za radu, díky :jazyk:

Dobry den ak zhanite hoodne kvalitní spodní prádlo tak doporučují značku Triuph- i po 10 letech vypadají stejne ;) nestrácelo ani barvu ani formu. Pak parádní jsou ješte kousky od zn. Intimissimi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10314
8.5.17 21:03

@Liwi dekuji, o intimissimi uz jsem slysela  :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.17 08:56

Ahoj,
prosím o radu, kde v Praze prodávají (a zároveň pomůžou s výběrem vhodného na míru konkrétní slečně nějaké lepší spodní prádlo (na denní nošení - kalhotky, podprda). Úplně ideální kombinace, aby nabízely i dárkové poukazy, ale není podmínkou.
Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2854
14.11.17 10:05

Za mě jednoznačně Intimissimi, jejich prádlo je top. Kvalitou i designem. Super střih, barva i materiál.
http://www.mapaobchodu.cz/…mesto/praha/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5735
14.11.17 10:41

@Premek_Orac caresse nad mírákem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.17 12:23

@jankajj @Ornwen Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
13.12.17 19:58

Osvědčilo se mi Timo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.18 12:49

Já ráda nakupuju v Chickie. Mají kvalitní spodní prádlo a vždy mi poradí s výběrem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.18 21:30

Za mě krásné, pohodlné a sexy prádlo mají na http://beminematchingoutfits.com a hlavně je z České republiky, takže víš co nosíš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
26.4.19 11:44

Krásný dobrý den,

zasoutěžte si s námi o poukazy na krásné kvalitní spodní prádlo od Astratexu. Pod tímto odkazem najdete veškeré informace. Soutěží se o poukazy v hodnotě 500 - 3000 Kč. Pokud chcete stávající soutěžící podpořit, můžete je srdíčkem podpořit každou hodinu :-).

Pozor! Soutěž probíhá pouze do 5. 5. 2019!

Těšíme se na další soutěžící

krásný den

Diana :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 11:35

Spodní prádlo

@Luucy píše:
Osvědčilo se mi Timo

Máš u nich nějaký osvědčený produkt? Většinou kupuji z Intimidea.cz ale ráda vyzkouším něco dalšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama