Květákové placičky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaninaMam
Kecalka 328 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 11:33
Květakové placičky?

Ahoj holky,
potřebuju pomoc, dělám květakove placičky, ale rozpadají se mi, co přidat? Mam tam 1 květák, 2vejce trochu strouhanky a samozřejmě kořeni? :lol: jsem amatér v kuchyni, tak prosím bez urážek :lol:

Reakce:
Currymatka
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 28.10.18 11:43

@JaninaMam Možná trochu mouky? :nevim: Já dělám takový hodně zeleninový, dávám tam třeba i cibulku, česnek petržel, mrkev, cuketu,… Co je zrovna po ruce, ale musí to být všechno na hodně malinké kousky. Nemáš tam moc velké kusy?

JaninaMam
Kecalka 328 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 11:46

@Currymatka přidala jsem Cibulku a trochu mouky a je to lepší, tak to jdu zkusit hodit na pánev, děkuji :hug:

Currymatka
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 28.10.18 11:48

@JaninaMam Jsem na ně úplně dostala chuť :mrgreen: Tak ať se povedou :mavam:

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 28.10.18 11:51

Moje mamka dělávala květák nadrobno nasekaný už předvařený, sůl, kmín mletý, pepř, petrželku, mouku a vejce. Jéé asi je taky udělám jak koupím květák.

Currymatka
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 28.10.18 11:56

@LLenule111 Bez strouhanky jo? Já dřív dělala taky jen takový základní, ale pak zbylo třeba trochu cibule a bylo mi líto jí vyhodit, tak jsem jí tam přidala,… a tak dál a dál… a nakonec tam teď dávám i trochu kari :lol:

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 28.10.18 12:14

Ještě pridávám strouhany sýr,spojí hmotu

Elishka1
Závislačka 2787 příspěvků 28.10.18 12:19
koko30
Stálice 53 příspěvků 28.10.18 12:34

Ahojky sice pozdě ale přidám svuj recept léty odzkoušeny ( avšak 1000 lidí 1000 chutí)
Květák dost uvařím a rozdrobim. Přidám syr gouda nstrouhany, někdy pro chlapa klobasku, vajicka aspoň 2-3 dle velikosti květáku. Polevkove koření trošku pak už nesolim, cesnek medvědí, a dle chuti pepř, … aby se to spojilo dám trochu strouhanky a právě ta dělá to že je to lehce drobive. Mouka by to spojila lépe ale já dávám strouhanku. A nedávám už smažit ale někde jsem četla že to zapékaji v troubě. Zkusila jsem hodit na pečící papír (tvorím hromadky) a peču do zlatova. A i chlapovi to chutná víc ikdyž to není tolik masné. Tak jen inspirace. :)

Lenka_Hal
Kelišová 5751 příspěvků 28.10.18 12:43

Ja spojuji mletym lnenym seminkem a syrem.

JaninaMam
Kecalka 328 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 12:57

Holky děkuji vyzkousim příště, dopadlo to katastrofálně, ja proste ty placky neumím ani kvetakove ani bramborové :lol: takže, az me zase jednou prejde vztek, tak vyzkousim vaše recepty :hug:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18578 příspěvků 28.10.18 13:24
@JaninaMam píše:
Ahoj holky,
potřebuju pomoc, dělám květakove placičky, ale rozpadají se mi, co přidat? Mam tam 1 květák, 2vejce trochu strouhanky a samozřejmě kořeni? :lol: jsem amatér v kuchyni, tak prosím bez urážek :lol:

zkus přidat dvě lžíce namočených ovesných vloček a kdyby to nepomohlo, ještě jedno vajíčko. Ale vždy se to malinko trhá.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 28.10.18 18:12

Já dávám 2-3 žloutky a sníh z bílků, květák uvařený a dost rozmixovaný, jako „pojivo“ dětskou krupičku :palec: Jsou pak takové jemnější. Líbí se mi nápad se sýrem a s pečením v troubě, to vyzkouším, aspoň u toho nebudu muset stát :)

lucynka25
Echt Kelišová 7964 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 08:13

Také přidávám recept na cuketové placičky , mají i 5* v hodnocení ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >