Mlýnek na maso jako nástavec na cukroví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amylon
Kecalka 291 příspěvků 26.10.18 12:30
mlýnek na maso-nástavec na cukroví

Nazdárek dámy,
už několik dní to řeším a dostává se mi z okolí protichůdných rad, proto jdu sem. Když děláte na masomlýnku s nástavcem strojkové cukroví, vyndaváte ten nůž a dírkované kolečko, nebo ho tam necháte?
Děkuji předem za Vaše rady!

Reakce:
vverru
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 26.10.18 12:33

Mám tam jenom šneka, nic jiného

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 26.10.18 12:36

Taky tak, vyndaváme.

Lucinka1986
Kecalka 354 příspěvků 26.10.18 12:42

Vyndavám vždycky…

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 26.10.18 13:32

Vyndávám ;)

amylon
Kecalka 291 příspěvků 26.10.18 14:31

Velmi všem děkuji.Jedna moje příbuzná mi totiž dokonce tvrdila,že když nůž a děrované kolečko vyndám,šnek mi ten nástavec zničí!
Ale snad už mi to je jasné.
Hezký den!

Brontik
Kelišová 7188 příspěvků 26.10.18 14:44

@amylon
vyndavám. To těsto potřebuji v celku a ne rozsekané, případně na nudličky.
Mám elektrický mlýnek a mám plastový díl mezi, který tam šnek drží, aby se nehýbal (dopředu dozadu). U ručního mlýnku nebyl třeba, tam šnek držela klika.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >